Moeite om je prospect onmiddellijk te overtuigen? In één dag tonen we je de kortste weg naar een deal. Breng de bezwaren van je klanten mee en we zoeken meteen naar de juiste oplossing!
Wat zal je leren?
- Onderhandelingstactieken van inkopers detecteren en tackelen
- Bezwaren succesvol beantwoorden
- Je prijs verdedigen en moeilijke verkoopvoorwaarden verkocht krijgen
- Uitstelgedrag counteren
- Offertes succesvol opvolgen
- Koopsignalen detecteren
- Afsluittechnieken die werken
Enkele dagen voor de start van de opleiding krijg je een inspiratietool en bezorgen we je onderhandelingsfilmpjes zodat je je op voorhand goed kan voorbereiden. Bij de start van de opleiding gaan we onmiddellijk aan de slag met echte cases.
Doelgroep
Iedereen die dient te onderhandelen met klanten
Sales coach
Geert Delobelle kent niet alleen de knepen van de verkoop maar ook die van boeiend lesgeven. Naast bestuurder van verschillende vennootschappen, is hij ook auteur van drie praktische salesboeken. Onder zijn professionele begeleiding, til je je verkoop ongetwijfeld naar een hoger niveau.

Ook interessant voor u!
Nieuwe opportuniteiten online en offline detecteren
9 februari 2023 van 9u tot 16u30 – Voka Box
Scoren tijdens eerste verkoopgesprek
11 mei 2023 van 9u tot 16u30 – Voka Box