Overslaan en naar de inhoud gaan

Op vrijdag 21 november draait alles rond mensen, HR en de kracht van sterke bedrijven. Tijdens de Dag van HR brengen we HR-professionals, bedrijfsleiders en experts samen voor een inspirerende dag vol inzichten, verhalen en netwerkkansen

Laat je inspireren door een boeiende spreker, ontdek nieuwe trends en inzichten en ga in gesprek met collega-HR-professionals. Het is dé gelegenheid om ideeën uit te wisselen, ervaringen te delen en je netwerk uit te breiden.

Tijdens dit event reiken we ook de HR-award uit: de prijs voor ondernemingen die uitblinken in hun HR-beleid en met passie inzetten op welzijn, talentontwikkeling en flexibiliteit.

Maak kennis met de genomineerden

Facil: lokale HR vanuit Genk met wereldwijde impact

Facil uit Genk is een wereldspeler in bevestigingssystemen voor de automobielsector, met meer dan 650 medewerkers wereldwijd. Hun HR-beleid vertrekt vanuit Limburg, maar heeft een globale impact: diversiteit, inclusie en interne groei staan centraal. 

Met initiatieven zoals de Facil Academy, de Leadership Journey en de Global Leadership Days investeert Facil continu in mensen en leiderschap. Dankzij een sterk engagement rond welzijn, leren en betrokkenheid toont het bedrijf hoe een compacte HR-afdeling wereldwijd het verschil kan maken.

Medialife: creatieve groei met mensen centraal

Medialife uit Hasselt is een groeiend communicatiebureau waar HR het kompas vormt voor duurzame groei. Authentieke inclusie, met aandacht voor neurodiversiteit en potentieelgerichte rekrutering, staat centraal. Via groeimatrixen, de Media Academy en een aankomende loonmatrix krijgen medewerkers helder zicht op hun ontwikkeling. 

Een in-house HR-psychologe en structurele welzijnsgesprekken versterken mentale gezondheid en werkgeluk. Medialife vertaalt zijn sterke HR-visie bovendien creatief naar zijn employer branding.

Vanderstraeten: strategische HR in de bouwsector

Vanderstraeten uit Lummen is een familiebedrijf met een sterke toekomstvisie op mens en organisatie. HR is er een strategische partner die met datagedreven acties en een geïntegreerd talentbeleid rond inclusie, mentoring, onboarding en generatiemanagement duurzame groei mogelijk maakt. 

Via het Leading2Succes-programma investeert het bedrijf in coachend leiderschap, welzijn en duurzaamheid, stevig verankerd in de SDG’s. Vanderstraeten bewijst dat warmte en innovatie perfect samengaan in een modern, mensgericht HR-beleid.

Programma

12u00 - Ontvangst met lunch

13u30 - Keynote van Katelijn Nijsmans | Werk is geen Tomorrowland

15u00 - Pauze

15u15 - Wie wint dé HR-Award?

16u00 - Gezellig netwerken

17u00 - Verwacht einde

Ontmoet de spreker

Keynote van Katelijn Nijsmans

Werk is geen Tomorrowland
Hoe is’t op’t werk? Hoe vaak stellen we die vraag niet aan onze vrienden en familie? Of hoe vaak hebben we die vraag zelf al voorgeschoteld gekregen? En afhankelijk van wanneer deze gesteld werd, zullen we dan eens wat positiever en dan eens wat negatiever geantwoord hebben. Dat is nog steeds niet veranderd; Werk is geen Tomorrowland. Soms gaat alles voor de wind en soms gaat het even wat minder. Welzijn op het werk is nu eenmaal een dynamisch gegeven.

Net daarom is het belangrijk om over de juiste (wetenschappelijke) handvaten te beschikken om jouw welzijn een boost te geven en om alles uit het werk te halen wat eruit te halen valt. Geen Tomorrowland. Wel tevredenheid, plezier, engagement en misschien zelfs zingeving.

Tijdens deze keynote vertalen wij de neurowetenschap op een toegankelijke manier naar concrete tips om jouw welzijn een boost te geven.

 

Maak kennis met de winnaar van 2024

Zorgspecialist Ter Heide is de trotse winnaar van de HR-Award 2024 van Voka – KvK Limburg. De organisatie overtuigde de jury met haar innovatieve en mensgerichte HR-aanpak, waarbij werkgeluk, autonomie en dienend leiderschap centraal staan. Dankzij een platte organisatiestructuur en het inzetten van procescoaches stimuleert Ter Heide eigenaarschap en persoonlijke groei op de werkvloer.

Ook FRITEL en Jessa Ziekenhuis werden geprezen voor hun sterke en duurzame HR-beleid, maar uiteindelijk ging Ter Heide met de felbegeerde prijs naar huis. Lees het volledige artikel hier. 

Herbeleef Dag van HR 2024

Herbeleef Dag van HR 2024

Contactpersonen

Benthe Cloosen

Adviseur arbeidsmarkt

Mohamed Abidar

Adviseur arbeidsmarkt

Adres

FRAME (nieuwe Versuz)
3500 Hasselt

Wanneer

Prijs

Leden: €165

Niet-leden: €250

Leden van het netwerk HR: gratis

Extra info

Het is op dit moment niet mogelijk om in te schrijven voor deze activiteit.

Voorwaarden

Om privacyredenen geven we mee dat op dit event mogelijk beeldmateriaal wordt gecreëerd - in vorm van foto en/of film - dat nadien via Voka-mediakanalen kan worden gebruikt.

Annuleringsvoorwaarden
Afmelding voor 21/10/2025: De deelnameprijs wordt teruggestort, maar er wordt een administratieve kost van €50 excl. BTW aangerekend.
Afmelding na 21/10/2025: 100% van de deelnameprijs blijft verschuldigd, je kan wel steeds een vervanger afvaardigen om in jouw plaats deel te nemen.

Contactpersonen

Benthe Cloosen

Adviseur arbeidsmarkt

Mohamed Abidar

Adviseur arbeidsmarkt

Adres

FRAME (nieuwe Versuz)
3500 Hasselt

Wanneer

Prijs

Leden: €165

Niet-leden: €250

Leden van het netwerk HR: gratis

Extra info

Het is op dit moment niet mogelijk om in te schrijven voor deze activiteit.

Voorwaarden

Om privacyredenen geven we mee dat op dit event mogelijk beeldmateriaal wordt gecreëerd - in vorm van foto en/of film - dat nadien via Voka-mediakanalen kan worden gebruikt.

Annuleringsvoorwaarden
Afmelding voor 21/10/2025: De deelnameprijs wordt teruggestort, maar er wordt een administratieve kost van €50 excl. BTW aangerekend.
Afmelding na 21/10/2025: 100% van de deelnameprijs blijft verschuldigd, je kan wel steeds een vervanger afvaardigen om in jouw plaats deel te nemen.

Appsys
Barrier
Trixxo
KPMG
Alk Reismakers
Propaganda
ING
Mensura
SDWorx
Groep JAM