Wat als je oude dakbedekkingsmembranen niet weggooit, maar opnieuw als grondstof gebruikt? Bij Derbigum is dat al meer dan 30 jaar realiteit. In hun recyclagefabriek voor bitumen zetten ze jaarlijks tot 5.000 ton afgedankte roofing om in hoogwaardige grondstoffen voor nieuwe dakoplossingen.
“We hebben het altijd zo gedaan.” Voor Aurélie Van Ravestyn is dat geen argument. Tijdens haar corporate carrière leerde ze dat je als ondernemer voortdurend moet blijven vragen waarom je iets doet en of het niet beter kan. Vandaag past ze dat advies elke dag toe bij Helico, het familiebedrijf dat ze samen met haar man voorbereidt op de toekomst.
Scoren in Search: beheers SEO & SEA in het AI-tijdperk
Google verandert razendsnel. ChatGPT geeft antwoorden zonder dat je nog doorklikt. En jouw doelgroep zoekt anders dan een jaar geleden. Hoe zorg je ervoor dat jouw merk wél gevonden wordt, in Google én in AI-zoekmachines? Kom het leren tijdens deze driedelige workshopreeks!
Verhandel jij je goederen of diensten over de grens? Dan wil je zeker zijn dat je btw-aanpak klopt en je alle mogelijke fouten (en bijhorende kosten) vermijdt. In drie sessies krijg je de internationale btw-regels helder en praktisch toepasbaar uitgelegd.
De AI Act is al meer dan een jaar van kracht, ben jij al compliant?AI sluipt stilaan elk onderdeel van je organisatie binnen. Tools als ChatGPT, automatisatiesoftware of datamodellen maken vandaag al deel uit van hoe je werkt. Maar weet je ook welke spelregels daarbij horen?