Bouw aan een sterk netwerk met Hr Business Partners
In dit lerend netwerk brengen we HR Business Partners van bedrijven met meer dan 100 FTE’s op regelmatige basis samen om kennis en ervaringen te delen met elkaar. Verwacht géén eenrichtingsverhaal, maar een stevig hr-netwerk dat nieuwe inzichten en kennis aanreikt en waar de interactie met de andere deelnemers en de sprekers maximaal is.
Waarom deelnemen aan dit lerend netwerk?
In jouw eigen organisatie ben je misschien alleen in jouw rol, maar er zijn heel veel collega’s die in een gelijkaardige situatie zitten en met dezelfde problemen kampen. Als Hr Business Partner speel je namelijk een strategische rol binnen jouw organisatie door een brug te slaan tussen de hr-afdeling en de verschillende business units.
In dit lerend netwerk komen Hr Business Partners uit diverse sectoren op regelmatige basis samen om kennis en ervaringen te delen met elkaar. En dat allemaal in een open, vertrouwelijke sfeer. Elkaar inspireren door ervaringen uit te wisselen staat centraal.
Verwacht geen éénrichtingsverhaal, maar een stevig netwerk dat nieuwe inzichten en kennis aanreikt en waar de interactie met de andere deelnemers en de sprekers maximaal is. Samen zoeken we naar oplossingen om jouw hr-beleid nog sterker te maken.
Elke sessie start met een kennismaking en/of rondleiding bij een deelnemend bedrijf en we nodigen inspirerende sprekers uit die dieper ingaan op specifieke thema’s.
Programma
Tijdens de kick-off op donderdag 22 oktober bepalen de deelnemers samen de thema’s en de data van het traject. Jouw input is dus cruciaal.
Voorbeelden van topics die aan bod kunnen komen:
- Strategische rol van hr
- Hr-data
- Digitalisering in hr
- Organisatieontwikkeling
- Employee life cycle
- Verloning
- Employer branding
- Ziekte en verzuim
- Leiderschap
- Changemanagement
- Performance
- Loopbaanbeleid
- …
Voor wie?
Dit lerend netwerk richt zich exclusief tot Hr Business Partners van ondernemingen met meer dan 100 FTE’S. We verwachten een basis of gevorderd ervaringsniveau zodat je vanuit jouw expertise een actieve bijdrage kan leveren aan de groep.
Deontologische code
Respect, eerlijkheid en vertrouwelijkheid van informatie zijn key in het lerend netwerk en enkel mogelijk in een gesloten netwerkomgeving, zonder aanwezigheid van derden. Aangezien de sessies doorgaan in de deelnemende bedrijven en starten met een rondleiding op de werkvloer, rekenen wij op de loyauteit en gastvrijheid van elk bedrijf.
Kmo-portefeuille
Voor dit traject kan je ook gebruikmaken van de kmo-portefeuille. Jouw aanvraag dient te gebeuren ten laatste binnen de 14 dagen na de eerste sessie via www.kmo-portefeuille.be. Indien je beroep doet op de kmo-portefeuille, dien je nog btw op de volledige opleidingskost te betalen.
Benodigde informatie kmo-portefeuille
- Het registratienummer van Voka - Kamer van Koophandel West-Vlaanderen: DV.O104126
- Type dienstverlening: opleiding
- Startdatum prestaties: 22/10/2026
- Einddatum prestaties: 31/7/2027
- Projectbedrag: € 1.280 voor leden, € 1.920 voor niet-leden
- Aantal opleidingsuren: 24
- Thema: Personeelsmanagement






