Voka - Vlaams netwerk van ondernemingen

Koningsstraat 154-158
1000 Brussel
T. 02 229 81 11
info@voka.be

Openingsuren: maandag - vrijdag

08.00 - 17.00 uur

 

Voka - Vlaams netwerk van ondernemingen vzw
BTW BE 0413.673.821
facturatie.vokavzw@voka.be

Voka Shared Services CVBA
BTW BE 0502.479.695
facturatie.vokacvba@voka.be

 

Kantoor Brussel

Contactpersonen

Hans Maertens
Hans Maertens
Gedelegeerd bestuurder
hans.maertens@voka.be
Tel: 0475 24 74 57
Patrice Bakeroot
Patrice Bakeroot
Directeur Alliantie
patrice.bakeroot@voka.be
Gsm: 0497 44 11 09
Steven Betz
Steven Betz
Senior adviseur milieu & ruimtelijke ordening
steven.betz@voka.be
Gsm: 0475 85 03 16
Ria Binst
Ria Binst
Projectmanager Health Community
ria.binst@voka.be
Gsm: 0477 52 41 30
Koen Bogers
Koen Bogers
Manager Ondernemingsrelaties
koen.bogers@voka.be
Gsm: 0499 96 81 28
Karla Bosschaerts
Karla Bosschaerts
Coördinator Events
karla.bosschaerts@voka.be
Gsm: 0494 30 08 88
Karl Collaerts
Karl Collaerts
Senior Adviseur Fiscaliteit & Begroting
karl.collaerts@voka.be
Gsm: 0478 29 69 76
Eugenia Cuyt
Eugenia Cuyt
Projectmanager Arbeidsmarkt
eugenia.cuyt@voka.be
Gsm: 0496 10 02 31
Sigrid De Bie
Sigrid De Bie
Directeur HR
sigrid.debie@voka.be
Gsm: 0486 68 22 41
Hilde De Lamper-Matheussen
Hilde De Lamper-Matheussen
Assistente Directeur Marketing, Communicatie & Ondernemingsrelaties
hilde.matheussen@voka.be
Tel: 02 229 81 63
Gsm: 0477 88 46 85
Jonas De Raeve
Jonas De Raeve
Adviseur Onderwijs
jonas.deraeve@voka.be
Gsm: 0473 76 65 07
Jens De Vos
Jens De Vos
Directeur Projecten Voka-Project vzw
jens.devos@voka.be
Gsm: 0497 52 28 11
Niko Demeester
Niko Demeester
Secretaris-Generaal
niko.demeester@voka.be
Gsm: 0472 20 06 00
Kasper Demol
Kasper Demol
Woordvoerder & communicatie
kasper.demol@voka.be
Gsm: 0472 58 63 76
Christiane Destryker
Christiane Destryker
Agent G4S
Ann D'hollander
Ann D'hollander
Assistente Projecten
ann.dhollander@voka.be
Tel: 02 229 81 11
Gsm: 0473 32 40 10
Naoufal El Kadri
Naoufal El Kadri
Logistiek medewerker
naoufal.elkadri@voka.be
Gsm: 0492 82 60 07
Tim Govaert
Tim Govaert
Expert Ondernemerschap
tim.govaert@voka.be
Gsm: 0498 13 79 40
Veerle Hellinckx
Veerle Hellinckx
Boekhouder
veerle.hellinckx@voka.be
Gsm: 0486 08 57 02
Davy Huysmans
Davy Huysmans
Expert digitale communicatie
davy.huysmans@voka.be
Gsm: 0472 55 34 50
Chris Lens
Chris Lens
Senior accountmanager
chris.lens@voka.be
Gsm: 0475 85 62 32
Veronique Leroy
Veronique Leroy
Senior Adviseur Sociaal recht en Arbeidsmarkt
veronique.leroy@voka.be
Gsm: 0478 88 03 34
Heidi Logghe
Heidi Logghe
Projectmanager Ondernemerschap Voka-CVBA
heidi.logghe@voka.be
Gsm: 0497 54 05 70
Annelies Maes
Annelies Maes
Projectmanager Ondernemerschap
Annelies.Maes@voka.be
Gsm: 0498 81 84 24
Ali Omar Muse
Ali Omar Muse
Erwin Nagels
Erwin Nagels
I.T. Service Manager
erwin.nagels@voka.be
Gsm: 0478 33 04 20
Klaas Nijs
Klaas Nijs
Senior adviseur energie en klimaat
klaas.nijs@voka.be
Gsm: 0485 28 76 62
Marleen Onzia-Vloebergh
Marleen Onzia-Vloebergh
Assistente Directeur Marketing, Communicatie & Ondernemingsrelaties
marleen.onzia@voka.be
Tel: 02 229 81 12
Gsm: 0474 86 54 61
Sandy Panis
Sandy Panis
Redactiecoördinator
sandy.panis@voka.be
Gsm: 0477 73 81 58
Dirk Peelaers
Dirk Peelaers
Administratief Medewerker Onderneming & Politiek & Bestuursorganen
dirk.peelaers@voka.be
Tel: 02 229 81 15
Jasmin Pighini
Jasmin Pighini
Directieassistente
jasmin.pighini@voka.be
Tel: 02 229 81 59
Gsm: 0472 86 40 45
Veerle Pintens
Veerle Pintens
Senior Adviseur Loonadministratie
veerle.pintens@voka.be
Gsm: 0475 70 12 84
Annick Raes
Annick Raes
Assistente Secretaris-Generaal
annick.raes@voka.be
Tel: 02 229 81 66
Gsm: 0472 98 17 46
Jan Reynaert
Jan Reynaert
Directeur Ondernemingsrelaties
jan.reynaert@voka.be
Gsm: 0497 45 94 44
Goedele Sannen
Goedele Sannen
Senior adviseur Logistiek en Mobiliteit
goedele.sannen@voka.be
Gsm: 0499 80 16 25
Gilles Suply
Gilles Suply
Adviseur Europese Zaken & Internationaal Ondernemen
gilles.suply@voka.be
Gsm: 0474 66 33 98
Sonja Teughels
Sonja Teughels
Senior Adviseur Arbeidsmarkt
sonja.teughels@voka.be
Gsm: 0472 34 26 60
Vincent Thoen
Vincent Thoen
Senior Adviseur Innovatie
vincent.thoen@voka.be
Gsm: 0495 71 68 09
Marleen Vael
Marleen Vael
Assistente medewerkers Kenniscentrum
marleen.vael@voka.be
Tel: 02 229 81 17
Gsm: 0494 45 66 46
Bart Van Craeynest
Bart Van Craeynest
Hoofdeconoom
bart.van.craeynest@voka.be
Gsm: 0484 69 81 79
Jan Van Doren
Jan Van Doren
Directeur Voka Metropolitan
jan.vandoren@voka.be
Gsm: 0496 61 35 76
Pieter Van Herck
Pieter Van Herck
Senior Adviseur Welzijns- en Gezondheidsbeleid
pieter.vanherck@voka.be
Gsm: 0498 75 10 28
Jonathan Van Hover
Jonathan Van Hover
Medewerker Boekhouding
jonathan.vanhover@voka.be
Marieke Van Ooteghem
Marieke Van Ooteghem
Elien Van Paepeghem
Elien Van Paepeghem
Assistente Projecten
elien.vanpaepeghem@voka.be
Gsm: 0484 81 18 19
Ellen Vanassche
Ellen Vanassche
Adviseur Milieu & Klimaat
ellen.vanassche@voka.be
Gsm: 0479 26 96 72
Zoë Vandekerckhove
Zoë Vandekerckhove
Webredacteur
zoe.vandekerckhove@voka.be
Gsm: 0491 49 86 27
Christine Verheyen
Assistente Voka Metropolitan
christine.verheyen@voka.be
Tel: 02 229 81 23

News

  • Ondertekening akkoord werkbaar werk
    Nieuws 14.12.2018

    Een versnelling hoger voor werkbaar werk

    Voka, Unizo, Boerenbond Verso, ACV, ACLVB en de Vlaamse Regering slaan de handen in elkaar voor een actieplan werkbaar werk.
    Lees meer
  • De Week van Hans
    Nieuws 14.12.2018

    De Week van Hans - Stakingsactie

    Vandaag organiseren de vakbonden een actiedag tegen de pensioenhervormingen en meer koopkracht. Hans Maertens, gedelegeerd bestuurder van Voka, reageert hierop in De Week van Hans.
    Lees meer
  • Staking
    Voka-Persbericht 14.12.2018

    Vakbonden spelen met vuur

    Voka, het Vlaams netwerk van ondernemingen, stelt vast dat er in een aantal grote Vlaamse bedrijven vandaag gestaakt wordt en dat er actie gevoerd wordt op invalswegen naar de bedrijventerreinen.
    Lees meer
Meer nieuws over Vlaanderen

Activiteiten

  • Voka Nieuwjaarsreceptie
    Netwerking 07.01.2019

    Nieuwjaarsreceptie Voka 2019

    Halve oplossingen, daar is ons land kampioen in. Pas als het écht niet anders kan, worden maatschappelijke uitdagingen aangepakt, of toch een beetje. Dat moet de komende vijf jaar anders.
    Lees meer en schrijf in
  • Stedelijke verweving
    Activiteit 31.01.2019

    Studienamiddag Stedelijke verweving

    Naar aanleiding van de aanstelling van nieuwe schepencolleges in steden en gemeenten en het groeiende belang van kwaliteitsvolle stadsontwikkeling en -verdichting, lanceren Voka, Comeos en de Vlaamse
    Lees meer en schrijf in
  • DIGITAL SCHOOL TODAY
    Activiteit 19.03.2019

    Save the date 'DIGITAL SCHOOL TODAY'

    Digitalisering in het onderwijs: een hot topic dat Voka nauw aan het hart ligt. Samen met Switch organiseren we daarom 'DIGITAL SCHOOL TODAY'. 
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten van Vlaanderen