Overslaan en naar de inhoud gaan

Over ons

Ondernemersclub Tongeren verenigt de ondernemers in Tongeren-Borgloon, en wil namens de leden als spreekbuis naar de stad Tongeren-Borgloon toe fungeren. Ze verdedigt de belangen van ondernemers door op gemeentelijk niveau structureel overleg op te bouwen: enerzijds tussen ondernemers onderling, anderzijds tussen ondernemers en het stadsbestuur Tongeren-Borgloon.

OCT

Doel

De prioritaire doelstellingen van de ondernemersclub zijn:

  • belangenbehartiging: het verdedigen van de belangen van haar leden ten aanzien van lokale overheden én de industriële en economische ontwikkeling van Tongeren-Borgloon ondersteunen en promoten;
  • netwerking, business-to-business contacten en onderlinge samenwerking tussen ondernemers uit dezelfde regio;
  • informatieverstrekking;
  • OCT is het klankbord van en voor de gemeente naar bedrijven toe en treedt regelmatig in overleg met de andere ondernemersclubs in Limburg.

We organiseren jaarlijks een 5-tal activiteiten (bv. bedrijfsbezoeken, politieke contactmomenten en een nieuwjaarsreceptie). Op deze activiteiten worden enkel leden en ondernemingen gevestigd op één van de industriezones uitgenodigd.

Bestuur

Het bestuur bestaat uit (alfabetisch):

  • Michelle Daenen (RAJA Benelux)
  • Natalie Houbrechts (Stad Tongeren-Borgloon)
  • Yoeri Jorissen - Voorzitter / Voka Ambassadeur Tongeren (Jacobs Logistics)
  • Raf Lambrechts (Lambrechts NV)
  • Cathérine Lecoque (Lecoque Eggs)
  • Joël Libert (Stad Tongeren-Borgloon)
  • Ina Philips (Voka-KvK Limburg)
  • Peter Vavedin (Ambiorix)

Planning 2024-2025

15/09/2024EK Wielrennen 2024 bij BelOrta
19/09/2024100 jaar Lambrechts-Nicolaers
Najaar 2024Uitstap naar Luik
23/01/2025Nieuwjaarsreceptie bij het Belgisch centrum voor Geleidehonden
Voorjaar 2025TBC
13/06/2025ZomerBBQ bij Jacobs Logistics

 

Lidmaatschap

Iedere onderneming gevestigd op industriegebied van Tongeren-Borgloon kan toetreden tot de ondernemersclub*. Eventuele aanvragen tot lidmaatschap vanwege ondernemingen die niet in industriezone gelegen zijn, zullen geval per geval beoordeeld worden door het bestuur van Ondernemersclub Tongeren. De leden betalen € 125 lidgeld per werkingsjaar (van september tot en met augustus). Leden genieten van een korting op betalende activiteiten.

Schrijf je online in

*Tongerse ondernemingen die niet gevestigd zijn op een industriegebied zijn welkom bij de Haspengouwse Ondernemersclub @hoc

Sponsorship

Voor een bedrag van € 500 (excl. btw) geniet u: 

  • gratis deelname voor 1 persoon aan alle activiteiten 
  • visibiliteit op alle communicatie (website, uitnodigingen en andere e-mails) 
  • visibiliteit op onze activiteiten d.m.v. een roll-up banner 

Voor meer info en voorwaarden kan u contact opnemen via ina.philips@voka.be 

Meer info

Ina Philips

Ina Philips

Secretaris Ondernemersclub Tongeren

Sponsors