
Lab: Starten met een raad van advies of bestuur
In 4 sessies stomen we je klaar om een raad van advies of bestuur op te starten die past binnen je bedrijfsstrategie, en die op een correcte manier wordt samengesteld en georganiseerd.
In 4 sessies stomen we je klaar om een raad van advies of bestuur op te starten die past binnen je bedrijfsstrategie, en die op een correcte manier wordt samengesteld en georganiseerd.
Het lerend netwerk Production teamleaders biedt direct leidinggevenden de gelegenheid om dagelijkse werkervaringen uit te wisselen met collega's van andere bedrijven. En zo hun leiderschapskwaliteiten aan te scherpen.
We weten dat het verloningsbeleid niet het enige is dat mensen motiveert maar het blijft wel een belangrijk facet in het aantrekken en behouden van je medewerkers.
Mobiliteit wordt een steeds belangrijker onderdeel van ons flexibel verloningsplan. Het mobiliteitsbudget kan het loonpakket verrijken. Echter is het vrij complex en is er veel grijze zone.
Met het lerend netwerk HR2Grow brengen wij een vaste groep personeelsverantwoordelijken samen om operationele HR expertise met elkaar te delen. Je wisselt onderling kennis en ervaring uit in een confidentieel kader, onder professionele begeleiding van inspirerende HR-coaches.
Als management assistent ben je een echte 'duizendpoot'. Je ondersteunt de directie of het management team. Vaak ben je het eerste aanspreekpunt voor mensen binnen de eigen organisatie en daarbuiten. Ook krijg je te maken met allerlei vertrouwelijke informatie.
(Startende) Leidinggevenden vinden in hun rol als coach een fikse uitdaging. Dit lerend netwerk is de ideale training om de nodige vaardigheden aan te leren of verder te ontwikkelen.
Heb je plannen om jouw bedrijf te verkopen of over te laten? Wil je graag weten hoe je jouw bedrijf verkoopsklaar maakt? Tijdens deze sessies komen we te weten hoe je je op strategisch vlak voorbereidt, hoe een bedrijf gewaardeerd wordt, welke juridische aspecten verbonden zijn aan een verkoop of overdracht en wat een succesvolle overdracht inhoudt.
Deze community richt zich op HR professionals uit bedrijven uit Oost-Vlaanderen die zich uitsluitend focussen op het aantrekken van talent en het rekruterings -en selectie proces. Een gloednieuwe community die zich ontfermt over de uitdagingen rond recruitment in de terug naderende ‘war for talent’.
Deze opleiding helpt mee om de interne mobiliteit in je bedrijf te verbeteren en je talent duurzaam te binden…
Voka Oost-Vlaanderen organiseert i.s.m. Solvay Brussels School of Economics and Management een exclusieve opleidingsreeks rond ondernemerschap en management.
Een gloednieuwe community die zich buigt over de HR uitdagingen van deze jonge bedrijven. Per bijeenkomst snijden we een actueel en uitdagend thema aan, eerst door een bewezen expert, vervolgens duiken we dieper in op praktijkvoorbeelden. We leren over het thema door enerzijds de best cases toe te lichten en anderzijds de problematieken te behandelen vanuit de groep.
Deze community brengt HR Directors van toonaangevende, al dan niet internationaal actieve, bedrijven uit Oost-Vlaanderen samen.
Optimaliseer jouw presentatieskills tijdens deze praktische opleiding.
Heel wat kandidaten zoeken hun nieuw job via online kanalen. Een sterke website, adverteren op de juiste kanalen, een aangename candidate journey creëren, digitale tools integreren, automatiseren, … Deze opleiding helpt je om de juiste dingen aan te pakken en gericht online te rekruteren.
Heb je sterke groeiambities? En wil je deze voornamelijk realiseren door één of meerdere overnames?
Outputgericht werken krijgt meer en meer aandacht. Hiervoor heb je enkele bedrijfsdoelstellingen nodig die richting geven aan de teams en jou ook op de hoogte kunnen houden wanneer je moet bijsturen. Hoe kan je dit nu best installeren zodat het past bij jouw bedrijf, het werkt en het systeem begrijpbaar is voor iedereen.
Maak een profiel aan voor:
Ben je Voka-lid? Dan krijg je ook: