Skip to main content
  • Home
  • Contacteer Welt

Benieuwd wat Welt voor uw bedrijf kan betekenen? Contacteer ons vandaag nog en bezorg je bedrijf en werknemers die verdiende meerwaarde.

Projectmanager

Eugenia Cuyt
eugenia.cuyt@voka.be
0496 10 02 31

Vlaams-Brabant

Steve Vanhorebeek
steve.vanhorebeek@voka.be
0476 31 74 92

Soetkin Van Causbroeck
soetkin.vancausroeck@voka.be
0494 45 26 85

Limburg

Kirsten Janssens
kirsten.janssens@voka.be
0476 31 74 92

Kempen

Els Van Zeir
els.vanzeir@voka.be
0495 19 14 91

Oost-Vlaanderen

Laure Depaepe
laure.depaepe@voka.be
09 266 14 37

Annie Serbruyns
annie.serbruyns@voka.be
0492 31 53 41

West-Vlaanderen

Nele Braem 
nele.braem@voka.be
0493 50 18 51
056 23 50 51

 

Antwerpen-Waasland

Nadia Dala , Nyota Mweze en Kris Vanherpe
Welt.aw@voka.be
03 232 22 19

 

Welt