Overslaan en naar de inhoud gaan
  • 02/05/2025

Deze rubriek is voorbehouden voor nieuws van onze leden. Want die zitten niet stil. Iedere dag verwezenlijken ze nieuwe dromen en gaan ze nieuwe uitdagingen aan. Wij zetten al die bedrijvigheid met veel plezier in de bloemetjes!

 

Het Wit-Gele Kruis voorziet voortaan zijn gekende witte wagens met gele pvc-vrije folie. Met meer dan 6.000 voertuigen in heel Vlaanderen (1.518 in Limburg) is het Wit-Gele Kruis een van de grootste spelers op de Belgische wegen. De vernieuwing van het logo en de huisstijl vormde een opportuniteit om de herkenbare bestickering duurzamer te maken. Dat kan dankzij een innovatieve samenwerking met Zenith Graphics en 3M. Wit-Gele Kruis Limburg, Antwerpen en West-Vlaanderen schakelden al over. De nieuwe folie bevat geen pvc, weekmakers of chloor en wordt bedrukt met milieuvriendelijke inkten. Ook het productieproces is duurzaam: van werken op groene stroom tot het hergebruik van water. Na de leaseperiode wordt de verwijderde folie gerecycleerd tot nieuwe grondstoffen. De organisatie onderzoekt nog tal van opties om haar wagenpark duurzamer te maken. “De elektrificatie van het wagenpark in het segment van kleinere bedrijfswagens is niet evident, met praktische en financiële obstakels”, zegt Bianca Sanza, facilitair manager. “Maar we zoeken en vinden oplossingen.”

Contactpersoon

Kristien Put

Coördinator Bedrijvig Limburg

Verhoog je zichtbaarheid

Met onze mediapartnerships kan je intekenen op diverse communicatiepakketten en jaardeals. Zo bereik je een enorm lezerspubliek van ervaren en beginnende ondernemers en geïnteresseerden allerhande.

word jij onze mediapartner?

Artikel uit publicatie

De barrier - structurele partner voka limburg
Trixxo
KPMG
Alk Reismakers - partner Voka - KvK Limburg
propaganda logo limburg
ING
Logo Mensura
Logo SD Worx
groep jam