Skip to main content
Map
  • Jong Voka Kempen
Jong Voka

Jong Voka Kempen

Jong Voka Kempen is de lokale verankering van de Jong Voka community. Onze focus ligt op het samenbrengen, inspireren en ondersteunen van jonge ondernemers (t.e.m. 45j), kaderleden, netwerkers uit regio Kempen. 

Op de agenda

Wat doen we?

  • Als lid van Jong Voka Kempen maak je deel uit van een community. Je leert al snel gelijkgestemden kennen waar je ervaringen mee kan uitwisselen.
  • We organiseren op jaarbasis een 10-tal activiteiten, gaande van een event met keynote spreker en awarduitreiking tot een bedrijfsbezoek met zomerse barbecue of afterwork party. 
  • Benieuwd hoe het er op onze activiteiten aan toe gaat? Neem dan zeker een kijkje op onze facebookpagina, daar vind je alle fotoreportages terug.  
  • We laten het je als eerste weten wanneer we een nieuw initiatief lanceren of een activiteit aankondigen. Dit verneem je van ons op de activiteiten zelf, via mail, social media of via whatsapp (geen zorgen, het is een gesloten groep, op aanvraag).
  • Je neemt aan ledentarief deel aan onze activiteiten.
  • Je wordt op onze volgende activiteiten als nieuw Jong Voka lid onthaald door onze bestuursleden. Zij maken graag kennis met jou en introduceren je graag in het netwerk.
  • Heb je een professionele vraag? Ook hier helpen we je graag mee verder. Wij maken immers deel uit van het Voka-netwerk en kunnen dus ook beroep doen op de expertise van Voka en haar partners.
  • Kwaliteit en klanttevredenheid zijn zeer belangrijk voor ons. Heb je feedback voor ons, of een suggestie/ idee dat je graag aan bod zou laten komen? Laat het ons zeker weten!

Ik wil lid worden

Volg ons op onze socials

LinkedIn

Facebook

Instagram

Whatsapp

  • Een extra communicatiekanaal om je te informeren over onze activiteiten, geen chatforum
  • Het is een gesloten groep
    • enkel het bestuur van Jong Voka Kempen kan posten en andere leden toevoegen
    • let wel: je gsm-nummer is wel zichtbaar voor de andere leden van de groep
  • Je bent ten allen tijde vrij om jezelf uit de groep te verwijderen

Door de QR-code te scannen met de WhatsApp-camera wordt je toegevoegd aan de groep.
Zo makkelijk is het!  

Jong Voka Kempen Whatsapp

Meer informatie

Evi Heylen

Administratief medewerker Jong Voka Kempen & Plato

Full bio of Evi Heylen

Partners

Onze initiatieven worden mede mogelijk gemaakt dankzij de steun van onze partners.
Wil je ook partner worden van Jong Voka Kempen? Laat het ons weten! 
 

ACS

 

agc glass europe
atrius b&r
corsendonk Digiti
gas flow solutions fresh and saucy
vdh Groeispurters
nk

 

PFL
RAVE.productions