Overslaan en naar de inhoud gaan
  • 26/02/2025

Het skigebied Wagrain – Flachau te Oostenrijk was het pittoreske kader voor de tweede editie van de Voka Ski Community van Kamer van Koophandel Mechelen-Kempen. Een dertigtal lokale ondernemers tekende present voor een unieke combinatie van sporten, netwerken en ontspannen. Collega Bieke begeleidde de ondernemers van begin tot eind.

Bieke: "Ik krijg enorm veel energie van het samenbrengen en verbinden van mensen. Tijdens Voka Ski starten we met een gesloten, afwachtende groep, maar keren we huiswaarts als een hechte groep die elkaar vertrouwt. Informeel netwerken is niet alleen waardevol, maar ook onmisbaar in onze maatschappij. Vertrouwen komt altijd eerst—pas daarna volgt business."
 

"Vertrouwen komt altijd eerst—pas daarna volgt business."

Er vier dagen op uittrekken om samen de bergen te bedwingen schept een band. De deelnemende ondernemers zijn het er dan ook roerend over eens dat een community als deze meer nuttige contacten oplevert dan één jaar lang netwerkevents te bezoeken.

Daarnaast staat Voka Ski ook synoniem voor fun op én naast de piste. De ondernemers en collega's zijn dus al begonnen met aftellen naar een derde editie in januari 2026.

Gelukkig hoeven de sportieve ondernemers niet zo lang te wachten: ook onze andere sportcommunities Voka Fietst, Voka Golft en Voka Zeilt gaan binnenkort weer van start. Ook  die communities tovert Bieke om tot enthousiaste groepen ondernemers die elk jaar weer terugkomen. Mochten jullie ondernemers kennen die willen aansluiten, jullie weten ons te vinden!

Contactpersoon

Bieke Mertens

Coördinator communities

Renotec
Varo
Van Mossel
KV Mechelen
Citymesh
Van Havermaet
ING
Mensura
SDWorx
Deloitte Private
Degroof Petercam
PFL
Van Roey