AZ Tegels is een familiebedrijf met een hart voor mensen. De tegelleverancier hecht veel belang aan de ervaringen en feedback van klanten, die helpen om elke dag te groeien en de dienstverlening verder te verbeteren.
Hoe zou je jouw managementstijl omschrijven?
“Ik hanteer nog steeds de overtuiging dat goed werk centraal staat. Tegelijk merk ik dat management, vandaag veel meer dan vroeger, draait rond administratie, papierwerk en contracten.”
Naar wie kijk je op en waarom?
“Ik kijk op naar mensen die ook tegenslagen hebben meegemaakt maar toch de kracht vinden om door te zetten. Het is in deze drukke tijd niet altijd makkelijk om tijd voor elkaar te maken en begrip voor collega’s te tonen. Mensen die ondanks moeilijkheden positief blijven en anderen helpen, inspireren mij.”
Waaruit haal je voldoening naast je werk?
“Na een drukke dag geniet ik het meest van een rustige wandeling met Fritz, onze trouwe bordercollie. Samen met mijn vrouw praat ik graag na over de voorbije dag, met een goed glas wijn erbij. Boven alles haal ik voldoening uit mijn familie: mijn kinderen en kleinkinderen. Die momenten samen zijn onbetaalbaar, want de tijd gaat veel te snel voorbij.”
Welk boek is een must-read voor ondernemers?
“Ik lees geen boeken meer, maar ben wel nieuwsgierig om voortdurend bij te leren via allerlei kanalen zoals podcasts, video’s, sociale media en andere.” Aan
Aan welke West-Vlaming wil je de estafettestok doorgeven en waarom?
“Ik voel heel veel respect voor Elias Wolfcarius en voor het vakmanschap waarmee Painting Wolfcarius uit Oostrozebeke schilder- en decoratiewerken elke dag tot in de puntjes uitvoert. Dankzij vernieuwende technieken, oog voor detail en een passie voor perfectie blijven de resultaten mooi en verfijnd. Binnen dat familiebedrijf zet iedereen zich in om klanten een stijlvol en harmonieus interieur te bezorgen.”





