Leer spreken met impact en krijg meer zelfvertrouwen voor een publiek
Velen onder ons spreken wekelijks mensen toe: tijdens vergaderingen, op (netwerking) recepties en opleidingen. Pieker je soms over hoe je erin slaagt om met zelfvertrouwen en met de nodige rust voor een groep te spreken? Hoe je jouw stem, taal en gebaren gebruikt om anderen te inspireren en jouw boodschap overtuigend over te brengen? Vraag jij je soms af hoe je ervoor zorgt dat jouw boodschap blijft hangen?
Gedurende een dag is Wim De Vilder jouw coach en krijg je tips over hoe je overtuigender en boeiender groepen kan toespreken. Je gaat meteen aan de slag en krijgt individuele feedback.
What's in it for me?
Na deze opleiding beschik je over de essentiële vaardigheden om zelfverzekerd en overtuigend te presenteren. Je leert hoe je de aandacht van je publiek vasthoudt, je boodschap helder en krachtig overbrengt, en gebruik maakt van je lichaamstaal en stem om je impact te vergroten. Met praktische oefeningen en feedback van Wim De Vilder, krijg je de tools om stress te verminderen, authentiek over te komen en je presentatie te afstemmen op je publiek.
Inhoud
- Bewust omgaan met non-verbale communicatie en lichaamstaal
- Tips & tricks om een boodschap duidelijk en bondig over te brengen
- Via charisma anderen inspireren en overtuigen
- Hoe jouw presentatie visueel versterken
3 tips om beter te presenteren
Wil jij je presentatieskills aanscherpen zodat je met vertrouwen en overtuiging kan communiceren in elke situatie? Gebruik alvast deze 3 tips en ga tijdens de opleiding samen met Wim de Vilder aan de slag zodat presenteren voor jou een koud kunstje wordt!
Doelgroep
Deze training richt zich tot iedereen die regelmatig het woord neemt voor publiek, meer bepaald bedrijfsleiders, communicatieverantwoordelijken, verkopers, accountmanagers, sales managers, trainers en projectmanagers.
Opgelet voor deze workshop is het aantal inschrijvingen beperkt!
Wat anderen zeggen...
- "Tot hiertoe de beste opleiding van Voka. Wim De Vilder is expert op dat vlak, is heel toegankelijk, interactief, communicatief."
- "Goede op maat gemaakte interactie met de gehele groep. Duidelijke opbouw en toegankelijke dialoog."
- "Leuk met oefeningen. Heel duidelijk, interactief. Fijn dat het een kleine groep is."

Jouw expert
Wim De Vilder - Nieuwsanker
Wim De Vilder is nieuwsanker voor Het Journaal op Eén. Daarnaast werkt hij mee aan verkiezingsprogramma's en jaaroverzichten. Hij modereert voor VRT gesprekken op Facebook en geeft nu en dan opleidingen.

Past deze datum niet of is de opleiding volzet, klik dan hier voor een actueel overzicht.
Ook interessant voor jou


Van medewerker naar coachend leidinggevende
