Skip to main content

Ondernemersclubs Limburg

Limburg telt 21 lokaal actieve ondernemersclubs. Deze ondernemersclubs verenigen ondernemers op lokaal vlak en behartigen de belangen van bedrijven ter plaatse.

Voka - Kamer van Koophandel Limburg ondersteunt actief 7 van de 21 ondernemersclubs in onze provincie:

 

logo h2o

 

 

 

 

 

Ondernemersclub H2O (Halen - Herk-de-Stad)
Voorzitter: Karlien De Turck (Kaasbrik)
Secretaris: Philippe Reyners, philippe.reyners@voka.be
Bestuur : Sylvia Vogelaar (Passion Works!)
                Dimitri Poitevin (Fleurs Juliette)
 

Klik hier voor meer info

 

logo oct

 

 

 

 

 

Ondernemersclub Tongeren
Voorzitter: Yoeri Jorissen (Jacobs Logistics)
Secretaris: Senne Poelmans, senne.poelmans@voka.be
Bestuur : Peter Vavedin (Ambiorix)
                Raf Lambrechts (Lambrechts NV)
                Natalie Houbrechts (Stad Tongeren)
                Michelle Daenen (Rajapack)
                Catherine Lecoque (Lecoque Eggs)
                Katrien Timmermans (Audi Timmermans)

Klik hier voor meer info

 

@hoc

 

 

 

 

 

Haspengouwse Ondernemersclub @hoc
Voorzitter: Luc Heylands (Europower Generators)
Secretaris: Caroline Petitjean, caroline.petitjean@voka.be
Bestuur : Ann Debock – AKSI (Wellen),
                Nadia Jottard – Klaarchitectuur (Heers),
                Serge Celis – Orbix (Gingelom)
                Erwin Govarts – Advocatenkantoor Govarts (Kortessem)
                Ernest Lux – Transport Lux (Borgloon)
                Ruddi Truyens – MTS industriebouw (Sint-Truiden)
                Christophe Peters – CLB Group (Alken)
 

Klik hier voor meer info
 

logo ZOL

 

 

 

 

Ondernemersclub Zuid-Oost Limburg
Voorzitter: Ingrid Festjens (R.S.M. Automaterialen)
Secretaris: Senne Poelmans, senne.poelmans@voka.be
Bestuur : Kristof Tilkin (TRIXXO Jobs)
                Patrick Vos (Daerden & Co)
                Jean-Pierre Beckers (FordStore Beckers)
                Mathieu Coenegrachts (Tricoen)
                Ludwig Stevens (Sterimed)

Klik hier voor meer info

 

logo ocz

 

 

 

 

 

 

Ondernemersclub Zonhoven
Voorzitter: Koen Evers (Befrako)
Secretaris: Kris Claes, kris.claes@voka.be
Bestuur : Chris Schruers (VHS Verzekeringen)
                Jurgen Oben (Oben)
                Alain Dalemans (Dalemans Industries)
                Andy Willems (Auto-Onderdelen Theuwissen)
                Daivy Fraiponts (Metaalwerken Fraiponts W.)

Klik hier voor meer info
 

 

logo ocd

 

 

 

 

 

 

Ondernemersclub Diepenbeek
Voorzitter: David Vanoppen (Goli@)
Secretaris: Edith Magyar, edith.magyar@voka.be
Bestuur : Michael Vanlangenaeker (Gemeente Diepenbeek)
                Anneleen Jacobs (JAGA)
                Manu Mertens (Mertens Advocatenkantoor)
                Marc Swers (Montage Service Diepenbeek)
                René Willems (Carrefour Market Shopping Diepenbeek)
                Tom Raedschelders (Procom)
                Gert Vanschoenwinkel (Contactlenzen Vanschoenwinkel)
                Rik Vanheusden (De Zigeuner)
                John Beelen (Verzekeringskantoor OniVa)

Klik hier voor meer info
 

 

logo maaslandia

 

 

 

 

 

Ondernemersclub Maaslandia
Voorzitter: David Winkels (Value Retail)
Secretaris: Kris Claes, kris.claes@voka.be
Bestuur : Giuliano Bruno (Group Bruno)
                Jan Baillien (E.Baillien)
                Stefan Bollen (Verzekeringen Verslegers, Bollen & Martens)
                Luc Meers (Mecam)
                Bart Truyens (VIP-Clean)
                Nathalie Fejzulovic (Oprecht Advocaten & Bemiddelaars)
                Kurt Vaessen (Concept Building & Services)
 

Klik hier voor meer info

 

 

Daarnaast telt onze provincie nog tal van andere ondernemersclubs

  • Ondernemersclub Beringen (OGB)
    Voorzitter: Eddy Indesteege – Pieterman Glas en Steentechniek, e.indesteege@pgv-be.com 
    Bestuur en Voka-ambassadeur: Bart Claessens – Engels Logistics, b.claessens@engels.eu
     
  • Ondernemersclub Bocholt-Peer-Meeuwen-Gruitrode (TRIOC)
    Voorzitter: Patrick Vanhees – Bouwbedrijf Vanhees, info@bouwbedrijfvanhees.be
    Bestuur en Voka-ambassadeur Peer: Denis Heylen – Meubelen Heylen, denis.heylen@heylen.be
    Voka-ambassadeur in Bocholt: Kurt Paredis – BK Concept, info@bkconcept.be
    Voka-ambassadeur in Meeuwen-Gruitrode: Luc Leenders – Holleen
     
  • Ondernemersclub Dilsen-Stokkem (DISTOC)
    Voorzitter: David Vaes – Budé Containerbouw + Voka-ambassadeur, david.vaes@bude.be
    Secretaris: Sabine Pannemans (CKS elektrotechniek), info@cks.be
    Klik hier voor meer info
     
  • Verenigde Industriëlen Genk (VIG)
    Voorzitter: Geert Vermote (HP Pelzer)
    Voka-ambassadeur in Zutendaal: Ludo Panis lid met Ebema, ludo.panis@ebema.be
    Voka-ambassadeur in Genk + bestuurder: Marcel Engelen – White Light, marcelengelen@whitelight.be
    Klik hier voor meer info
     
  • Ondernemersclub Hamont-Achel (NOHA)
    Voorzitter: Daisy Winters – Advocatenkantoor Daisy Winters 
    Secretaris: Ortwin Geebelen – Kantoor Geebelen
    Penningmeester: Marc Hegge – Hegge NV
    Voka-ambassadeur: Rob Lukkesen – Buropix, rob.lukkesen@buropix.be
    Klik hier voor meer info 
     
  • Industriegroep Hasselt
    Voorzitter: Stijn Leen – Drukkerij Leen, stijn@leen.be
     
  • Ondernemersclub Houthalen-Helchteren (OCHH)
    Voorzitter: Marnik Hermans (Algemene Elektriciteitswerken Hermans)
    Bestuur en Voka-ambassadeur: Herman Bosman – Grafityp Selfadhesive Products
     
  • Ondernemingsclub Lanaken (OCL)
    Voorzitter: Jurgen Gobyn – GOBO, jurgen.gobyn@heidebloem.be
     
  • Lommelse Ondernemersclub (LOC)
    Voorzitter: Theo Slegers (Edibo) + Voka-ambassadeur
     
  • Ondernemersclub Lummen-Heusden-Zolder (OCLHZ)
    Voorzitter: Wouter Rutten – Solid Group, wouter@solid-group.be
    Bestuur en Voka-ambassadeur: Steve Vanswartenbrouck – GRL Glasrecycling, steve.vsb@grl.be
     
  • Ondernemingsclub Opglabbeek (OCO)
    Voorzitter: Gery Daniëls – Logis opleidingscentrum, algemeen@logis-opleidingscentrum.be
    Bestuur en Voka-ambassadeur: Hans Schreurs – Veldeman Group, hans.schreurs@veldeman.be
     
  • Industriegroep Overpelt (IGO)
    Voorzitter: Carlo Dilissen (Transport Dilissen)  Voka-Ambassadeur
     
  • Ondernemersclub Tessenderlo-Ham
    Voorzitter: Natalie Vanderschaeghe – Macabo, nvds@macabo.be
    Bestuur en Voka-ambassadeur: Christophe De Monie – BASF Belgium Coordination Center, christophe.de-monie@basf.com
    Klik hier voor meer info 
Meer info: 
Senne Poelmans
+32 11 56 02 23
senne.poelmans@voka.be