Voka - Kamer van Koophandel West-Vlaanderen

Operationele zetel:
President Kennedylaan 9A
8500 Kortrijk

info.wvl@voka.be
tel.: 056 23 50 51 - fax: 056 21 85 64
btw: 0430 492 334

Openingsuren onthaal:

maandag tot donderdag: 8.30 u. - 12.00 u., 13.30 u. - 17.00 u.
vrijdag: 8.30 u. - 12.00 u., 13.30 u. - 16.00 u.

Openingsuren attesten (loket):

zonder afspraak: 8.30 u. - 12.00 u.
op afspraak: 13.30 u. - 16.00 u.

Openingsuren attesten (digitaal):

maandag tot donderdag: 8.30 u. - 12.30 u., 13.30 u. - 16.30 u.
vrijdag: 8.30 u. - 12.30 u., 13.30 u. - 16.00 u.

Kantoor Kortrijk

Contactpersonen

Bert Mons
Bert Mons
Algemeen directeur
bert.mons@voka.be
Tel: 056 23 50 45
Sylvie Allemeersch
Sylvie Allemeersch
Kennis & advies - menselijk kapitaal
sylvie.allemeersch@voka.be
Tel: 056 24 16 50
Gsm: 0474 51 25 96
Anouk Andries
Anouk Andries
Member services
anouk.andries@voka.be
Tel: 056 23 50 63
Gsm: 0472045483
Eva Baes
Eva Baes
Member services internationaal
eva.baes@voka.be
Tel: 056 23 50 51
Gsm: 0491100830
Marleen Bauwens
Marleen Bauwens
Operationeel & logistiek
Tel: 056 23 50 51
Gsm: 0494 93 03 88
Evelien Bogaert
Evelien Bogaert
Communicatie, pr & digitale media
evelien.bogaert@voka.be
Tel: 056 23 50 51
Evelien Borry
Evelien Borry
Financieel & operationeel
evelien.borry@voka.be
Tel: 056 23 50 54
Marijke Bouciqué
Marijke Bouciqué
Kennis & advies - innovatie
marijke.boucique@voka.be
Tel: 056 26 13 89
Gsm: 0477 84 01 88
Nele Braem
Nele Braem
Member Services
nele.braem@voka.be
Tel: 056 23 50 49
Gsm: 0493501851
Rita Caby
Rita Caby
Operationeel beheer & logistiek
rita.caby@voka.be
Tel: 056 23 50 42
Gsm: 0472 98 07 29
Hannes Careel
Hannes Careel
Member Services
hannes.careel@voka.be
Isabelle Callens
Isabelle Callens
Eventteam
isabelle.callens@voka.be
Tel: 056 26 14 02
Gsm: 0496 63 80 39
Diane Carroen
Diane Carroen
Financieel & operationeel
diane.carroen@voka.be
Tel: 056 26 13 86
Franky Claerhout
Franky Claerhout
Financieel & operationeel directeur
franky.claerhout@voka.be
Tel: 056 23 50 40
Gsm: 0476 21 06 09
Dieter Coussée
Dieter Coussée
Belangenbehartiging Noord-West-Vlaanderen en Noord-Frankrijk
dieter.coussee@voka.be
Tel: 056 26 13 81
Gsm: 0473 41 18 76
Kaat Creupelandt
Kaat Creupelandt
Manager Member services
kaat.creupelandt@voka.be
Tel: 056 23 50 58
Gsm: 0472 89 00 65
Brigitte Daniels
Brigitte Daniels
Database & ICT
brigitte.daniels@voka.be
Gsm: 0472 71 48 05
Evy De Bruyker
Evy De Bruyker
Member services
evy.debruyker@voka.be
Tel: 056 26 13 87
Gsm: 0486 45 29 82
Astrid De Clerck
Astrid De Clerck
Member services
astrid.declerck@voka.be
Tel: 056 23 50 55
Gsm: 0495 13 18 08
Ann De Decker
Ann De Decker
Member services relatiebeheer
ann.dedecker@voka.be
Tel: 056 26 13 85
Gsm: 0470 11 02 80
Veerle De Mey
Veerle De Mey
Directeur belangenbehartiging en kennis & advies
veerle.de.mey@voka.be
Tel: 056 26 13 82
Gsm: 0477 61 07 40
Filip Deckmyn
Filip Deckmyn
Member services sales
filip.deckmyn@voka.be
Gsm: 0479 97 95 13
Tine Degryse
Tine Degryse
Member services
tine.degryse@voka.be
Tel: 056 23 50 51
Gsm: 0477729184
Charlotte Dekimpe
Charlotte Dekimpe
Member services relatiebeheer
charlotte.dekimpe@voka.be
Tel: 056 23 50 44
Gsm: 0477 13 08 17
Nele Demets
Nele Demets
Directie-assistente financieel & operationeel
nele.demets@voka.be
Tel: 056 23 50 66
Gsm: 0471 81 10 06
Valerie Depraetere
Valerie Depraetere
Directie-assistente belangenbehartiging en kennis & advies
valerie.depraetere@voka.be
Tel: 056 23 50 51
Gsm: 0472 43 73 10
Mathieu Dhantschotter
Mathieu Dhantschotter
Member Services
mathieu.dhantschotter@voka.be
Tel: 056 23 50 62
Leonid Guz
Kennis & advies - internationaal ondernemen
leonid.guz@voka.be
Tel: 056 23 50 51
Angelique Lefebvre
Angelique Lefebvre
Member services
angelique.lefebvre@voka.be
Tel: 056 26 13 91
Gsm: 0477 51 84 70
Martine Maes
Martine Maes
Operationeel & logistiek
Tel: 056 23 50 51
Tine Maes
Tine Maes
Kennis & advies - menselijk kapitaal
tine.maes@voka.be
Tel: 056 23 50 48
Gsm: 0498 91 04 48
Tamara Malfait
Tamara Malfait
Operationeel & logistiek
Tel: 056 23 50 51
Matthieu Marisse
Matthieu Marisse
Belangenbehartiging Zuid- en Midden-West-Vlaanderen
matthieu.marisse@voka.be
Tel: 056 23 50 64
Gsm: 0492 97 07 22
Valerie Meuser
Valerie Meuser
Directeur Member Services
valerie.meuser@voka.be
Tel: 056 23 50 51
Gsm: 0475 91 15 78
Britte Odegard
Britte Odegard
Member services
britte.odegard@voka.be
Tel: 056 23 50 47
Gsm: 0485 48 72 45
Kenneth Oroir
Kenneth Oroir
Communicatie, pr & digitale media
kenneth.oroir@voka.be
Tel: 056 23 50 51
Jonas Plouvier
Jonas Plouvier
Kennis & advies - ruimte
jonas.plouvier@voka.be
Tel: 056 23 50 50
Gsm: 0477 98 63 88
Ewout Ramon
Ewout Ramon
Member Services - Internationaal
ewout.ramon@voka.be
Tel: 056 23 50 51
Cindy Recour
Cindy Recour
Financieel & operationeel
cindy.recour@voka.be
Tel: 056 24 16 58
Gsm: 0473 44 14 14
Daphne Renier
Daphne Renier
Kennis & advies - internationaal ondernemen
daphne.renier@voka.be
Tel: 056 23 50 52
Gsm: 0496 27 97 37
Kellie Saelens
Kellie Saelens
Directie-assistente member services
kellie.saelens@voka.be
Tel: 056 26 13 80
Shirley Seynaeve
Shirley Seynaeve
Eventteam
shirley.seynaeve@voka.be
Tel: 056 23 50 41
Gsm: 0473 89 23 17
Kitti Toth
Kitti Toth
Financieel en operationeel
kitti.toth@voka.be
Tel: 056 23 50 51
Caroline Van de Gehuchte
Caroline Van de Gehuchte
HR Business Partner
caroline.vandegehuchte@voka.be
Tel: 056 23 50 51
Tine Vandendriessche
Tine Vandendriessche
Financieel en operationeel
tine.vandendriessche@voka.be
Tel: 056 23 50 51
Bart Vansevenant
Bart Vansevenant
Kennis & advies - mobiliteit & logistiek / fiscaliteit / energie / duurzaam ondernemen
bart.vansevenant@voka.be
Tel: 056 24 16 57
Gsm: 0477 31 80 85
Marijke Vanthuyne
Marijke Vanthuyne
Member services sales
marijke.vanthuyne@voka.be
Tel: 056 24 16 54
Gsm: 0497 20 83 89
Nicole Verbeke
Nicole Verbeke
Directie-assistente
nicole.verbeke@voka.be
Tel: 056 23 50 45
Gsm: 0496 11 23 68
Katrien Verfaillie
Katrien Verfaillie
Verantwoordelijk Marketing/Communicatie
katrien.verfaillie@voka.be
Tel: 056 23 50 51
Ann Verhoene
Ann Verhoene
Member services sales
ann.verhoene@voka.be
Tel: 056 26 13 84
Gsm: 0478 38 12 87
Tom Vermeersch
Tom Vermeersch
Member services internationaal
tom.vermeersch@voka.be
Tel: 056 26 13 92
Gsm: 0498 65 55 74
Louis Vermeulen
Louis Vermeulen
Member Services
louis.vermeulen@voka.be
Gsm: 0472 87 87 50
Cathy Verstraete
Cathy Verstraete
Manager Member services relatiebeheer & sales
cathy.verstraete@voka.be
Tel: 056 26 13 83
Gsm: 0474 95 08 83

News

  • NJR Brugge
    Nieuws 18.01.2019

    Voka-nieuwjaarsreceptie in Brugge

    “Elk ondernemersverhaal is uniek. Ook het jouwe.” Met dat thema stellen de nieuwjaarsrecepties van Voka West-Vlaanderen de ondernemers nog meer dan ooit centraal.
    Lees meer
  • NJR Ieper
    Nieuws 15.01.2019

    Voka-nieuwjaarsreceptie in Ieper

    “Elk ondernemersverhaal is uniek. Ook het jouwe.” Met dat thema stellen de nieuwjaarsrecepties van Voka West-Vlaanderen ondernemers nog meer dan ooit centraal.
    Lees meer
  • Versoepeling zondagsarbeid
    Nieuws 07.01.2019

    Alles wat u moet weten over de versoepeling van de zondagsarbeid

    Zondagsregeling voor kleinhandelszaken en kapperssalons in toeristische centra, badplaatsen en luchtkuuroorden recent aangepast.
    Lees meer
Meer nieuws over West-Vlaanderen

Activiteiten

  • Product as a service
    Infosessie 18.01.2019 Afgelopen

    Infosessie: Peerby Pro | Wanneer producten diensten worden

    Wanneer producten diensten worden. Hoe evolueren van productie- naar servicebedrijf?
    Lees meer en schrijf in
  • No Deal Brexit
    Infosessie 22.01.2019

    Infosessie: brexit means brexit – maar wat betekent het voor u?

    Nu het terugtrekkingsakkoord niet is goedgekeurd door het Britse Lagerhuis moeten bedrijven dringend alles in het werk stellen om zich voor te bereiden.
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten van West-Vlaanderen