Kartonnen connectie in een digitale wereld
In een tijd waarin schermen domineren en mensen zich paradoxaal steeds vaker alleen voelen, zet Cartamundi bewust in op verbinding.
In een tijd waarin schermen domineren en mensen zich paradoxaal steeds vaker alleen voelen, zet Cartamundi bewust in op verbinding.
Cartamundi, één van de grootste producenten van speelkaarten ter wereld, is de eerste kanshebber om - op 1 oktober - de 'Voka Prijs Ondernemen 2026' te winnen. Dat heeft Voka Mechelen-Kempen zonet bekendgemaakt. Stefaan Merckx, CEO van het familiebedrijf, kreeg uit handen van tv-gezicht Riadh Bahri nu al de Voka Lokaal-award voor de regio Midden Kempen. Door die award worden ze nu voorgedragen en maken ze kans op de grote 'Voka Prijs Ondernemen'.
Group Joos uit Turnhout viert dit jaar zijn 90ste verjaardag en mag zich meteen ook kanshebber noemen voor de Voka Prijs Ondernemen 2025.
Het familiebedrijf is uitgegroeid tot een sterke speler in securitydrukwerk. Dat zijn officiële documenten zoals certificaten, verkiezingsdrukwerk of parkeerkaarten.
Maak een profiel aan voor:
Ben je Voka-lid? Dan krijg je ook: