Bryo StandUp is voor iedereen met ‘goesting’ om te ondernemen en die nog niet concreet is opgestart. Dit kan zijn omdat je heel veel ideeën hebt, maar niet zeker weet welke nu de beste zijn. Of omdat je idee nog niet concreet genoeg is. Of omdat je een idee hebt maar niet zeker weet of het wel levensvatbaar is.
Samen brainstormen we verder over jouw idee! We reiken tools aan tijdens onze workshops om jouw idee te verfijnen en verder vorm te geven. We denken na over een business model en een financieel plan. Op het einde van het traject evalueren we jouw project op zijn sterktes en zwaktes en is de grote vraag: doe ik het of doe ik het niet?
Programma
Kick-off - Wie ben ik als ondernemer? | 04/10/2023 |
Design Thinking | 11/10/2023 |
Value Proposition Canvas & Marktonderzoek | 18/10/2023 |
Marktonderzoek & Brainstorm | 25/10/2023 |
Lean Canvas | 08/11/2023 |
Financieel plan | 15/11/2023 |
Go to Market | 22/11/2023 |
Terugkomsessie & Pitchen | 29/11/2023 |
Praktische opstart | 06/12/2023 |
Finale pitch & Bryo Café | 13/12/2023 |
Interesse?
Kan je je vinden in onderstaande kenmerken?
- Je bent gedreven
- Je wil er voor 100% voor gaan
- Je ziet vol ideeën maar zonder businessplan
- Je weet van aanpakken en bent een volhouder
Wat kan je verwachten?
- Intensieve workshops met gelijkgezinden
Je werkt tijdens verschillende workshops gespreid over 3 maanden, samen met enkele andere pre-starters, en onder begeleiding van je coach aan je ondernemingsplan. Samen wordt er gebrainstormd en krijg je nieuwe inzichten. Op het einde van de workshops weet jij perfect wat mogelijke valkuilen zijn van jouw project.
- Antwoord op je individuele vragen
Heb je nog specifieke vragen of extra begeleiding nodig voor jouw idee? Geen zorgen, je staat er niet alleen voor. Net zoals bij topsporters staat er een trouwe coach aan de zijlijn. Je kan wanneer nodig extra feedback vragen tijdens een 1-op-1-gesprek, zodat jij verder aan de slag kan met het uitwerken van je idee.
- Deelname aan een business date
Tijdens een businessdate krijg je de kans om ondernemers, experts en andere Bryo’s met zinvolle ervaring te ontmoeten en gericht (1-op-1) die vragen te stellen waarop je nog een antwoord zoekt.
- Eindpitch voor experten
Op het einde van het traject krijg je de kans om jouw project te pitchen voor een panel van experten. En ga jij naar huis met waardevolle feedback.
Jong Voka, Voka & Bryo Community, internationaal ondernemen,… . Je Bryo-coördinator helpt je om de juiste contacten te leggen.

Lise Quaghebeur
Coördinator Jong Ondernemerschap
Full bio of Lise Quaghebeur
