Voka - Vlaams netwerk van ondernemingen

Koningsstraat 154-158
1000 Brussel
T. 02 229 81 11
info@voka.be

Openingsuren: maandag - vrijdag

08.00 - 17.00 uur

 

Voka - Vlaams netwerk van ondernemingen vzw
BTW BE 0413.673.821
facturatie.vokavzw@voka.be

Voka Shared Services CVBA
BTW BE 0502.479.695
facturatie.vokacvba@voka.be

 

Kantoor Brussel

Contactpersonen

Hans Maertens
Hans Maertens
Gedelegeerd bestuurder
hans.maertens@voka.be
Tel: 0475 24 74 57
Patrice Bakeroot
Patrice Bakeroot
Directeur Alliantie
patrice.bakeroot@voka.be
Gsm: 0497 44 11 09
Steven Betz
Steven Betz
Senior adviseur milieu & ruimtelijke ordening
steven.betz@voka.be
Gsm: 0475 85 03 16
Ria Binst
Ria Binst
Projectmanager Health Community
ria.binst@voka.be
Gsm: 0477 52 41 30
Koen Bogers
Manager Ondernemingsrelaties
koen.bogers@voka.be
Tel: 02 229 81 11
Gsm: 0499 96 81 28
Karla Bosschaerts
Karla Bosschaerts
Coördinator Events
karla.bosschaerts@voka.be
Gsm: 0494 30 08 88
Karl Collaerts
Karl Collaerts
Senior Adviseur Fiscaliteit & Begroting
karl.collaerts@voka.be
Gsm: 0478 29 69 76
Eugenia Cuyt
Eugenia Cuyt
Projectmanager Arbeidsmarkt
eugenia.cuyt@voka.be
Gsm: 0496 10 02 31
Sigrid De Bie
Sigrid De Bie
Directeur HR
sigrid.debie@voka.be
Gsm: 0486 68 22 41
Peter De Brabandere
Peter De Brabandere
Directeur Marketing, Communicatie & Ondernemingsrelaties
peter.debrabandere@voka.be
Gsm: 0479 96 08 73
Hilde De Lamper-Matheussen
Hilde De Lamper-Matheussen
Assistente Directeur Marketing, Communicatie & Ondernemingsrelaties
hilde.matheussen@voka.be
Tel: 02 229 81 63
Gsm: 0477 88 46 85
Jonas De Raeve
Jonas De Raeve
Adviseur Onderwijs
jonas.deraeve@voka.be
Gsm: 0473 76 65 07
Jens De Vos
Jens De Vos
Directeur Projecten Voka-Project vzw
jens.devos@voka.be
Gsm: 0497 52 28 11
Stijn Decock
Stijn Decock
Hoofdeconoom Kenniscentrum
Gsm: 0497 59 37 72
Niko Demeester
Niko Demeester
Secretaris-Generaal
niko.demeester@voka.be
Gsm: 0472 20 06 00
Tom Demeyer
Tom Demeyer
Woordvoerder
tom.demeyer@voka.be
Gsm: 0472 84 15 99
Christiane Destryker
Christiane Destryker
Agent G4S
Hanne Everts
Hanne Everts
Assistente Health Community
hanne.everts@voka.be
Gsm: 0474 24 98 10
Tim Govaert
Tim Govaert
Expert Ondernemerschap
tim.govaert@voka.be
Gsm: 0498 13 79 40
Veerle Hellinckx
Veerle Hellinckx
Boekhouder
veerle.hellinckx@voka.be
Tel: 02 229 81 11
Gsm: 0486 08 57 02
Davy Huysmans
Davy Huysmans
Expert digitale communicatie
davy.huysmans@voka.be
Gsm: 0472 55 34 50
Chris Lens
Chris Lens
Senior accountmanager
chris.lens@voka.be
Gsm: 0475 85 62 32
Veronique Leroy
Veronique Leroy
Senior Adviseur Sociaal recht en Arbeidsmarkt
veronique.leroy@voka.be
Gsm: 0478 88 03 34
Heidi Logghe
Heidi Logghe
Projectmanager Ondernemerschap Voka-CVBA
heidi.logghe@voka.be
Gsm: 0497 54 05 70
Annelies Maes
Annelies Maes
Projectmanager Ondernemerschap
Annelies.Maes@voka.be
Gsm: 0498 81 84 24
Ali Omar Muse
Ali Omar Muse
Agent G4S
Erwin Nagels
Erwin Nagels
I.T. Service Manager
erwin.nagels@voka.be
Gsm: 0478 33 04 20
Klaas Nijs
Klaas Nijs
Senior adviseur energie en klimaat
klaas.nijs@voka.be
Gsm: 0485 28 76 62
Marleen Onzia-Vloebergh
Marleen Onzia-Vloebergh
Assistente Directeur Marketing, Communicatie & Ondernemingsrelaties
marleen.onzia@voka.be
Tel: 02 229 81 12
Gsm: 0474 86 54 61
Sandy Panis
Sandy Panis
Redactiecoördinator
sandy.panis@voka.be
Gsm: 0477 73 81 58
Dirk Peelaers
Dirk Peelaers
Administratief Medewerker Onderneming & Politiek & Bestuursorganen
dirk.peelaers@voka.be
Tel: 02 229 81 15
Jasmin Pighini
Jasmin Pighini
Directieassistente
jasmin.pighini@voka.be
Tel: 02 229 81 59
Gsm: 0472 86 40 45
Veerle Pintens
Veerle Pintens
Senior Adviseur Loonadministratie
veerle.pintens@voka.be
Tel: 02 229 81 11
Gsm: 0475 70 12 84
Annick Raes
Annick Raes
Assistente Secretaris-Generaal
annick.raes@voka.be
Tel: 02 229 81 66
Gsm: 0472 98 17 46
Jan Reynaert
Jan Reynaert
Senior Manager Ondernemingsrelaties
jan.reynaert@voka.be
Gsm: 0497 45 94 44
Goedele Sannen
Goedele Sannen
Senior adviseur Logistiek en Mobiliteit
goedele.sannen@voka.be
Gsm: 0499 80 16 25
Gilles Suply
Gilles Suply
Adviseur Europese Zaken & Internationaal Ondernemen
gilles.suply@voka.be
Gsm: 0474 66 33 98
Sonja Teughels
Sonja Teughels
Senior Adviseur Arbeidsmarkt
sonja.teughels@voka.be
Gsm: 0472 34 26 60
Vincent Thoen
Vincent Thoen
Senior Adviseur Innovatie
vincent.thoen@voka.be
Gsm: 0495 71 68 09
Marleen Vael
Marleen Vael
Assistente medewerkers Kenniscentrum
marleen.vael@voka.be
Tel: 02 229 81 17
Gsm: 0494 45 66 46
Jan Van Doren
Jan Van Doren
Directeur Voka Metropolitan
jan.vandoren@voka.be
Gsm: 0496 61 35 76
Pieter Van Herck
Pieter Van Herck
Senior Adviseur Welzijns- en Gezondheidsbeleid
pieter.vanherck@voka.be
Gsm: 0498 75 10 28
Jonathan Van Hover
Jonathan Van Hover
Medewerker Boekhouding
jonathan.vanhover@voka.be
Tel: 02 229 81 11
Zoë Van Nieuwenhove
Zoë Van Nieuwenhove
Junior Accountmanager
Zoe.vannieuwenhove@voka.be
Gsm: 0477 23 46 32
Marieke Van Ooteghem
Marieke Van Ooteghem
Elien Van Paepeghem
Elien Van Paepeghem
Assistente Projecten
elien.vanpaepeghem@voka.be
Gsm: 0484 81 18 19
Ellen Vanassche
Ellen Vanassche
Adviseur Milieu & Klimaat
ellen.vanassche@voka.be
Gsm: 0479 26 96 72
Zoë Vandekerckhove
Zoë Vandekerckhove
Webredacteur
zoe.vandekerckhove@voka.be
Gsm: 0491 49 86 27
Christine Verheyen
Assistente Voka Metropolitan
christine.verheyen@voka.be
Tel: 02 229 81 23

News

  • Copenhagenize fietsen 2.0
    Nieuws 08.08.2018

    Copenhagenize: wat maakt het mobiliteitsbeleid in Kopenhagen zo uniek?

    Als fietser in een Belgische stad is elke dag een nieuw avontuur.
    Lees meer
  • Tijd om perceptie ziekenzorg op zijn kop te zetten
    Opinie 08.08.2018

    “Het is tijd om onze perceptie van ziekenzorg op zijn kop te zetten”

    De zorg- en welzijnssector staat voor de nodige uitdagingen maar toch beweegt er nog te weinig.
    Lees meer
  • Vlaams Opleidingsverlof
    Nieuws 03.08.2018

    Vlaams OpleidingsVerlof: Wat houdt het in?

    De Vlaamse Regering keurde een ontwerp goed dat het stelsel van Betaald Educatief Verlof grondig wijzigt.
    Lees meer
Meer nieuws over Vlaanderen

Activiteiten

  • Debat rond de statuten en het achterliggende verhaal
    Opleiding 18.09.2018

    Health Community: Debat rond de statuten en het achterliggende verhaal

    In de zorg draait het niet meer om het juridisch statuut van een organisatie, maar wel om de meerwaarde in termen van kwaliteit en efficiëntie. Betekent dat het einde van statutendiscussies?
    Lees meer en schrijf in
  • Duaal leren
    Netwerking 18.09.2018

    Dual learning: The Swiss Experience

    Dual vocational education and training (dual VET), also known as ’dual learning’, is a major priority of the current Flemish Government and a challenge for the interplay between education and the labo
    Lees meer en schrijf in
  • Think Customer
    Netwerking 01.10.2018

    Verderkijkers - Think Customer

    Customer centricity is een vaak gebruikt buzzword. Veel bedrijven denken dat ze klantgericht zijn maar begrijpen onvoldoende deze nieuwe wereld.
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten from Vlaanderen