Overslaan en naar de inhoud gaan

Ben jij een management assistant die op zoek is naar groei, inspiratie en een netwerk van gelijkgestemden? Dan is ons Lerend Netwerk Management Assistant precies wat je nodig hebt! Op 11 september 2025 gaan we van start met een dynamische groep management assistants van verschillende bedrijven, die samen een waardevol netwerk zullen vormen.

Management assistants zijn de spilfiguren binnen elke organisatie:

  • Ze staan voortdurend in nauw contact met hun leidinggevende, collega’s én klanten.
  • Ze hebben een breed scala aan taken, waarbij organisatorische vaardigheden essentieel zijn om alles succesvol af te ronden.
  • Ze vervullen een cruciale rol als vertrouwenspersoon voor verschillende partijen.

Vanwege de specifieke aard van hun takenpakket staan managementassistenten vaak alleen. Daarom brengen we met dit lerend netwerk managementassistenten van verschillende bedrijven samen.

Waarom deelnemen aan dit lerend netwerk?

  • Klankbord: Als management assistant ben je vaak de enige binnen je bedrijf. In dit netwerk vind je gelijkgestemden waarmee je ervaringen kunt delen en van elkaar kunt leren.
  • Unieke takenpakket: We begrijpen de uitdagingen van het unieke takenpakket van management assistants en bieden een platform voor ondersteuning en groei.
  • Multifunctioneel en flexibel: Leer van anderen hoe je snel kunt schakelen en multi-inzetbaar kunt zijn in een steeds veranderende werkomgeving.

Wat kan je verwachten?

  • Kick-off op 11 september 2025: Een bruisende start waarbij we elkaar leren kennen, de thema's bespreken en de gastbedrijven bepalen.
  • 6 sessies die plaatsvinden bij de deelnemende bedrijven, waardoor je de kans krijgt om verschillende bedrijven te bezoeken en te leren kennen.
  • Interactieve thema's: Elke sessie wordt geleid door een gastspreker die een boeiende introductie geeft over het thema, gevolgd door het delen van ervaringen en inzichten.
  • Netwerkmogelijkheden: Elke bijeenkomst biedt volop gelegenheid om te netwerken, waardoor een hechte band ontstaat met een sterke basis van vertrouwen.

Programma

We beginnen met een kick-off op donderdag 11 september 2025, waarbij je de groep en de thema's leert kennen.

Daarna volgen er 6 inhoudelijke sessies, steeds op een donderdag. Voor elke sessie kan je kiezen uit 2 thema's. 

 DatumKeuzethema 1Keuzethema 2
Sessie 123 oktober 2025Bereken de financiële gezondheid van een bedrijfLeren delegeren als Management Assistant
Sessie 227 november 2025Office 365Stressmanagement
Sessie 311 december 2025Word sparringpartner van het C-levelProject management - hoe betrek je een team bij het project?
Sessie 415 januari 2026Constructief feedback gevenChange management - hoe pak je de communicatie aan bij veranderingen in het bedrijf?
Sessie 512 februari 2026Duurzaamheid - wat is de rol van de Management Assistant?Juridische geletterdheid voor de Management Assistant
Sessie 619 maart 2026Leren van elkaarLeren van elkaar

Afsluiten doen we op donderdag 23 april 2026 met de Management Assistant Day, hét jaarlijkse netwerkevent waarop de management assistants in de kijker worden gezet.

Nele Vandoorne, Management Assistant & ECM Coördinator bij Beaulieu

"Het Lerend Netwerk voor Management Assistants is een fantastische en gezellige groep van gedreven professionals. We leren niet alleen van de sessies, maar ook van elkaar, terwijl we waardevolle netwerken opbouwen en versterken. Samen groeien we, inspireren we, en tillen we onze vaardigheden naar een hoger niveau."

Deontologische code

Respect, eerlijkheid en vertrouwelijkheid van informatie in het lerend netwerk zijn key en enkel mogelijk in een gesloten netwerkomgeving, zonder aanwezigheid van derden. Aangezien de sessies plaatsvinden bij de deelnemende bedrijven en starten met een rondleiding op de werkvloer, rekenen wij op de loyauteit en gastvrijheid van elk bedrijf.

Kmo-portefeuille

Voor deze opleiding kan je ook gebruikmaken van de kmo-portefeuille. Jouw aanvraag dient te gebeuren ten laatste binnen de 14 dagen na de eerste sessie via www.kmo-portefeuille.be. Indien je beroep doet op de kmo-portefeuille, dien je nog btw op de volledige opleidingskost te betalen. 

Benodigde informatie kmo-portefeuille 

  • Het registratienummer van Voka - Kamer van Koophandel West-Vlaanderen: DV.O104126 
  • Type dienstverlening: opleiding
  • Startdatum prestaties: 11/09/2025
  • Einddatum prestaties: 23/04/2026
  • Projectbedrag: € 1.250 voor leden, € 1.875 voor niet-leden 
  • Aantal opleidingsuren: 24
  • Thema: Beroepsspecifieke competenties

Contactpersoon

Mairin Gerryn

Coördinator Talentcenter

Adres

Hoveniershuis
Beukenhofstraat 41
8570 Anzegem

Wanneer

Prijs

  • Voka-leden: 1.250 euro
  • Niet-leden: 1.875 euro

Voorwaarden

Om privacyredenen geven we mee dat op dit event mogelijk beeldmateriaal wordt gecreëerd - in vorm van foto en/of film - dat nadien via Voka-mediakanalen kan worden gebruikt.

Kosteloos annuleren kan enkel per mail naar de genoemde verantwoordelijke en dit uiterlijk tot 7 werkdagen voor aanvang van de opleiding. Bij laattijdige annulatie zal het volledige bedrag verschuldigd blijven. U kunt zich wel laten vervangen door een collega die aan de doelgroep voldoet.

Vraag het @ Voka

Een prangende vraag? Wij antwoorden binnen de 2 werkdagen!

Stel hier jouw vraag

Contactpersoon

Mairin Gerryn

Coördinator Talentcenter

Adres

Hoveniershuis
Beukenhofstraat 41
8570 Anzegem

Wanneer

Prijs

  • Voka-leden: 1.250 euro
  • Niet-leden: 1.875 euro

Voorwaarden

Om privacyredenen geven we mee dat op dit event mogelijk beeldmateriaal wordt gecreëerd - in vorm van foto en/of film - dat nadien via Voka-mediakanalen kan worden gebruikt.

Kosteloos annuleren kan enkel per mail naar de genoemde verantwoordelijke en dit uiterlijk tot 7 werkdagen voor aanvang van de opleiding. Bij laattijdige annulatie zal het volledige bedrag verschuldigd blijven. U kunt zich wel laten vervangen door een collega die aan de doelgroep voldoet.

Vraag het @ Voka

Een prangende vraag? Wij antwoorden binnen de 2 werkdagen!

Stel hier jouw vraag
Wiels
Titeca
Accent
ING
Logo SD Worx