Overslaan en naar de inhoud gaan
  • 13/06/2025

Een hoge kwaliteit die voor een onberispelijke reputatie zorgt, is al jarenlang het uithangbord van Trius Advocaten. De specialisten in 7 domeinen van ondernemingsrecht breiden hun expertise en ervaring uit met de komst van Eva Roels. “De kleinschaligheid van ons kantoor is een troef, al staat dat onze groeiambitie niet in de weg”, verduidelijkt Nicolas Vanlerberghe.

Trius

Trius Advocaten is als advocatenkantoor in 1996 ontstaan uit een voorafgaande losse samenwerking tussen onder meer Veerle Carron en Nicolas Vanlerberghe. “Wij focussen ons uitsluitend op ondernemingsrecht, met name op ondernemingsgeschillen, vennootschapsrecht, incasso- en insolventierecht, bouw-, aannemings- en vastgoedrecht, ondernemingscontracten, overheidsopdrachtenrecht en aansprakelijkheidsrecht”, vertelt Nicolas Vanlerberghe, die net als Veerle Carron vennoot is.

Bij Trius vind je uitsluitend advocaten met minstens 25 jaar ervaring. Naast beide vennoten zijn dat Lieven Van Overbeke en sinds kort ook Eva Roels, een gevestigde naam in de wereld van het ondernemingsrecht. “Na een lang traject bij DLPA Advocaten, waar ik ook vennoot was, zag ik mij verplicht om mijn professionele activiteiten om familiale redenen enige tijd terug te schroeven. Vervolgens was ik kort even aan de slag als legal projectmanager bij deminor NXT. Bij Trius keer ik terug naar de advocatuur en mijn favoriete rechtsgebieden in een kantoor waar gedrevenheid en een pragmatische no-nonsense-aanpak hand in hand gaan. Een nauw persoonlijk contact met de cliënt, mede dankzij rechtstreekse bereikbaarheid, sluit daar perfect bij aan”, vertelt Eva.

“Die benadering past bij onze doelstelling om langdurige vertrouwensrelaties met onze cliënten op te bouwen”, gaat Nicolas Vanlerberghe verder. “We functioneren het best als extern juridisch klankbord bij middelgrote ondernemingen, of ter ondersteuning van een interne jurist bij onze cliënten. Onze vlakke structuur laat toe om hoge kwaliteit te bieden aan concurrentiële prijzen. Recurrente klanten nodigen we minstens één keer om de 2 jaar uit voor een lunch waarbij we peilen naar hun tevredenheid over Trius, los van lopende dossiers. Dankzij secretariaatsmedewerkster Patricia Goeminne draait ook onze administratieve molen gesmeerd.” In functie van de continuïteit op lange termijn, wil Trius enkele jongere maar toch ervaren profielen aantrekken. “Groei om de groei is niet het doel, de prioriteit blijft kwalitatief werk afleveren.”

www.triusadvocaten.be

Vraag het @ Voka

Een prangende vraag? Wij antwoorden binnen de 2 werkdagen!

Stel hier jouw vraag

Artikel uit publicatie

Wiels
Titeca
Accent
ING
Logo SD Worx