Skip to main content
  • Pers

Pers

Voor algemene vragen over, en standpunten van Voka - Vlaams netwerk van ondernemingen vzw, kan je bij woordvoerder Eric Laureys terecht.

Eric Laureys 
Woordvoerder Voka
eric.laureys@voka.be
M. 0489 93 33 25

Algemeen
T. 02 229 81 11
info@voka.be

Bekijk onze persberichten op Prezly of onze website.

Onze huisstijl

Voka-logo (alle formaten)
Kleurstalen
Richtlijnen huisstijl
Fotodatabank

Regionale contactpersonen

Antwerpen-Waasland

Pieter Leuridan
pieter.leuridan@voka.be
T. 03 232 22 19

Algemeen
T. 03 232 22 19
info.aw@voka.be

Brusselse Metropool

Jan Van Doren

jan.vandoren@voka.be
M. 0496 61 35 76

Algemeen
T. 02 229 81 42
info@vokametropolitan.be

Limburg

Sarah Meynen

sarah.meynen@voka.be
M. 0497 79 49 19

Algemeen
T. 011 56 02 00
info.kvklimburg@voka.be

Mechelen-Kempen

Wim Brillouet

wim.brillouet@voka.be
M. 0478 54 72 83

Algemeen
T. 015 45 10 20
info.kvkmk@voka.be

Oost-Vlaanderen

Jan Geers
jan.geers@voka.be
M. 0477 99 23 08

Algemeen
T. 09 266 14 40
info.ov@voka.be

Vlaams-Brabant

Sophie Thibaut

sophie.thiebaut@voka.be
M. 0486 52 81 73

Algemeen
T. 016 22 26 89
1adres@voka.be

West-Vlaanderen

Sebastien Gekiere

sebastien.gekiere@voka.be
M. 0472 41 34 85

Algemeen
T. 056 23 50 51
info.wvl@voka.be

Selectie recente persberichten