Gebrand op internationalisering? En zin om je (internationale) netwerk uit te breiden? Dan is deze inspirerende netwerkavond de perfecte gelegenheid.
Op 23 januari ontmoet je gelijkgestemde ondernemers die net als jij internationaal actief zijn. Wissel bij een hapje en drankje ideeën uit, leg waardevolle contacten voor jouw internationale groei en versterk je internationale ambities.
Tijdens deze avond is elk continent vertegenwoordigd met een interessante bedrijfscase. Uit de successen én uitdagingen van ervaren ondernemers pik jij weer nieuwe inspiratie op. Welke ondernemers hun verhaal brengen? Dat ontdek je binnenkort hier in het volledige programma.
Programma
- 17.30 uur Ontvangst
- 18.00 uur: Verwelkoming – Voka
- 18.15 uur: Bedrijfscases over de continenten heen
- Afrika: Frisomat
- Latijns-Amerika: DEME
- Noord-Amerika: Go Fluo
- Europa: to be announced
- Azië: to be announced
- Oceanië: to be announced
- 19.45 uur: Netwerkreceptie
- 21.30 uur: Einde
Voor wie?
Voor bedrijfsleiders, sales en commercieel managers van bedrijven met internationale ambitie. Of je nu een startende ondernemer bent die net begint met internationale expansie, of een doorgewinterde professional die op zoek is naar nieuwe zakelijke kansen, iedereen is welkom.
Toegankelijkheid
Heb je nood aan specifieke assistentie of kunnen we dit event toegankelijker voor je maken? Stuur je opmerking mee in bij je inschrijving en we bekijken in samenspraak de mogelijkheden.