Ontmoet de nieuwe Amerikaanse ambassadeur in België in hoogsteigen persoon. Ambassadeur Bill White komt spreken over de Belgisch-Amerikaanse relaties.
Zelden actueler: de Belgisch- en Europees-Amerikaanse relaties. Bill White werd in november benoemd tot Amerikaans ambassadeur voor België en komt op 3 februari kennismaken met ons Kamernetwerk. Hij staat in zijn keynote stil bij geopolitieke spanning en het belang van internationale relaties in turbulente tijden.
Je ontmoet ambassadeur White en legt contacten met collega-ondernemers in deze internationale netwerksetting. Schrijf gratis in.
Praktisch
Deelnemen is gratis, inschrijven verplicht (maximaal 1 persoon per bedrijf).
Plaatsen zijn beperkt, inschrijven gaat volgens het principe first come, first served.
Dit evenement is exclusief toegankelijk voor leden.
Timing
17.30 uur | Ontvangst
18.00 uur | Verwelkoming door Luc Luwel, gedelegeerd bestuurder Voka - Kamer van Koophandel Antwerpen-Waasland
18.10 uur | Keynote door Bill White, Amerikaans ambassadeur voor België (Engels) met aansluitend netwerkreceptie
21.30 uur | Voorziene einde
Opgelet: het inhoudelijke gedeelte gebeurt uiteraard in het Engels.











