Voka - Kamer van Koophandel West-Vlaanderen

Operationele zetel:
President Kennedylaan 9A
8500 Kortrijk

info.wvl@voka.be
tel.: 056 23 50 51 - fax: 056 21 85 64
btw: 0430 492 334

Openingsuren onthaal:

maandag tot donderdag: 8.30 u. - 12.00 u., 13.30 u. - 17.00 u.
vrijdag: 8.30 u. - 12.00 u., 13.30 u. - 16.00 u.

Openingsuren attesten (loket):

zonder afspraak: 8.30 u. - 12.00 u.
op afspraak: 13.30 u. - 16.00 u.

Openingsuren attesten (digitaal):

maandag tot donderdag: 8.30 u. - 12.30 u., 13.30 u. - 16.30 u.
vrijdag: 8.30 u. - 12.30 u., 13.30 u. - 16.00 u.

Kantoor Kortrijk

Contactpersonen

Bert Mons
Bert Mons
Algemeen directeur
bert.mons@voka.be
Tel: 056 23 50 45
Sylvie Allemeersch
Sylvie Allemeersch
Kennis & advies - menselijk kapitaal
sylvie.allemeersch@voka.be
Tel: 056 24 16 50
Gsm: 0474 51 25 96
Anouk Andries
Anouk Andries
Member services
anouk.andries@voka.be
Tel: 056 23 50 63
Gsm: 0472045483
Eva Baes
Eva Baes
Member services internationaal
eva.baes@voka.be
Tel: 056 23 50 51
Gsm: 0491100830
Marleen Bauwens
Marleen Bauwens
Operationeel & logistiek
Tel: 056 23 50 51
Gsm: 0494 93 03 88
Evelien Bogaert
Communicatie, pr & digitale media
evelien.bogaert@voka.be
Tel: 056 23 50 51
Evelien Borry
Evelien Borry
Financieel & operationeel
evelien.borry@voka.be
Tel: 056 23 50 54
Marijke Bouciqué
Marijke Bouciqué
Kennis & advies - innovatie
marijke.boucique@voka.be
Tel: 056 26 13 89
Gsm: 0477 84 01 88
Nele Braem
Member Services
nele.braem@voka.be
Tel: 056 23 50 49
Gsm: 0493501851
Rita Caby
Rita Caby
Operationeel beheer & logistiek
rita.caby@voka.be
Tel: 056 23 50 42
Gsm: 0472 98 07 29
Hannes Careel
Member Services
hannes.careel@voka.be
Tel: 056 23 50 51
Isabelle Callens
Isabelle Callens
Eventteam
isabelle.callens@voka.be
Tel: 056 26 14 02
Gsm: 0496 63 80 39
Diane Carroen
Diane Carroen
Financieel & operationeel
diane.carroen@voka.be
Tel: 056 26 13 86
Franky Claerhout
Franky Claerhout
Financieel & operationeel directeur
franky.claerhout@voka.be
Tel: 056 23 50 40
Gsm: 0476 21 06 09
Dieter Coussée
Dieter Coussée
Belangenbehartiging Noord-West-Vlaanderen en Noord-Frankrijk
dieter.coussee@voka.be
Tel: 056 26 13 81
Gsm: 0473 41 18 76
Kaat Creupelandt
Kaat Creupelandt
Manager Member services
kaat.creupelandt@voka.be
Tel: 056 23 50 58
Gsm: 0472 89 00 65
Brigitte Daniels
Brigitte Daniels
Database & ICT
brigitte.daniels@voka.be
Gsm: 0472 71 48 05
Evy De Bruyker
Evy De Bruyker
Member services
evy.debruyker@voka.be
Tel: 056 26 13 87
Gsm: 0486 45 29 82
Astrid De Clerck
Astrid De Clerck
Member services
astrid.declerck@voka.be
Tel: 056 23 50 55
Gsm: 0495 13 18 08
Ann De Decker
Ann De Decker
Member services relatiebeheer
ann.dedecker@voka.be
Tel: 056 26 13 85
Gsm: 0470 11 02 80
François De Landsheer
François De Landsheer
Financieel & operationeel
francois.delandsheer@voka.be
Tel: 056 24 16 56
Veerle De Mey
Veerle De Mey
Directeur belangenbehartiging en kennis & advies
veerle.de.mey@voka.be
Tel: 056 26 13 82
Gsm: 0477 61 07 40
Filip Deckmyn
Filip Deckmyn
Member services sales
filip.deckmyn@voka.be
Gsm: 0479 97 95 13
Tine Degryse
Tine Degryse
Member services
tine.degryse@voka.be
Tel: 056 23 50 51
Gsm: 0477729184
Charlotte Dekimpe
Charlotte Dekimpe
Member services relatiebeheer
charlotte.dekimpe@voka.be
Tel: 056 23 50 44
Gsm: 0477 13 08 17
Jolyce Demely
Jolyce Demely
Kennis & advies - internationaal ondernemen
jolyce.demely@voka.be
Tel: 056 26 13 93
Gsm: 0474 44 76 18
Nele Demets
Nele Demets
Directie-assistente financieel & operationeel
nele.demets@voka.be
Tel: 056 23 50 66
Gsm: 0471 81 10 06
Valerie Depraetere
Directie-assistente belangenbehartiging en kennis & advies
valerie.depraetere@voka.be
Tel: 056 23 50 51
Gsm: 0472 43 73 10
Mathieu Dhantschotter
Member Services
mathieu.dhantschotter@voka.be
Tel: 056 23 50 62
Bernard Dursin
Bernard Dursin
Member services internationaal
bernard.dursin@voka.be
Tel: 056 26 13 95
Gsm: 0496 52 21 12
Angelique Lefebvre
Angelique Lefebvre
Member services
angelique.lefebvre@voka.be
Tel: 056 26 13 91
Gsm: 0477 51 84 70
Martine Maes
Martine Maes
Operationeel & logistiek
Tel: 056 23 50 51
Tine Maes
Tine Maes
Kennis & advies - menselijk kapitaal
tine.maes@voka.be
Tel: 056 23 50 48
Gsm: 0498 91 04 48
Tamara Malfait
Tamara Malfait
Operationeel & logistiek
Tel: 056 23 50 51
Matthieu Marisse
Matthieu Marisse
Belangenbehartiging Zuid- en Midden-West-Vlaanderen
matthieu.marisse@voka.be
Tel: 056 23 50 64
Gsm: 0492 97 07 22
Valerie Meuser
Valerie Meuser
Directeur Member Services
valerie.meuser@voka.be
Tel: 056 23 50 51
Gsm: 0475 91 15 78
Britte Odegard
Britte Odegard
Member services
britte.odegard@voka.be
Tel: 056 23 50 47
Gsm: 0485 48 72 45
Kenneth Oroir
Communicatie, pr & digitale media
kenneth.oroir@voka.be
Tel: 056 23 50 51
Jonas Plouvier
Jonas Plouvier
Kennis & advies - ruimte
jonas.plouvier@voka.be
Tel: 056 23 50 50
Gsm: 0477 98 63 88
Ewout Ramon
Member Services - Internationaal
ewout.ramon@voka.be
Tel: 056 23 50 51
Cindy Recour
Cindy Recour
Financieel & operationeel
cindy.recour@voka.be
Tel: 056 24 16 58
Gsm: 0473 44 14 14
Daphne Renier
Daphne Renier
Kennis & advies - internationaal ondernemen
daphne.renier@voka.be
Tel: 056 23 50 52
Gsm: 0496 27 97 37
Kellie Saelens
Kellie Saelens
Directie-assistente member services
kellie.saelens@voka.be
Tel: 056 26 13 80
Shirley Seynaeve
Shirley Seynaeve
Eventteam
shirley.seynaeve@voka.be
Tel: 056 23 50 41
Gsm: 0473 89 23 17
Kitti Toth
Financieel en operationeel
kitti.toth@voka.be
Tel: 056 23 50 51
Caroline Van de Gehuchte
HR Business Partner
caroline.vandegehuchte@voka.be
Tel: 056 23 50 51
Tine Vandendriessche
Financieel en operationeel
tine.vandendriessche@voka.be
Tel: 056 23 50 51
Bart Vansevenant
Bart Vansevenant
Kennis & advies - mobiliteit & logistiek / fiscaliteit / energie / duurzaam ondernemen
bart.vansevenant@voka.be
Tel: 056 24 16 57
Gsm: 0477 31 80 85
Marijke Vanthuyne
Marijke Vanthuyne
Member services sales
marijke.vanthuyne@voka.be
Tel: 056 24 16 54
Gsm: 0497 20 83 89
Nicole Verbeke
Nicole Verbeke
Directie-assistente
nicole.verbeke@voka.be
Tel: 056 23 50 45
Gsm: 0496 11 23 68
Katrien Verfaillie
Verantwoordelijk Marketing/Communicatie
katrien.verfaillie@voka.be
Tel: 056 23 50 51
Ann Verhoene
Ann Verhoene
Member services sales
ann.verhoene@voka.be
Tel: 056 26 13 84
Gsm: 0478 38 12 87
Tom Vermeersch
Tom Vermeersch
Member services internationaal
tom.vermeersch@voka.be
Tel: 056 26 13 92
Gsm: 0498 65 55 74
Louis Vermeulen
Member Services
louis.vermeulen@voka.be
Gsm: 0472 87 87 50
Cathy Verstraete
Cathy Verstraete
Manager Member services relatiebeheer & sales
cathy.verstraete@voka.be
Tel: 056 26 13 83
Gsm: 0474 95 08 83

News

  • Internationaal ondernemen
    Nieuws 09.11.2018

    Week van het Internationaal Ondernemen: 3-7 december 2018

    Vlaanderen is een grote exportspeler en daar kan u toe bijdragen. Overstijg onze landsgrenzen en boor nieuwe markten aan.
    Lees meer
  • Sociale verkiezingen 2020
    Nieuws 06.11.2018

    Sociale verkiezingen: wat telt er voor u?

    Heeft u vragen over de nakende sociale verkiezingen? Balanceert uw onderneming op de grens van 50 of 100 werknemers? Lees er alles over in dit artikel.
    Lees meer
  • Bert Mons
    Opinie 05.11.2018

    De vraag is niet of maar wanneer!

    “Hackers mikken steeds vaker op kwetsbaardere kleine en middelgrote ondernemingen.”
    Lees meer
Meer nieuws over West-Vlaanderen

Activiteiten

  • Tweedaagse rond innovatie
    Project 12.11.2018 Afgelopen

    Tweedaagse rond innovatie binnen textiel- en kunststofsector

    Ga mee met andere ondernemers uit Engeland, Frankrijk, Nederland en Vlaanderen op tweedaagse met de focus op innovatie binnen de textiel- en kunststofsector.
    Lees meer en schrijf in
  • Proeven van de grens
    Netwerking 13.11.2018 Afgelopen

    Seminarie: Proeven van de grens

    Maak kennis met de grensoverschrijdende mobiliteit en profiteer van de nabijheid van de Franse en Waalse arbeids- en afzetmarkt.
    Lees meer en schrijf in
  • Te gast bij bpost
    Netwerking 13.11.2018 Afgelopen

    Te gast bij Bpost

    In november zijn we te gast in het gloednieuwe distributiecentrum Plassendale III van Bpost.
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten from West-Vlaanderen