Skip to main content
Map
Voka Opleiding

Boost jouw brand !

Stel je marktpositionering scherp in drie sessies 

Ben jij je er van bewust hoe jouw merk gepercipieerd wordt door de markt? Weet je hoe je hierop moet inspelen en hoe je jouw merkstrategie op punt kan stellen? Daar gaan we op inzoomen tijdens de opleiding ‘Boost jouw brand’, gegeven door branding expert Stef Verbeeck!
Ga aan de slag met onder andere de ideale merkpositionering, storytelling en de customer journey tijdens deze drie sessies.

Programma en data
Sessie 1: merkanalyse (2 oktober, van 10u tot 13u)
•    Ideale manieren om als KMO alles te weten te komen over de rationele en emotionele motieven van jouw doelgroep
•    Wie is de ideale klant voor jouw merk, en welke motieven heeft hij/zij om met jouw merk te interageren?
•    Positioneren van je merk ten overstaan van concurrenten in de markt op basis van een duidelijke visie
•    Welke rol speelt je merk echt in het leven van je doelgroep?

Sessie 2: merkstrategie (9 oktober, van 10u tot 13u)
•    Het ontwikkelen van een value proposition die vertrekt vanuit een duidelijke purpose en meerwaarde voor je klant
•    De meerwaarde van storytelling als basis voor je merk: merkverhaal en elevator pitch
•    Waarom merkstrategie eigenlijk antropologie is en emoties moet prikkelen
•    Vertalen van je merkstrategie naar een identiteit die de juiste associaties opwekt bij je doelgroep

Sessie 3: merkbeleving (17 oktober, van 10u tot 13u )
•    Het bieden van meerwaarde als merk in elke interactie met je klant
•    De oneindige customer journey en hoe je wint bij elke touch point
•    Wegnemen van frictie en het optimaliseren van communicatie en beleving
•    Het uitbouwen van relaties op langere termijn met je doelgroep

DOELGROEP :

Met dit traject richten we ons naar ondernemers, marketing-professionals en beslissingsmakers van KMO's.

SPREKER :

Stef Verbeeck , partner en merkstrateeg bij de gespecialiseerde branding consultancy Pavlov te Antwerpen. Samen met zijn collega’s verdiept hij zich in het ontwikkelen en optimaliseren van merken, waarbij ze klanten helpen met adviezen inzake merkstrategie, merkbeleving en merkidentiteit.

Zijn 5e boek “Relatie Renaissance” zal vanaf februari in de rekken liggen. Relatie Renaissance is een pleidooi voor meer menselijkheid en emotie in branding, aan de hand van 5 paradoxen en de 5 deugden die van uw merk een lovebrand maken.
 

 

 

 

 

 

Contactpersoon

Evy Gordts

Plato-coördinator regio Waasland

Adres

Voka Antwerpen (auditorium)
Markgravestraat,12
2000 Antwerpen

Wanneer

Prijs

De prijs bedraagt €550.00 excl btw(21%)/pp

Voorwaarden

 

Annulatie
Annuleren kan enkel schriftelijk tot en met 20 september 2023. Nadien blijft het volledige bedrag van de factuur verschuldigd. Een ingeschreven deelnemer mag zich wel door een andere persoon laten vervangen. De Kamer behoudt zich het recht om de opleiding te annuleren indien, ondanks alle inspanningen, de omstandigheden ons ertoe dwingen. Het volledige inschrijvingsgeld wordt dan teruggestort.

Kmo-portefeuille
De kmo-portefeuille is voor deze opleiding niet van toepassing.

Privacy
Om privacyredenen geven we mee dat op dit event mogelijk beeldmateriaal wordt gecreëerd - in vorm van foto en/of film - dat nadien via Voka-mediakanalen kan worden gebruikt.

 

AW_Welt Whitepaper Inclusieve leidinggevende
AW_Digitalisering
AW_Welt_6stappenplan