
Themasessie Voka HC "Lessen uit persoonsvolgende financiering"
Voka Health Community organiseert de themasessie "Lessen uit persoonsvolgende financiering" op dinsdag 31 mei om 14u.
Voka Health Community organiseert de themasessie "Lessen uit persoonsvolgende financiering" op dinsdag 31 mei om 14u.
Ontdek op dinsdag 7 juni wat Vlaanderen te bieden heeft op het vlak van datagebruik en Artificiële Intelligentie . Op één dag en één locatie brengen we Vlaamse ondernemers samen met digitale experten uit de bedrijfs-, onderzoeks- en onderwijswereld.
Het kenniscentrum van Voka en Voka Health Community stellen de nieuwste Voka Paper "De arbeidsmarkt is ziek - Van preventie tot re-integratie van (langdurig) zieken" voor op donderdag 16 juni om 14u bij Voka te Brussel.
Inspirerende namiddag in innovatiecentrum Log!ville: keynote van Rik Vera, rondleiding langs innovatieve scaleups en persoonlijk advies van Voka-experten. Inclusief koffie & buffet!
Voka Health Community organiseert de themasessie "Digitale competenties in welzijn en zorg" op maandag 20 juni om 14u bij Voka te Brussel.
MNM JumpJobs biedt jongeren zonder tonnen werkervaring de sprong naar een eerste job en laat ze minstens vier weken lang ervaring opdoen bij een straf bedrijf.
Voka Health Community organiseert de themasessie "Wie zet vandaag al in op open data in ziekenhuizen?" op donderdag 15 september om 14u00.
Op woensdag 28 september om 14u organiseert Voka HC haar jaarlijks congres rond "Betaalbaarheid en financiering van onze gezondheidszorg" bij Eventlocatie Den Berg te Londerzeel.
Elke eerste zondag van oktober openen sinds 1991 honderden bedrijven uit de meest uiteenlopende sectoren de deuren voor het grote publiek. Met honderdduizenden bezoekers is het event telkens weer een schot in de roos.
Schaal internationaal @Tel Aviv. Voka Tech@venture biedt - met de focus op een specifieke tech hotspots - begeleiding bij het opstellen van jouw actieplan door de drempels die groei afremmen weg te nemen. Wil jij jouw blik verruimen en je activiteiten uitbreiden richting Israël? Kom er alles over te weten tijdens interactieve sessies en een missie naar Tel Aviv.
Voka Health Community organiseert de themasessie "Slimme infrastructuren in welzijn en zorg" op dinsdag 11 oktober om 14u00.
Voka Health Community organiseert de themasessie "In gesprek met de Europese Commissie" op donderdag 15 december om 14u00.
Maak een profiel aan voor:
Ben je Voka-lid? Dan krijg je ook: