Over ons
Ondernemersclub Maaslandia is een vereniging van ondernemers en/of ondernemingen gevestigd in het Maasland. Zowel bedrijven gelegen op de bedrijventerreinen als bedrijven in en rond As, Dilsen-Stokkem, Kinrooi, Lanaken, Maaseik als Maasmechelen kunnen toetreden als lid en deelnemen aan de activiteiten.

Doel
De prioritaire doelstellingen van de ondernemersclub zijn:
- belangenbehartiging: het verdedigen van de belangen van haar leden ten aanzien van lokale overheden én de industriële en economische ontwikkeling van het Maasland ondersteunen en promoten;
- netwerking, business-to-business contacten en onderlinge samenwerking tussen ondernemers uit dezelfde regio;
- informatieverstrekking;
- Maaslandia is het klankbord van en voor de gemeente naar bedrijven toe en treedt regelmatig in overleg met de andere ondernemersclubs in Limburg.
Lidmaatschap
Elk bedrijf gevestigd in het Maasland kan lid worden van Maaslandia. Ook bedrijfsleiders wiens bedrijf buiten de gemeenten As, Dilsen-Stokkem, Kinrooi, Lanaken, Maaseik als Maasmechelen gelegen is, komen in aanmerking voor lidmaatschap op voorwaarde dat er een duidelijke link bestaat met de regio (woonplaats).
De leden betalen € 150 lidgeld per werkingsjaar (van september tot en met juni). Leden genieten van een korting op betalende activiteiten.
Bestuur
Het bestuur bestaat uit (alfabetisch):
- Michèle Baeten (Baeten Vinopolis) - Voka ambassadeur Maaseik
- Gertie Bijnens (YP Eurofix) - Voka ambassadeur As
- Giuliano Bruno (Giuliano's)
- Wout Cardeynaels (Hotel Restaurant Mardaga)
- Bieke Habraken (Zakenkantoor Habraken) - Voorzitter
- Maartje Jans (Voka – KvK Limburg) - Adviseur belangenbehartiging
- Luc Meers (Mecam)
- Bart Truyens (Vip Clean)
- Kurt Vaessen (Concept Building) - Voka ambassadeur Maasmechelen
- Jan Verlinden (AdLex advocaten)
- Tom Vermeire (Van Mossel)
- Morena Vetrugno (Solmar) - ondervoorzitter
- David Winkels (Value Retail) - Ere-Voorzitter
Planning 2024-2025
03/08/2024 | Klassiek aan de Mijn |
---|---|
27/11/2024 | Ondernemers-speeddate |
11/12/2024 | Stella Maaslandia |
13/02/2025 | De Allerlaatste Nieuwjaarsreceptie |
03/04/2025 | Bezoek Wijndomein Warredal |
04/06/2025 | Vespatour |
Meer info

Maartje Jans
Secretaris Ondernemersclub Maaslandia
