Overslaan en naar de inhoud gaan
  • Online

Of je het nu doorhebt of niet, AI is al in gebruik binnen jouw organisatie. Maar ben jij voorbereid op de cybersecurityrisico’s die daarbij komen kijken? Op dinsdag 14 oktober 2025 zoomen we samen met experts van Toreon in op de vaak onzichtbare gevaren van AI, tonen we praktijkvoorbeelden en reiken we jou een concrete roadmap aan om AI veilig én succesvol te integreren in je organisatie.

Wat jij kan verwachten

  • Verborgen gevaren van geconcentreerd AI-gebruik.
  • Concrete voorbeelden van recente datalekken via AI-tools zoals:
    • Samsung blokkeerde AI na 2 weken wegens gelekte bedrijfsgeheimen.
    • Medewerkers gebruiken ChatGPT en andere tools zonder IT (shadow IT).
    • Via een gedeeld document kan een volledig Google Drive geblokkeerd worden.
    • Microsoft Copilot kan interne documenten doorzoeken – ook die waar je niet bij hoort.
  • Praktische roadmap om AI veilig te implementeren.
     

Experts staan jou te woord 

Thomas Dejagere, Senior GRC Consultant, Toreon

Thomas heeft al een tijdje een passie voor cybersecurity en wil deze kennis graag overdragen binnen governance-opdrachten. Hij heeft al ervaring als CISO bij verschillende middelgrote en grote organisaties. De focus lag hierbij steeds op het verhogen van de cybersecurity-maturiteit op maat van de organisatie.

Naast CISO voert Thomas ook GRC-opdrachten uit zoals ISO 27001, de bijbehorende implementaties, CIS-assessment en risicobeheer. Dit voor klanten in verschillende marktsegmenten.

Als consultant geeft Thomas no-nonsense advies op maat van de klant. Hij haalt voldoening uit het verhogen van het bewustzijn rond de huidige cyberrisico's in organisaties en het begeleiden bij het nemen van maatregelen om deze risico's te beperken.

Thomas

Robbe Van Roey, Ethisch hacker, Toreon

Robbe Van Roey is een ervaren security consultant met meer dan 7 jaar ervaring in het cybersecurity-vakgebied.

Hij staat bekend om het ontdekken van impactvolle kwetsbaarheden in veelgebruikte open-source projecten en heeft meerdere CVE's gerapporteerd die technologieën met honderden miljoenen gebruikers beïnvloeden.

Robbe heeft wereldwijd meer dan 100.000 ethische hackers opgeleid en geïnspireerd via zijn cursussen en content.

Van bug bounties bij Google en Amazon tot het leiden van Toreon bij het worden van een CVE Numbering Authority, hij gedijt in de voorhoede van security-innovatie.

Op het podium deelt hij praktijkverhalen over hacken, verdediging en de toekomst van cybersecurity—waarbij hij het publiek uitdaagt om anders te denken over digitaal vertrouwen.

Robbe

Contactpersoon

Miel Kurris

Innovatie - Groeitrajecten

Wanneer

Prijs

Deelname is gratis, inschrijven is steeds verplicht.

Voorwaarden

Om privacyredenen geven we mee dat op dit event mogelijk beeldmateriaal wordt gecreëerd - in vorm van foto en/of film - dat nadien via Voka-mediakanalen kan worden gebruikt.

Gent Festival van Vlaanderen
imu - LI - FDS Promotions
imu - vzw - coface
imu - vzw - nbn
imu - vzw - orange

Contactpersoon

Miel Kurris

Innovatie - Groeitrajecten

Wanneer

Prijs

Deelname is gratis, inschrijven is steeds verplicht.

Voorwaarden

Om privacyredenen geven we mee dat op dit event mogelijk beeldmateriaal wordt gecreëerd - in vorm van foto en/of film - dat nadien via Voka-mediakanalen kan worden gebruikt.

Gent Festival van Vlaanderen
imu - LI - FDS Promotions
imu - vzw - coface
imu - vzw - nbn
imu - vzw - orange
Wintercircus
Citymesh
Easi
Sylvester
Citymesh
Appsys
NTX
Van Havermaet
Motionmakers
Unifiedpost Group partnerlogo
Wiels
Akkodis
Bofidi
brussels airport
Barrier
Jobat
Soundfield
Deloitte Private
Propaganda
BMW Juma Leuven - Mechelen
Trixxo
KPMG
Alk Reismakers
Titeca
Propaganda
WV - Accent
XL Group
Banque de Luxembourg Belgium
Deloitte
De Ridder
Econopolis
Facilicom
Fightclub
ING
Mensura
Proximus
Orange
Recrewtment
SDWorx
Tormans
Vleemo
Deloitte Private
Degroof Petercam
PFL
Van Roey
Belfius
Premed
Groep JAM