
Zó gaat netwerken vanzelf!
Is netwerken voor jou geen evidentie?
Een onderneming leiden, zakendoen, een eigen bedrijf uitbouwen, … netwerken is hier vaak de rode draad. Maar wat als netwerken niet in jouw genen zit, hoe begin je er dan aan? Met deze volledige toolkit leren zowel beginnende als al meer beslagen netwerkers het beste uit elke netwerkevent te halen.
Word een volleerd netwerker en schrijf in voor het traject van vier sessies of vervolmaak je in een specifiek onderdeel en kies voor één (of enkele) sessies.
MAAK INDRUK MET EEN PERFECTE PITCH!
Woensdag 20 november, 9.30 – 12.30 uur.
Jezelf en je bedrijf op een juiste manier introduceren is een kunst! In deze sessie besteed je aandacht aan hoe je netwerkmomenten doeltreffend kan maken voor jezelf en je gesprekspartner. Je krijgt een heleboel onmiddellijk toepasbare tips! Na deze opleiding heb je een perfecte pitch waarmee je je gesprekspartner ongetwijfeld nieuwsgierig maakt naar meer.
ONLINE NETWERKEN WERKT!
Woensdag 27 november, 9.30 – 12.30 uur.
Een goed netwerk is voor iedere professional van belang. Zowel offline als online! In deze sessie ga je aan de slag met LinkedIn om klanten of opdrachtgevers te vinden, jezelf en je bedrijf onder de aandacht te brengen en te netwerken als een pro!
CREËER JE EIGEN AMBASSADEURS!
Woensdag 11 december, 9.30 – 12.30 uur.
Maak van je netwerk je ambassadeurs! Niets zo effectief dan andere mensen uit je netwerk die jou en je bedrijf aanbevelen aan hún netwerk. In deze workshop leer je hoe je dergelijke referrals stimuleert, voedt en waardeert.
SPREKER
