Skip to main content
  • Home
  • Contactpersonen Brexit
Brexit

Contactpersonen Brexit

Heb je vragen over de Brexit - of andere internationale thema's - contacteer dan Adviseur Europese Zaken & Internationaal Ondernemen Gilles Suply, of een van de regionale medewerkers.

 

Gilles Suply
Adviseur Europese Zaken & Internationaal Ondernemen
gilles.suply@voka.be
Gsm: 0474 66 33 98
 

Antwerpen-Waasland

Jill Suetens
Manager Internationaal Departement
jill.suetens@voka.be
Tel: 03 232 22 19
 

Limburg

Ward Smits
Adviseur internationalisatie
ward.smits@voka.be
Tel: 011 56 02 34
 

Mechelen-Kempen

Petra Van Bouwelen
Manager internationaal ondernemen
petra.van.bouwelen@voka.be
Gsm: 0476 90 99 09
 

Oost-Vlaanderen

Stefan Derluyn
Directeur regio Gent - Manager Internationaal Ondernemen - Haven
stefan.derluyn@voka.be
Tel: 09 266 14 46
Gsm: 0479 90 12 27

 

Vlaams-Brabant

Karl Boumans
Innovatie & Internationaal Ondernemen
karl.boumans@voka.be
Tel: 016 22 26 89
Gsm: 0477 52 71 38
 

West-Vlaanderen

Leonid Guz
Kennis & advies - internationaal ondernemen
leonid.guz@voka.be
Tel: 056 26 13 93
GSM: 0499 77 62 34

Daphne Renier
Kennis & advies - internationaal ondernemen
daphne.renier@voka.be
Tel: 056 23 50 52
Gsm: 0496 27 97 37