
Nieuwe opportuniteiten online en offline detecteren
Tijdens deze opleiding leer je om prospecten op de meest efficiënte manier te benaderen en maak je onmiddellijk afspraken.
Tijdens deze opleiding leer je om prospecten op de meest efficiënte manier te benaderen en maak je onmiddellijk afspraken.
Het lerend netwerk Production teamleaders biedt direct leidinggevenden de gelegenheid om dagelijkse werkervaringen uit te wisselen met collega's van andere bedrijven. En zo hun leiderschapskwaliteiten aan te scherpen.
We weten dat het verloningsbeleid niet het enige is dat mensen motiveert maar het blijft wel een belangrijk facet in het aantrekken en behouden van je medewerkers.
Mobiliteit wordt een steeds belangrijker onderdeel van ons flexibel verloningsplan. Het mobiliteitsbudget kan het loonpakket verrijken. Echter is het vrij complex en is er veel grijze zone.
Als sales director ben je verantwoordelijk voor het ontwerp van de verkoopstrategie van je organisatie en het strategisch management van het salesteam. In deze veranderende markt is dit complexer, maar ook boeiender dan ooit. Hoe pak je deze sales transformatie aan?
Met het lerend netwerk HR2Grow brengen wij een vaste groep personeelsverantwoordelijken samen om operationele HR expertise met elkaar te delen. Je wisselt onderling kennis en ervaring uit in een confidentieel kader, onder professionele begeleiding van inspirerende HR-coaches.
Als management assistent ben je een echte 'duizendpoot'. Je ondersteunt de directie of het management team. Vaak ben je het eerste aanspreekpunt voor mensen binnen de eigen organisatie en daarbuiten. Ook krijg je te maken met allerlei vertrouwelijke informatie.
(Startende) Leidinggevenden vinden in hun rol als coach een fikse uitdaging. Dit lerend netwerk is de ideale training om de nodige vaardigheden aan te leren of verder te ontwikkelen.
Tijdens deze opleiding ontdek je hoe je jouw salespitch nog krachtiger kunt maken.
Deze community richt zich op HR professionals uit bedrijven uit Oost-Vlaanderen die zich uitsluitend focussen op het aantrekken van talent en het rekruterings -en selectie proces. Een gloednieuwe community die zich ontfermt over de uitdagingen rond recruitment in de terug naderende ‘war for talent’.
Deze opleiding helpt mee om de interne mobiliteit in je bedrijf te verbeteren en je talent duurzaam te binden…
Een gloednieuwe community die zich buigt over de HR uitdagingen van deze jonge bedrijven. Per bijeenkomst snijden we een actueel en uitdagend thema aan, eerst door een bewezen expert, vervolgens duiken we dieper in op praktijkvoorbeelden. We leren over het thema door enerzijds de best cases toe te lichten en anderzijds de problematieken te behandelen vanuit de groep.
Deze community brengt HR Directors van toonaangevende, al dan niet internationaal actieve, bedrijven uit Oost-Vlaanderen samen.
Heel wat kandidaten zoeken hun nieuw job via online kanalen. Een sterke website, adverteren op de juiste kanalen, een aangename candidate journey creëren, digitale tools integreren, automatiseren, … Deze opleiding helpt je om de juiste dingen aan te pakken en gericht online te rekruteren.
Stap voor stap op weg naar een klantgericht marketing beleid!
Moeite om je prospect onmiddellijk te overtuigen? In één dag tonen we je de kortste weg naar een deal. Breng de bezwaren van je klanten mee en we zoeken meteen naar de juiste oplossing!
Tijdens dit lerend netwerk leren de deelnemers zowel van een expert als van elkaar.
Maak een profiel aan voor:
Ben je Voka-lid? Dan krijg je ook: