Op 1 september, tijdens de Voka Rentrée in de Skyhall, kun je gratis parkeren bij Interparking. Vraag vooraf je Pcard+ aan via https://voka.pcard.be om van deze actie te genieten.
Om zeker te zijn dat je je Pcard+ op tijd via de post ontvangt, raden we aan om die voor 1 september aan te vragen. Zo parkeer je zonder zorgen én zonder wachtrij op de dag van het event.
Toch geen kaart ontvangen ondanks tijdige aanvraag?
Geen probleem – wij zorgen ervoor dat je kaart klaarligt aan onze Interparking-stand in de Skyhall. Zo profiteer je alsnog van alle voordelen van de Pcard+.
Nieuw: laad je elektrische wagen met je Pcard+
Vanaf nu kun je met je Pcard+ ook je elektrische wagen opladen in alle Interparking-parkings. Je betaalt enkel voor de geladen kWh – zonder extra administratie- of opstartkosten.
Je Pcard+ blijft ook na het event gratis bruikbaar in het volledige Interparking-netwerk in België. Je geniet van:
• kortingen tot 30 %
• automatische nummerplaatherkenning
• geen wachtrijen aan de betaalautomaat
• gratis registratie zonder beheerskosten
• én voordelig laden van je elektrische wagen
De Pcard+ is jouw garantie voor de beste prijs, comfort en extra voordelen.
En het beste van al: ze is volledig gratis!
Tip: vraag je kaart tijdig aan (voor 1 september)