Zin om jouw aankoopproces te excelleren? Maak deel uit van de innoverende Business Club Strategic Sourcing, waar chief procurement officers, sourcing- en purchase managers, en aankoopverantwoordelijken van internationaal actieve bedrijven samenkomen om hun internationale strategieën te optimaliseren. Een unieke combinatie van boeiende thema's en kennisdeling binnen dit netwerk brengt nieuwe inzichten en verrijkt jouw expertise.
Waarom deelnemen aan deze business club?
Ervaar inspirerende cases gepresenteerd door vakexperts en krijg de kans om kennis en ervaringen uit te wisselen met gelijkgestemden. Tijdens elke sessie en het informele netwerkmoment wordt ruimte gemaakt voor interactie en verdieping.
Programma
Op dinsdag 24 maart 2025 starten we met de kick-off van de Business Club Strategic Sourcing, een informele ontmoeting waarbij de deelnemende bedrijven elkaar op een interactieve manier leren kennen. Onder begeleiding van ervaren mentoren duiken we in onze eerste boeiende sessie.
Gedurende 6 diepgaande sessies wordt elk thema zorgvuldig behandeld. Deze thema’s worden mee bepaald door de deelnemers bij de start van het traject zodat de meest accurate topics aan bod komen.
Een greep uit de thema’s die kunnen besproken worden:
- Contractmanagement
- Optimalisatie Supply Chain
- Digitale tools in procurement (SRM, Coupa, Jaggaer, Ivalua…)
- Operationele processen binnen aankoop
- Inventory management
- Product lifecycle management
- Forecast fluctuaties
- Reporting/Data
- Prijsstructuren
- Onderhandelingstechnieken
- Compliance: nieuwe regelgevingen en verplichte rapportages
- ...
Voor wie?
CPO's, sourcing en purchase managers en aankoopverantwoordelijken van West-Vlaamse bedrijven die al (eerste) stappen gezet hebben op de internationale markt. Wil je jouw internationale aankoopstrategie optimaliseren? Dan is deze business club iets voor jou!
Belangrijk! Concurrenten worden niet in dezelfde groep toegelaten om te vermijden dat de open kennis- en ervaringsuitwisseling beïnvloed wordt. Voka West-Vlaanderen behoudt zich dan ook het recht om kandidaten te informeren mocht er geen mogelijkheid zijn om in te schrijven.
Kmo-portefeuille
Voor dit traject kan je ook gebruikmaken van de kmo-portefeuille. Jouw aanvraag dient te gebeuren ten laatste binnen de 14 dagen na de eerste sessie via www.kmo-portefeuille.be. Indien je beroep doet op de kmo-portefeuille, dien je nog btw op de volledige opleidingskost te betalen.
Benodigde informatie kmo-portefeuille
- Het registratienummer van Voka – Kamer van Koophandel West-Vlaanderen: DV.O104126
- Type dienstverlening: opleiding
- Startdatum opleiding: 24/03/2026
- Einddatum opleiding: 24/11/2026
- Projectbedrag: € 1.760 voor leden, € 2.655 voor niet-leden
- Aantal opleidingsuren: 21
- Thema: Internationalisering





