Brede regio Antwerpen blijft jobmotor van Vlaanderen
Het aantal beroepsactieven in Antwerpen en het Waasland neemt substantieel sneller toe dan in de rest van Vlaanderen. Dat is de opvallende conclusie van Voka – Kamer van Koophandel Antwerpen-Waasland op basis van recente cijfers van Steunpunt Werk.
Stopzetting TUI in 2027 is niet mis te verstaan signaal
Voka - Kamer Antwerpen-Waasland roept de Antwerp Airport Exploitatiemaatschappij (EGIS) op snel werk te maken van een waardig commercieel alternatief. Voka – Kamer van Koophandel Antwerpen-Waasland vraagt Luchthavenuitbater, EGIS, al haar kracht en expertise in te zetten om een waardig commerci
Infosessie Defensie over de opportuniteiten in militaire mobiliteit
De Antwerpse haven speelt een sleutelrol in de versterking van defensie. Om dienst te doen als transithaven voor NAVO-troepen in de komende jaren, is een samenwerking tussen Belgische Defensie, NAVO en private bedrijven van groot belang.
Stel je kandidaat: Voka Charter Duurzaam Ondernemen
Hoe maak jij de vertaalslag van 'duurzaam ondernemen' naar acties, draagvlak en een haalbaar plan? Het Voka Charter Duurzaam Ondernemen (VCDO) geeft je een duidelijk kader, begeleiding en de nodige handvatten om duurzaamheid structureel te verankeren in je organisatie.