Pers

Voor algemene vragen over, en standpunten van Voka - Vlaams netwerk van ondernemingen vzw kan je bij woordvoerder Tom Demeyer terecht.

Tom Demeyer
Woordvoerder Voka
tom.demeyer@voka.be
M. 0472 84 15 99

Algemeen:
T. 02 229 81 11
info@voka.be

Je kan via Mynewsdesk of via de Voka website de reeds verschenen persberichten bekijken.
Via My news desk: http://www.mynewsdesk.com/nl_be/voka
Via de Voka website: https://www.voka.be/persberichten

Bij vragen die specifiek regionaal zijn kan je steeds terecht bij de regionale verantwoordelijke.

Antwerpen-Waasland

Katrijn De Lie
katrijn.delie@voka.be
T. 03 232 22 19

Algemeen:
T. 03 232 22 19
info.aw@voka.be
Brusselse Metropool

Jan Van Doren

jan.vandoren@voka.be
M. 0496 61 35 76

Algemeen:
T. 02 229 81 42
info@vokametropolitan.be
Voka Kempen

Kevin Hendrickx

kevin.hendrickx@voka.be
M. 0476 46 48 86

Algemeen:
T. 014 56 30 30
info@kvkkempen.voka.be
Voka Limburg

Johan Grauwels

johan.grauwels@voka.be
M. 0473 38 65 05

Algemeen:
T. 011 56 02 00
info.kvklimburg@voka.be
Voka Mechelen

Jan Van de Poel

jan.van.de.poel@voka.be
M. 0479 98 30 43

Algemeen:
T. 015 45 10 20
mechelen@voka.be
Voka Oost-Vlaanderen

Jan Van Gyseghem jan.vangyseghem@voka.be
M. 0497 52 28 12

Algemeen:
T. 09 266 14 40
info.ov@voka.be
Voka Vlaams-Brabant

Kasper Demol

kasper.demol@voka.be
M. 0472 58 63 76

Algemeen:
T. 016 22 26 89
1adres@voka.be
Voka West-Vlaanderen

Pieter Vanderhaeghe
pieter.vanderhaeghe@voka.be
M. 0478 82 36 36

Algemeen:
T. 056 23 50 51
info.wvl@voka.be

Download de Voka-logo's in verschillende formaten: Voka logo's

 

Selectie recente persberichten