De sociale verkiezingen komen eraan. In mei 2024 is het (al) zover. Nog zó lang, horen we je denken. Maar vergis je niet, een grondige voorbereiding is geen overbodige luxe.
De sociale verkiezingen komen er opnieuw aan, in 2024 is het terug zo ver.
Maar wist je dat:
- men nu al aan het tellen is om te zien of je als werkgever verkiezingen moet organiseren?
- de periode waarin men bepaalt of je een comité preventie bescherming op het werk en/of een ondernemingsraad moet oprichten nu al loopt?
In deze opleiding kijken we samen wie verkiezingen moet organiseren en hoe dat exact bepaald wordt.
Bovendien krijg je een overzicht van de gehele verkiezingsprocedure met al zijn bijzonderheden en valkuilen. Zo weet je wat er op je afkomt en hoe je jouw bedrijf het best kan voorbereiden.
- Wat zijn sociale verkiezingen eigenlijk?
- Wie moet sociale verkiezingen organiseren?
Bijvoorbeeld tewerkstellingsdrempels - Hoe zit het met kandidaten en ontslagbeschermingen?
Aantallen, draagwijdte van de bescherming - Basisbegrippen en krachtlijnen van de kiesprocedure
- De optimale voorbereiding
Jan Vanthournout, Senior HR Legal Manager, SD Worx
Erkenningsnummer KMO-portefeuille:
DV.O105507
Aantal opleidingsuren: 2 uren
Thema: Personeelsmanagement
Bespaar een aanzienlijk deel op de prijs van de opleidingskost. Aanvraag dient te gebeuren ten laatste 14 kalenderdagen na aanvang van de opleiding. Voor specifieke voorwaarden zie www.kmo-portefeuille.be.