Voka - Vlaams netwerk van ondernemingen

Koningsstraat 154-158
1000 Brussel
T. 02 229 81 11
info@voka.be

Openingsuren: maandag - vrijdag

08.00 - 17.00 uur

 

Voka - Vlaams netwerk van ondernemingen vzw
BTW BE 0413.673.821
facturatie.vokavzw@voka.be

Voka Shared Services CVBA
BTW BE 0502.479.695
facturatie.vokacvba@voka.be

 

Kantoor Brussel

Contactpersonen

Hans Maertens
Hans Maertens
Gedelegeerd bestuurder
hans.maertens@voka.be
Tel: 02 229 81 59
Patrice Bakeroot
Patrice Bakeroot
Directeur Alliantie
patrice.bakeroot@voka.be
Gsm: 0497 44 11 09
Steven Betz
Steven Betz
Senior adviseur milieu & ruimtelijke ordening
steven.betz@voka.be
Gsm: 0475 85 03 16
Armand Beyers
Armand Beyers
Directiechauffeur
armand.beyers@voka.be
Gsm: 0477 86 66 74
Ria Binst
Ria Binst
Projectmanager Health Community
ria.binst@voka.be
Gsm: 0477 52 41 30
Karla Bosschaerts
Karla Bosschaerts
Coördinator Events
karla.bosschaerts@voka.be
Gsm: 0494 30 08 88
Karl Collaerts
Karl Collaerts
Senior Adviseur Fiscaliteit & Begroting
karl.collaerts@voka.be
Gsm: 0478 29 69 76
Eugenia Cuyt
Eugenia Cuyt
Projectmanager Arbeidsmarkt
eugenia.cuyt@voka.be
Gsm: 0496 10 02 31
Sigrid De Bie
Sigrid De Bie
Directeur HR
sigrid.debie@voka.be
Gsm: 0486 68 22 41
Peter De Brabandere
Peter De Brabandere
Directeur Marketing, Communicatie & Ondernemingsrelaties
peter.debrabandere@voka.be
Gsm: 0479 96 08 73
Hilde De Lamper-Matheussen
Hilde De Lamper-Matheussen
Assistente Directeur Marketing, Communicatie & Ondernemingsrelaties
hilde.matheussen@voka.be
Tel: 02 229 81 63
Gsm: 0477 88 46 85
Jonas De Raeve
Jonas De Raeve
Adviseur Onderwijs
jonas.deraeve@voka.be
Gsm: 0473 76 65 07
Jens De Vos
Jens De Vos
Directeur Projecten Voka-Project vzw
jens.devos@voka.be
Gsm: 0497 52 28 11
Stijn Decock
Stijn Decock
Hoofdeconoom Kenniscentrum
stijn.decock@voka.be
Gsm: 0497 59 37 72
Niko Demeester
Niko Demeester
Secretaris-Generaal
niko.demeester@voka.be
Gsm: 0472 20 06 00
Tom Demeyer
Tom Demeyer
Woordvoerder
tom.demeyer@voka.be
Gsm: 0472 84 15 99
Christiane Destryker
Christiane Destryker
Erik Durnez
Erik Durnez
Senior Redacteur
erik.durnez@voka.be
Gsm: 0474 94 26 35
Hanne Everts
Hanne Everts
Assistente Health Community
hanne.everts@voka.be
Gsm: 0474 24 98 10
Tim Govaert
Tim Govaert
Expert Ondernemerschap
tim.govaert@voka.be
Gsm: 0498 13 79 40
Veerle Hellinckx
Veerle Hellinckx
Boekhouder
veerle.hellinckx@voka.be
Tel: 02 229 81 11
Gsm: 0486 08 57 02
Davy Huysmans
Davy Huysmans
Expert digitale communicatie
davy.huysmans@voka.be
Gsm: 0472 55 34 50
Chris Lens
Chris Lens
Senior accountmanager
chris.lens@voka.be
Gsm: 0475 85 62 32
Veronique Leroy
Veronique Leroy
Adviseur Sociaal recht en Arbeidsmarkt
veronique.leroy@voka.be
Gsm: 0478 88 03 34
Heidi Logghe
Heidi Logghe
Projectmanager Ondernemerschap Voka-CVBA
heidi.logghe@voka.be
Gsm: 0497 54 05 70
Annelies Maes
Annelies Maes
Projectmanager Ondernemerschap
annelies.maes@voka.be
Gsm: 0498 81 84 24
Ali Omar Muse
Ali Omar Muse
Erwin Nagels
Erwin Nagels
Voka - I.T. Service Manager
erwin.nagels@voka.be
Gsm: 0478 33 04 20
Klaas Nijs
Klaas Nijs
Senior adviseur energie en klimaat
klaas.nijs@voka.be
Gsm: 0485 28 76 62
Marleen Onzia-Vloebergh
Marleen Onzia-Vloebergh
Assistente Directeur Marketing, Communicatie & Ondernemingsrelaties
marleen.onzia@voka.be
Tel: 02 229 81 12
Gsm: 0474 86 54 61
Sandy Panis
Sandy Panis
Redactiecoördinator
sandy.panis@voka.be
Gsm: 0477 73 81 58
Dirk Peelaers
Dirk Peelaers
Administratief Medewerker Onderneming & Politiek & Bestuursorganen
dirk.peelaers@voka.be
Tel: 02 229 81 15
Jasmin Pighini
Jasmin Pighini
Directieassistente
jasmin.pighini@voka.be
Tel: 02 229 81 59
Gsm: 0472 86 40 45
Veerle Pintens
Veerle Pintens
Senior Adviseur Loonadministratie
veerle.pintens@voka.be
Tel: 02 229 81 11
Gsm: 0475 70 12 84
Annick Raes
Annick Raes
Assistente Secretaris-Generaal
annick.raes@voka.be
Tel: 02 229 81 66
Gsm: 0472 98 17 46
Jan Reynaert
Jan Reynaert
Senior Manager Ondernemingsrelaties
jan.reynaert@voka.be
Gsm: 0497 45 94 44
Goedele Sannen
Goedele Sannen
Senior adviseur Logistiek en Mobiliteit
goedele.sannen@voka.be
Gsm: 0499 80 16 25
Gilles Suply
Gilles Suply
Adviseur Europese Zaken & Internationaal Ondernemen
gilles.suply@voka.be
Gsm: 0474 66 33 98
Sonja Teughels
Sonja Teughels
Senior Adviseur Arbeidsmarkt
sonja.teughels@voka.be
Gsm: 0472 34 26 60
Vincent Thoen
Vincent Thoen
Senior Adviseur Innovatie
vincent.thoen@voka.be
Gsm: 0495 71 68 09
Marleen Vael
Marleen Vael
Assistente medewerkers Kenniscentrum
marleen.vael@voka.be
Tel: 02 229 81 17
Gsm: 0494 45 66 46
Jan Van Doren
Jan Van Doren
Directeur Voka Metropolitan
jan.vandoren@voka.be
Gsm: 0496 61 35 76
Pieter Van Herck
Pieter Van Herck
Senior Adviseur Welzijns- en Gezondheidsbeleid
pieter.vanherck@voka.be
Gsm: 0498 75 10 28
Jonathan Van Hover
Jonathan Van Hover
Medewerker Boekhouding
jonathan.vanhover@voka.be
Tel: 02 229 81 11
Zoë Van Nieuwenhove
Zoë Van Nieuwenhove
Junior Accountmanager
Zoe.vannieuwenhove@voka.be
Gsm: 0477 23 46 32
Marieke Van Ooteghem
Marieke Van Ooteghem
Elien Van Paepeghem
Elien Van Paepeghem
Assistent projecten
elien.vanpaepeghem@voka.be
Gsm: 0484 81 18 19
Ellen Vanassche
Ellen Vanassche
Adviseur Milieu & Klimaat
ellen.vanassche@voka.be
Gsm: 0479 26 96 72
Zoë Vandekerckhove
Zoë Vandekerckhove
Webredacteur
zoe.vandekerckhove@voka.be
Gsm: 0491 49 86 27
Christine Verheyen
Christine Verheyen
Assistente Voka Metropolitan
christine.verheyen@voka.be
Tel: 02 229 81 23

News

  • Smart City
    Nieuws 23.04.2018

    Uitgelicht: 7 Smart City-toepassingen

    Onze steden en gemeenten veranderen in sneltempo als gevolg van de digitalisering.
    Lees meer
  • Grote Voka OndernemingsQuiz
    Nieuws 23.04.2018

    #Weetjevandedag: Welk bedrijf produceert elk jaar zo'n 5 miljard rubberen afsluitingen voor de pharma-industrie?

    Lees meer
  • Joeri Geurts van MIOS
    Nieuws 20.04.2018

    Snelgroeier MIOS: van 5 naar 27 in drie jaar!

    Het Antwerpse maritieme inspectiebedrijf MIOS (Marine Inspection Operating Services) is een snelgroeier.
    Lees meer
Meer nieuws over Vlaanderen

Activiteiten

  • Groeiland
    Project 26.04.2018

    Groeiland 2018

    Ben je een bedrijf met groeiambities? Mis dan dit buitengewoon community event op 26 april niet!
    Lees meer en schrijf in
  • taboes doorbreken in de zorg
    Activiteit 07.05.2018

    Kennissessie - Taboes doorbreken om de zorg te transformeren

    Tijdens de kennissessie van 7 mei stellen we graag de Voka-paper 'Taboes doorbreken om de zorg te transformeren' aan u voor.
    Lees meer en schrijf in
  • Tech Summit: Blockchain
    Opleiding 30.05.2018

    Tech Summit: Blockchain

    Laat u informeren en inspireren over Blockchain, een baanbrekende evolutie!
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten from Vlaanderen