2023 vol goede voornemens? Je kan het nieuwe jaar meteen stevig inzetten op de eerste Voka Health Community Meeting van 2023: op woensdag 1 februari (10u) brengen we Minister–president Jan Jambon samen met de nieuwe Voka-voorzitter Rudy Provoost.
Minister-president Jan Jambon trekt voluit de digitale kaart. Digitaal Vlaanderen, Flanders Technology & Innovation en smart cities tonen de ambitie en het potentieel voor de Vlaamse economie en zorg. Zoals past in onze traditie voorzien we alle tijd en mogelijkheden om met de Minister-president in gesprek te gaan. Stuur ons je vragen, bedenkingen of wishlist rond digitale economie door tegen woensdag 18 januari via Ann D'hollander. Wij leggen ze aan hem voor.
Rudy Provoost heeft een rijke achtergrond in digitale industrie en maakt graag kennis met jullie, de leden van onze Health Community. Hij blikt mee vooruit en legt zo de link naar onze plannen voor 2023.
Klink je met ons mee op 2023 en onze plannen? Schrijf je dan snel in!