Overslaan en naar de inhoud gaan

Ben je op zoek naar manieren om je productieprocessen te optimaliseren en je persoonlijke leiderschap skills te professionaliseren? Een Voka In Company-training biedt je op maat gemaakte strategieën en technieken om operationele efficiëntie te bereiken, allemaal binnen de context van je eigen bedrijf.

Deze opleiding biedt een stevige basis in effectief projectmanagement. Je maakt kennis met de essentiële concepten, methodologieën en de verschillende projectfases die nodig zijn om projecten succesvol te plannen, uitvoeren en afronden.

Waarom deze Voka In Company kiezen?

We behandelen belangrijke aspecten zoals leiderschap, communicatie en het managen van projectteams. Je leert hoe je projecten efficiënt kan beheren en uitvoeren binnen Microsoft Teams.

Via een online leerplatform worden de deelnemers actief betrokken bij het delen van artikels, video's en documenten, wat zorgt voor een interactieve leerervaring. De opleiding heeft een maximale groepsgrootte van 15 deelnemers, zodat er voldoende ruimte is voor persoonlijke aandacht en effectieve samenwerking.

Project management
Wil je zelfstandig als project manager aan de slag gaan, dan verwijzen we graag naar een meer uitgebreide project management training.

Programma

  • Basisprincipes van projectmanagement
  • Project charter als fundament (+ oefening)
  • Projectplanning en -organisatie
  • Effectief communiceren in projectmanagement
  • MS Teams-module: samenwerken en communiceren
  • Afsluiting

2 x 0,5 dagen

Voor wie?

Deze Voka In Company-training is gericht op alle medewerkers die nood hebben aan een stevige basis in effectief projectmanagement.

Contactpersoon

Britte Odegard

Member Services - Productie/maintenance

Wanneer

Voorwaarden

Om privacyredenen geven we mee dat op dit event mogelijk beeldmateriaal wordt gecreëerd - in vorm van foto en/of film - dat nadien via Voka-mediakanalen kan worden gebruikt.

Vraag het @ Voka

Een prangende vraag? Wij antwoorden binnen de 2 werkdagen!

Stel hier jouw vraag

Contactpersoon

Britte Odegard

Member Services - Productie/maintenance

Wanneer

Voorwaarden

Om privacyredenen geven we mee dat op dit event mogelijk beeldmateriaal wordt gecreëerd - in vorm van foto en/of film - dat nadien via Voka-mediakanalen kan worden gebruikt.

Vraag het @ Voka

Een prangende vraag? Wij antwoorden binnen de 2 werkdagen!

Stel hier jouw vraag
Wiels
Titeca
Accent
ING
Logo SD Worx