Skip to main content
Map

Welt-workshop Ownership & Autonomie

Autonomie, verbondenheid en verantwoordelijkheid: de magische motivatiecocktail voor eigenaarschap bij je medewerkers.

"Mijn medewerkers nemen te weinig initiatief", "ze raken maar niet gemotiveerd" of "ik krijg ze moeilijk betrokken bij de organisatie". Handen in de lucht als je één van deze dingen wel eens (luidop) denkt. Het toverwoord voor motivatie en ownership? Autonomie!

Tijdens deze unieke sessie gaan we in spelvorm aan de slag met het thema. Marcel en Melanie Van der Avert van Zenit hebben het over het meten van cultuur, het uitbouwen van een strategie en stimuleren van samenwerking, allemaal om ownership bij collega's te bevorderen. Een verfrissend interactieve workshop, dus!

Opgelet: dit is dezelfde opleiding als die van 23 mei.

Praktisch

  • Markgravestraat 12, 2000 Antwerpen
  • 28 september, 9u00 - 12u30
  • Gratis, voor Welt-deelnemers

Toegankelijkheid

Heb je nood aan specifieke assistentie of kunnen we dit event toegankelijker voor je maken? Stuur je opmerking mee in bij je inschrijving en we bekijken in samenspraak te mogelijkheden.

Contactpersoon

Frie Meneve

Welt-coördinator

Wanneer

Extra info

Deze activiteit is volzet.

Voorwaarden

Om privacyredenen geven we mee dat op dit event mogelijk beeldmateriaal wordt gecreëerd - in vorm van foto en/of film - dat nadien via Voka-mediakanalen kan worden gebruikt.

AW_Digitalisering
AW_Welt_6stappenplan
AW_Welt Whitepaper Inclusieve leidinggevende