Overslaan en naar de inhoud gaan

Dé inspiratiedag voor sales- en marketingprofessionals! Laat je prikkelen door nieuwe trends, leer hoe je sales & marketing integreert voor een echt succesverhaal en til je expertise naar een hoger niveau. Afspraak op 9 oktober voor The Sales & Marketing Connection. 

Sales en marketing die naast elkaar werken in plaats van met elkaar: het is een van de grootste groeiremmers voor je bedrijf. Terwijl een geïntegreerde aanpak net het verschil maakt voor duurzame groei. Deze inspiratiedag brengt je daarom in contact met experten, ervaringsdeskundigen en collega's. Verwacht keynotes, workshops, best practices, netwerking... Kortom: alles wat je nodig hebt om jouw sales en marketing op één (succesvolle) lijn te krijgen.  

Vorig jaar lieten meer dan 50 enthousiaste sales- en marketingprofessionals zich inspireren tijdens de allereerste editie van The Sales & Marketing Connection. Ben jij dit jaar ook van de partij? Ontdek het programma hieronder, kies je favoriete workshops en schrijf in. 

Programma

Dit mag je verwachten tijdens The Sales & Marketing Connection:

Ontvangst
9.30 uur - 10.00 uur
Koffie, ontbijt en alvast kennismaken met de andere sales- & marketingprofessionals.
Intro & kennismaking
10.15 uur - 10.30 uur
Een korte introductie van de dag en het Sales & Marketing Connection-team.
Keynote
10.30 uur - 11.15 uur

Chemistry tussen klant & agency

Door iO en Imperial Meat Products

Een marketingagency is en blijft people business. Want je agency is meer dan de uitvoerder van je marketingideeën. Hoe dieper je marketing- en communicatiepartner in je DNA kruipt, hoe groter de kans op excellente resultaten. 

Hans Van Eemeren (Strategie- & brandspecialist bij iO) en Inge Knops (Marketing Manager Proximity Benelux & Germany bij Imperial Meat Products) nemen je mee in deze open dialoog over hun samenwerking. Van briefing tot oplevering en alles daar tussenin. Hoe zet je samen sterke campagnes op? En hoe zorg je dat elke activatie het merk écht versterkt? Je ontdekt het in dit open gesprek.

11.15 uur - 11.30 uurPauze
Workshop
11.30 uur - 12.15 uur

Keuzeworkshops (Deel 1)

  • Fightclub | AI Powered Lead Generation
  • Markies & Sales met Inzicht | Écht samenwerken
  • Emma Declerck.ai | Van AI-tool naar teamlid

Onderaan het programma lees je meer over de verschillende workshops. 
Kies in de inschrijfmodule je favoriete workshop voor Deel 1.

Lunch
12.15 uur - 13.30
Lunchpauze en netwerkmoment.
Workshop
13.30 uur - 14.15 uur 

Keuzeworkshops (Deel 2)

  • Fightclub | AI Powered Lead Generation
  • Markies & Sales met Inzicht | Écht samenwerken
  • Emma Declerck.ai | Van AI-tool naar teamlid

Onderaan het programma lees je meer over de verschillende workshops. 
Kies in de inschrijfmodule je favoriete workshop voor Deel 2.

14.15 uur - 14.30 uurPauze
Keynote
14.30 uur - 15.30 uur 

Winning through media

Door DPG Media

Digitalisatie van media is uitdagend, zowel voor jou als adverteerder, als voor de media zelf. Maar die digitalisatie biedt ook vooral veel potentieel. Ben jij benieuwd naar de best practices om je bedrijf beter in de kijker te zetten? In deze keynote staat DPG Media stil bij de uitdagingen van digitale transformatie en advertenties, en de effectiviteit van media. 

Tim Van Doorslaer en Tim Sutherland zijn respectievelijk Head of research en Sales Manager bij DPG Media Advertising. Met een gecombineerde ervaring van een kleine vier decennia zijn ze doorgewinterde experts in media-effectiviteit en adverteren voor ondernemers. 

Netwerkdrink
15.30 uur - 16.30 uur
Afsluiten doen we met een gezellige netwerkdrink. Kaart na met je collega's, bespreek je belangrijkste take-aways en breid je netwerk uit bij een drankje. 

Ontdek hieronder de keuzeworkshops

Hieronder lees je meer over de drie workshops.

Bij je inschrijving kies je één workshop voor Deel 1 en één workshop voor Deel 2. 

We houden zoveel mogelijk rekening met je voorkeur, maar kunnen indien nodig wel een aanpassing doen om een spreiding van de groepen te garanderen. 

Ontdek de workshops

Leer hoe je Sales Navigator en HubSpot inzet met AI agents voor effectieve B2B outreach. 

Ontdek hoe AI je lead generation revolutionair verandert. Leer systemen kennen die je team meteen kan implementeren: van demand generation tot AI-driven agents voor outreach. Benieuwd hoe je drie tot vier keer meer gekwalificeerde leads genereert? Kies deze workshop. 

Dit komt aan bod:

  • Lead vs. demand generation: wat is het verschil en wanneer gebruik je wat?
  • B2B lead gen trends: welke evoluties zijn er in de markt in 2026?
  • AI verandert het spel: verhoogt je efficiëntie met geïntegreerde outreach agents
  • Praktische voorbeelden: live cases van Sales Navigator en HubSpot integraties en AI-agents in actie

Fightclub

Fightclub is expert in B2B performance marketing en kent alles over de efficiëntiewinst die verschillende tools je kunnen bieden. 

Hoe laat je sales en marketing écht beter samenwerken? Maak van een geïntegreerde sales- en marketingaanpak een commerciële motor. Deze workshop geeft je een heldere kijk op de samenwerking tussen de twee pijlers. Waar stokt het vandaag? Welke afspraken maak je voor de toekomst en welke concrete winst kan je meteen boeken? 

Dit komt aan bod: 

  • Samenwerken aan dezelfde doelstellingen
  • ICP en buyer proposition als gemeenschappelijke taal 
  • Klantfeedback uit sales integreren in marketing 
  • Customer & buyer journeys consistenter maakt
  • Losse campagnes en leads omzetten naar een geïntegreerde commerciële aanpak

Markies & Sales met Inzicht

Hans Smellinckx (Markies) helpt bedrijven groeien door marketing, sales en strategie op elkaar af te stemmen. Marc Verlinden (Sales met Inzicht) focust dan weer op structuur en effectiviteit in het commerciële proces. Samen leren ze je hoe je je klanten een consistente customer journey biedt en gerichter aan sales kan doen. 

Werk AI-first en bespaar uren tijd: van prospectie tot pitch! Je gebruikt ChatGPT misschien al voor een mailtje of een snelle brainstorm. Maar waar jij het sporadisch inzet, werken je concurrenten al AI-first. Niet met AI-tools, maar AI als volledig geïntegreerd teamlid. Deze workshop toont je hoe dat eruitziet. AI behandelen als collega in plaats van als zoekmachine, verandert je sales- en marketingaanpak fundamenteel. 

Dit komt aan bod:

  • AI-first werken? Het verschil tussen AI als losse tool versus als vast onderdeel van je werkweek
  • De werkdag van een AI-teamlid: van micro-tasker tot sparring partner
  • AI voor sales en marketing: concrete voorbeelden en oefeningen om meteen toe te passen

Emma Declerck.ai

Emma Declerck is keynotespreker en trainer in AI. Ze helpt professionals tijd vrij te maken voor wat er écht toe doet. Met een achtergrond als marketingconnsultant is zij de geknipte expert om je wegwijs te maken in AI-first werken. 

Voor wie?

Voor elke sales- en marketingprofessional die betere resultaten wil halen dankzij straffe tips en nieuwe inzichten. 

Herbeleef de editie van 2025

Herbeleef de editie van 2025

Ook interessant

Meer sales- en marketing? Ontdek ook onze opleidingen. 

Contactpersonen

Evy Gordts

Adviseur Groeibedrijven

Chloë Verlinden

Coördinator opleidingen en lerende netwerken

Adres

Kantoor Antwerpen
Markgravestraat 12
2000 Antwerpen

Wanneer

Prijs

Leden: 

  • Early-bird (tem 31 juli) €250 (excl. 21% btw)
  • Regular (vanaf 1 augustus) €345 (excl. 21% btw)

Niet-leden: €480 (excl. 21% btw)
Early-bird niet van toepassing voor niet-leden.

Maximum 2 personen van hetzelfde bedrijf

Meteen profiteren van ledentarief? Vraag hier je offerte voor lidmaatschap aan.
Kmo-portefeuille van toepassing, zie voorwaarden.

Voorwaarden

Annuleren 
Annuleren kan enkel schriftelijk tot en met 2 oktober. Nadien blijft het volledige bedrag van de factuur verschuldigd. Een ingeschreven deelnemer mag zich wel door een andere persoon laten vervangen. De Kamer behoudt zich het recht om de activiteit te annuleren indien, ondanks alle inspanningen, de omstandigheden ons ertoe dwingen. Het volledige inschrijvingsgeld wordt dan teruggestort.

Kmo-portefeuille
Recupereer een deel van je opleidingskosten via de kmo-portefeuille. De aanvraag moet ten laatste twee weken na de start van de opleiding gebeuren op www.kmo-portefeuille.be. Indien je beroep doet op de kmo-portefeuille, dien je nog btw op de volledige opleidingskost te betalen.
Benodigde informatie kmo-portefeuille
Het registratienummer van Voka – Kamer van Koophandel Antwerpen-Waasland: DV.O104083.
Type dienstverlening: The Sales & Marketing Connection
Datum inschrijving: 9 oktober 2026
Projectbedrag: Early bird (t.e.m. 31/7): €260 voor leden | Regular (vanaf 1/08): €345 (excl. 21% btw) leden, €480 (excl. 21% btw) niet-leden
Aantal opleidingsuren: 8
Thema: beroepsspecifieke competenties
 

Om privacyredenen geven we mee dat op dit event mogelijk beeldmateriaal wordt gecreëerd - in vorm van foto en/of film - dat nadien via Voka-mediakanalen kan worden gebruikt.

Contactpersonen

Evy Gordts

Adviseur Groeibedrijven

Chloë Verlinden

Coördinator opleidingen en lerende netwerken

Adres

Kantoor Antwerpen
Markgravestraat 12
2000 Antwerpen

Wanneer

Prijs

Leden: 

  • Early-bird (tem 31 juli) €250 (excl. 21% btw)
  • Regular (vanaf 1 augustus) €345 (excl. 21% btw)

Niet-leden: €480 (excl. 21% btw)
Early-bird niet van toepassing voor niet-leden.

Maximum 2 personen van hetzelfde bedrijf

Meteen profiteren van ledentarief? Vraag hier je offerte voor lidmaatschap aan.
Kmo-portefeuille van toepassing, zie voorwaarden.

Voorwaarden

Annuleren 
Annuleren kan enkel schriftelijk tot en met 2 oktober. Nadien blijft het volledige bedrag van de factuur verschuldigd. Een ingeschreven deelnemer mag zich wel door een andere persoon laten vervangen. De Kamer behoudt zich het recht om de activiteit te annuleren indien, ondanks alle inspanningen, de omstandigheden ons ertoe dwingen. Het volledige inschrijvingsgeld wordt dan teruggestort.

Kmo-portefeuille
Recupereer een deel van je opleidingskosten via de kmo-portefeuille. De aanvraag moet ten laatste twee weken na de start van de opleiding gebeuren op www.kmo-portefeuille.be. Indien je beroep doet op de kmo-portefeuille, dien je nog btw op de volledige opleidingskost te betalen.
Benodigde informatie kmo-portefeuille
Het registratienummer van Voka – Kamer van Koophandel Antwerpen-Waasland: DV.O104083.
Type dienstverlening: The Sales & Marketing Connection
Datum inschrijving: 9 oktober 2026
Projectbedrag: Early bird (t.e.m. 31/7): €260 voor leden | Regular (vanaf 1/08): €345 (excl. 21% btw) leden, €480 (excl. 21% btw) niet-leden
Aantal opleidingsuren: 8
Thema: beroepsspecifieke competenties
 

Om privacyredenen geven we mee dat op dit event mogelijk beeldmateriaal wordt gecreëerd - in vorm van foto en/of film - dat nadien via Voka-mediakanalen kan worden gebruikt.

Vleemo
Deloitte
Econopolis
Fightclub
GSJ Advocaten
ING
Mensura
Proximus
Recrewtment
SDM Corporate Finance Group
SDWorx
Tormans
Waasland Automotive