Overslaan en naar de inhoud gaan
  • 18/04/2025

Bedrijvengroep Group Daenens, onder leiding van ondernemer Nico Daenens, haalt met comma brand strategists een sterke strategische partner in huis.

Comma blijft opereren als zelfstandige entiteit, met behoud van naam en visie. De overname kadert in de ambities van Group Daenens om duurzaam te groeien door investeringen in ondernemingen die een belangrijke ervaring en knowhow hebben opgebouwd in hun dienstverlening en daarbij focussen op het versterken van mensen en de organisatie waarin ze werken.

“Bij Group Daenens draait alles rond één centrale filosofie: empowering people”, zegt eigenaar en CEO Nico Daenens. “We willen mensen en bedrijven laten groeien in hun eigen kracht. Met comma halen we een bureau binnen dat al meer dan 20 jaar bewezen heeft hoe sterke merken het verschil maken. We geloven rotsvast in hun visie en geven hen de ruimte om autonoom verder te evolueren, mét de kracht van onze groep achter zich.”

De voorbije jaren werkte comma intens samen met verschillende bedrijven binnen de groep. Deze nieuwe stap zorgt voor een structurele verankering en opent nieuwe mogelijkheden voor beide partijen. “Dit voelt als een logische stap. We blijven doen waar we in geloven: merken helpen groeien met een duidelijke strategie. Alleen doen we dat nu met extra slagkracht en ondersteuning”, zegt Greetje Demuelenaere, oprichter en trekker van comma.

www.brandstrategists.be
www.groupdaenens.be 

Vraag het @ Voka

Een prangende vraag? Wij antwoorden binnen de 2 werkdagen!

Stel hier jouw vraag

Artikel uit publicatie

Wiels
Titeca
Accent
ING
Logo SD Worx