
Uitreiking Voka Charter Duurzaam Ondernemen 2022
Maak kennis met de 40 laureaten van het Voka Charter Duurzaam Ondernemen 2022 en met de 20 ondertekenaars van de volgende editie!
Maak kennis met de 40 laureaten van het Voka Charter Duurzaam Ondernemen 2022 en met de 20 ondertekenaars van de volgende editie!
Beleef met Voka West-Vlaanderen een van de grootste festivals ter wereld: Tomorrowland! Het unieke dancefestival vindt dit jaar maar liefst drie weekends op rij plaats.
Activiteit 3: Spreken voor een publiek Als solo-ondernemer ben je voortdurend bezig om jezelf en je werk onder de aandacht van anderen te brengen.
In september werpen we met Voka Ladies een blik achter de schermen bij de kunstateliers van Slabbinck in Brugge. Aan het hoofd van dit familiebedrijf staat Mirabel Slabbinck: een rasechte West-Vlaamse die met het bedrijf intussen internationale bekendheid verworven heeft.
Koppel het nuttige aan het aangename en combineer een aangenaam partijtje golf met boeiende, grensoverschrijdende netwerkmogelijkheden in een uniek kader. Ook voor de niet-golfers wordt bovendien een programma voorzien.
Op woensdag 28 september om 14u organiseert Voka HC haar jaarlijks congres "Meer waarde - Integraal en preventief samenwerken" bij Eventlocatie Den Berg te Londerzeel.
Welke impact zal technologie hebben op bouw- en vastgoedbedrijven? Het gaat verder dan werken in de cloud.
Schaal internationaal @Tel Aviv. Voka Tech@venture biedt - met de focus op een specifieke tech hotspots - begeleiding bij het opstellen van jouw actieplan door de drempels die groei afremmen weg te nemen. Wil jij jouw blik verruimen en je activiteiten uitbreiden richting Israël? Kom er alles over te weten tijdens interactieve sessies en een missie naar Tel Aviv.
Op 4 en 5 oktober 2022 gaan we met Voka Ladies de internationale toer op.
Voka West-Vlaanderen nodigt alle familiebedrijven uit voor de 10de editie van de family business happening.
Activiteit 4: Cybersecurity awareness training In je dagelijkse werking als solo-ondernemer krijg je te maken met privacygevoelige of beschermde digitale informatie van jezelf of van klanten.
In december trekken we met Voka Ladies richting Brugge! In het Concertgebouw krijgen we van Katrien Van Eeckhoutte zelf haar groeiverhaal te horen: van hoe haar carrière begon tot het moment dat ze haar stempel heeft kunnen drukken op het geweldige gebouw waar deze activiteit doorgaat.
Maak een profiel aan voor:
Ben je Voka-lid? Dan krijg je ook: