Met dit begeleidingstraject willen we externe adviseurs of bestuurders versterken in hun rol én gaan we samen met hen op zoek naar een bedrijf dat uitkijkt naar hun skills in hun raad van advies of bestuur.
We zetten proactief in op een kwaliteitsvolle matching van externe adviseurs/bestuurders en bedrijven, door hen naar een volgend niveau te tillen in 3 stappen:
Voka zorgde voor een vlotte opstart, een sterke matching en een duidelijk kader.
Peter Verhasselt
In 3 sessies nemen we (kandidaat-)adviseurs mee door de belangrijkste thema’s die binnen raden van advies aan bod zullen komen. Het programma focust enerzijds op een grondige inhoudelijke vorming en anderzijds op de concrete toepassing ervan.
Voka zal jouw profiel voorstellen aan ondernemers die voor hun raad van advies of bestuur op zoek zijn naar jouw skills en kwaliteiten als adviseur.
Hoe doen we dit?
Na een grondige screening van kennis, competenties en leiderschapskwaliteiten bij zowel de ondernemer die een raad van advies wil starten, als bij de externe adviseur of bestuurder die in een raad wil zetelen, zorgen wij voor de ideale samenstelling van de raad.
Het is van groot belang dat jouw waarden als kandidaat extern adviseur in overeenstemming zijn met de waarden van het bedrijf.
Je komt terecht in een ruim netwerk van adviseurs en ondernemers. Je kan jouw netwerk verder uitbreiden en je laten inspireren tijdens ons jaarlijks Community Event op 17 november 2022.
Wie komt in aanmerking?
- Bedrijfsleiders van een kmo vanaf 100 medewerkers
- minimum 10 jaar ervaring als zaakvoerder
- Senior C-level executives.
Ervaring als adviseur binnen een raad van advies/bestuur is niet vereist.
We vermijden concurrentie of klant/leveranciersverhoudingen bij personen die in meerdere raden zetelen.
We kunnen geen garantie geven dat we iedereen kunnen matchen met een bedrijf.
Dit traject inspireerde me om mijn expertise mee in te zetten in het ontwikkelingsproces van andere bedrijven.
Valentine Batjoens, Chief Commercial Officer bij Renson
Deelnameprijs
Deelnameprijs: 550 euro
Voor deze activiteit kan je kmo-portefeuille aanvragen, indien jouw bedrijf hiervoor in aanmerking komt.