Geen hr-beleid maar wel hr-uitdagingen? Ga van brandjes blussen naar een solide hr-aanpak op maat van jouw onderneming.
Personeelskwesties, dat is niet de core business van je bedrijf. En dus worden die fragmentarisch en ad hoc aangepakt. Maar laat net dat meer tijd en moeite kosten, met minimale return. Maak werk van een aantal basisprocessen die niet alleen je medewerkers gelukkiger en productiever maken, maar ook je kernactiviteiten weer een boost geven.
In deze Start to HR krijg je alle bouwstenen voor een solide basis aan personeelsmanagement. In drie sessies vertrek je uit je eigen bedrijfscultuur en krijg je de theorie meteen gekoppeld aan best practices. Aan het eind van elke sessie krijg je huiswerk mee, om in minder dan een maand concrete stappen te kunnen zetten naar een basis hr-beleid op maat.
Iets voor jouw onderneming? Schrijf nu in.
Programma
| Sessie 1 13 maart | Organisatiecultuur
Werven en verlonen
|
| Sessie 2 20 maart | Leiderschap, organisatie- & jobdesign
Gesprekcycli
|
| Sessie 3 27 maart | Ziekteverzuim, preventie en re-integratie
|
Onze experts: HR3
- Sessie 1: Hans Van Dessel biedt als zaakvoerder van Go Happy hr-advies en -ondersteuning aan kmo's zonder eigen hr-verantwoordelijke. Hij legt de focus op een doorgetrokken cultuur in de opbouw en implementatie van basis hr-processen.
- Sessie 2: Veerle Van den Bosch is zaakvoerder van AddSpice, waarmee ze inclusie en duurzame hr verankert op werkvloeren. Met twee decennia ervaring op zak in social profit, is ze doordrongen van maatschappelijk verantwoorde bedrijfsvoering en de resultaten ervan in jouw bedrijf.
- Sessie 3: Hanne Kenis, zaakvoerder van Back-iN, is gespecialiseerd in het aan boord brengen, houden en terughalen van werknemers en het optimaal benutten van talent. Daarvoor zet ze zowel in op preventie als curatieve actie en ondersteunt ze bedrijven om van binnenuit te versterken.
Wat haal je eruit?
Start to HR, dat is drie dagen onderdompeling in basis hr. Wat haal je eruit?
- Je zet in in minder dan een maand de belangrijkste processen op (werven, onboarden, verlonen en gesprekken voeren) die meteen tijd winnen
- Je vertaalt je cultuur naar een concrete hr-visie: iets dat écht werkt voor jouw context
- Je krijgt praktische kaders en to do's die je meteen kan toepassen
- Je leert verzuim te beheersen met een helder kader, preventie-inzichten en gesprekstechnieken
- Je groeit in je leiderschap en jobdesign: de juiste mensen op de juiste plek, met directe impact op je business
Voor wie?
Zaakvoerders of profielen die in de organisatie bezig zijn met personeel, maar zonder structureel hr-beleid of processen. Ongeacht je voorkennis vind je hier de handvatten om een solide basis uit te bouwen voor je personeelsbeleid.










