Yuntos neemt Liquid over en start performance agency Picalto
“We willen het geloof in marketing herstellen”Veel ondernemers nemen in de zomer wat gas terug om de batterijen op te laden; Thijs Wostyn deed net het omgekeerde.
Bert en Leen Maes (Vulkoprin): “Niets boven een familiebedrijf”
Familiebedrijven: ze vormen de ruggengraat van de West-Vlaamse economie. Onbekend en onbemind vaak voor het grote publiek, maar aanbeden in de sector waarin ze actief zijn.
Op 9 september 2025 krijgen we een unieke blik achter de schermen van Advionics in Oostkamp. We maken kennis met hun productieproces dat is gebaseerd op de principes van Lean Manufacturing.
Locatie
Oostkamp
Prijs
Deelname aan dit gastbezoek is gratis en exclusief voor leden van Voka West-Vlaanderen.
Opleiding: Digitale duik - Ontdek de kracht van AI in hr
Ben je een hr-professional die klaar is om de nieuwste technologie te omarmen? Wil je leren hoe je AI en ChatGPT effectief kunt inzetten in je dagelijkse werk? Schrijf je nu in voor deze workshop en leer de perfecte prompts schrijven voor verschillende toepassingen in hr!