Overslaan en naar de inhoud gaan

Ben je op zoek naar manieren om je productieprocessen te optimaliseren en je persoonlijke leiderschap skills te professionaliseren? Een Voka In Company-training biedt je op maat gemaakte strategieën en technieken om operationele efficiëntie te bereiken, allemaal binnen de context van je eigen bedrijf.

Heb je de ambitie om door te groeien van teamleider naar productiemanager? Of heb je onlangs de stap omhoog gezet binnen je organisatie? Gefeliciteerd! Dit is een geweldige kans.  

Het is echter niet ongebruikelijk dat je nu geconfronteerd wordt met een lichte nervositeit. Een natuurlijke reactie op de grotere verantwoordelijkheden die deze nieuwe rol met zich meebrengt. Het toont enkel aan dat je je nieuwe taak serieus neemt.

Waarom deze Voka In Company kiezen?

Hoe kan je effectief managen in een dynamische wereld waar stabiliteit vaak ver te zoeken is? Hoe reageer je als manager op de complexe en soms tegenstrijdige uitdagingen van vandaag?

Het succesrecept voor een moderne manager is gebaseerd op het Concurrerende Waarden Model van Quinn. Dit model helpt jou de verschillende leiderschapsstijlen te begrijpen en in te zetten op basis van hun sterke en zwakke punten. Als manager is het essentieel om naast theoretische kennis ook de bijbehorende vaardigheden te ontwikkelen.

Onze 10-delige lessenreeks biedt jou de nodige handvaten om je leiderschapskwaliteiten verder te ontwikkelen. We starten met een 360° feedbackrapport, waarin we jouw persoonlijke sterktes en ontwikkelpunten in kaart brengen. Vervolgens nemen we elke sessie door middel van interactieve workshops, waarin we samen jouw groeimogelijkheden binnen verschillende managementrollen ontdekken. Jij werkt aan een persoonlijk actieplan en oefent regelmatig, zowel in de sessies als op de werkplek, om je gedrag en vaardigheden verder te verbeteren.

Programma

  • Algemeen kader en bespreking 360° feedback
  • Innovator – Jij kijkt vooruit en stimuleert veranderingen.
  • Negotiator – Jij vertegenwoordigt de organisatie naar buiten toe.
  • Producer – Jij focust je op het behalen van gestelde doelen.
  • Goalsetter – Jij stelt duidelijke doelstellingen en verwachtingen.
  • Coördinator – Jij zorgt voor afstemming van processen over afdelingen heen.
  • Analist – Jij analyseert processen en verwerkt grote hoeveelheden informatie.
  • Teambuilder – Jij neemt verantwoordelijkheid voor samenwerking en teamgeest.
  • Coach – Jij zet je in voor de ontwikkeling van je medewerkers.
  • Afsluitende terug- en vooruitblik

Voor wie?

Deze opleiding is bedoeld voor teamleiders die recent zijn doorgegroeid naar een managementfunctie of die de ambitie hebben om deze stap te zetten en door te groeien naar productiemanager.

Contactpersoon

Britte Odegard

Member Services - Productie/maintenance

Wanneer

Voorwaarden

Om privacyredenen geven we mee dat op dit event mogelijk beeldmateriaal wordt gecreëerd - in vorm van foto en/of film - dat nadien via Voka-mediakanalen kan worden gebruikt.

Vraag het @ Voka

Een prangende vraag? Wij antwoorden binnen de 2 werkdagen!

Stel hier jouw vraag

Contactpersoon

Britte Odegard

Member Services - Productie/maintenance

Wanneer

Voorwaarden

Om privacyredenen geven we mee dat op dit event mogelijk beeldmateriaal wordt gecreëerd - in vorm van foto en/of film - dat nadien via Voka-mediakanalen kan worden gebruikt.

Vraag het @ Voka

Een prangende vraag? Wij antwoorden binnen de 2 werkdagen!

Stel hier jouw vraag
Wiels
Titeca
Accent
ING
Logo SD Worx