Voka - Kamer van Koophandel West-Vlaanderen

Operationele zetel:
President Kennedylaan 9A
8500 Kortrijk

info.wvl@voka.be
tel.: 056 23 50 51 - fax: 056 21 85 64
btw: 0430 492 334

Kantoor Kortrijk

Adres

President Kennedylaan 9 A
8500 Kortrijk
T. 056 23 50 51
info.wvl@voka.be

Contactpersonen

Bert Mons
Bert Mons
Algemeen directeur
bert.mons@voka.be
Tel: 056 23 50 45
Sylvie Allemeersch
Sylvie Allemeersch
Projectverantwoordelijke talent en ondernemen
sylvie.allemeersch@voka.be
Tel: 056 24 16 50
Gsm: 0474 51 25 96
Dominique Ameloot
Dominique Ameloot
Directeur bestuurszaken, talentmanagement en logistiek
dominique.ameloot@voka.be
Tel: 056 23 50 68
Gsm: 0475 96 91 95
Marleen Bauwens
Marleen Bauwens
Logistiek medewerker
info.wvl@voka.be
Tel: 056 23 50 51
Gsm: 0494 93 03 88
Evelien Borry
Evelien Borry
Administratief bediende attesten
evelien.borry@voka.be
Tel: 056 23 50 54
Marijke Bouciqué
Marijke Bouciqué
Projectverantwoordelijke innovatie
marijke.boucique@voka.be
Tel: 056 26 13 89
Gsm: 0477 84 01 88
Rita Caby
Rita Caby
Managementassistant talent en ondernemen
rita.caby@voka.be
Tel: 056 23 50 42
Gsm: 0472 98 07 29
Isabelle Callens
Isabelle Callens
Eventmanager
isabelle.callens@voka.be
Tel: 056 26 14 02
Gsm: 0496 63 80 39
Diane Carroen
Diane Carroen
Commerciële binnendienst accountmanagement
diane.carroen@voka.be
Tel: 056 26 13 86
Franky Claerhout
Franky Claerhout
Directeur financieel en operationeel
franky.claerhout@voka.be
Tel: 056 23 50 40
Gsm: 0476 21 06 09
Dieter Coussée
Dieter Coussée
Regioverantwoordelijke Noord-West-Vlaanderen en Noord-Frankrijk
dieter.coussee@voka.be
Tel: 056 26 13 81
Gsm: 0473 41 18 76
Kaat Creupelandt
Kaat Creupelandt
Productmanager
kaat.creupelandt@voka.be
Tel: 056 23 50 58
Gsm: 0472 89 00 65
Brigitte Daniels
Brigitte Daniels
ICT-verantwoordelijke
brigitte.daniels@voka.be
Tel: 056 23 50 59
Evy De Bruyker
Evy De Bruyker
Projectverantwoordelijke jong ondernemen
evy.debruyker@voka.be
Tel: 056 26 13 87
Gsm: 0486 45 29 82
Astrid De Clerck
Astrid De Clerck
Projectverantwoordelijke jong ondernemen
astrid.declerck@voka.be
Tel: 056 23 50 55
Gsm: 0495 13 18 08
Ann De Decker
Ann De Decker
Accountmanager Noord-West-Vlaanderen
ann.dedecker@voka.be
Tel: 056 26 13 85
Gsm: 0470 11 02 80
François De Landsheer
François De Landsheer
Coördinator Vlaamse mediaregie
francois.delandsheer@voka.be
Tel: 056 24 16 56
Veerle De Mey
Veerle De Mey
Directeur belangenbehartiging en externe relaties
veerle.de.mey@voka.be
Tel: 056 26 13 82
Gsm: 0477 61 07 40
Filip Deckmyn
Filip Deckmyn
Accountmanager mediaregie
filip.deckmyn@voka.be
Gsm: 0479 97 95 13
Charlotte Dekimpe
Charlotte Dekimpe
Accountmanager Midden-West-Vlaanderen
charlotte.dekimpe@voka.be
Tel: 056 23 50 44
Gsm: 0477 13 08 17
Bruno Delaere
Bruno Delaere
Sales projecten talent, internationaal ondernemen en innovatie
bruno.delaere@voka.be
Tel: 056 23 50 62
Gsm: 0473 77 90 84
Jolyce Demely
Jolyce Demely
Projectverantwoordelijke internationaal ondernemen
jolyce.demely@voka.be
Tel: 056 26 13 93
Gsm: 0474 44 76 18
Nele Demets
Nele Demets
Managementassistant financieel, operationeel, hr en directie
nele.demets@voka.be
Tel: 056 23 50 66
Gsm: 0471 81 10 06
Bernard Dursin
Bernard Dursin
Projectverantwoordelijke internationaal ondernemen
bernard.dursin@voka.be
Tel: 056 26 13 95
Gsm: 0496 52 21 12
Barbara Geschier
Barbara Geschier
Teammanager internationaal ondernemen en innovatie
barbara.geschier@voka.be
Tel: 056 26 13 90
Gsm: 0473 46 38 05
Daan Hooghe
Daan Hooghe
Projectverantwoordelijke talent en ondernemen
daan.hooghe@voka.be
Tel: 056 23 50 63
Gsm: 0495 30 66 36
Hannelore Leeuwerck
Hannelore Leeuwerck
Accountmanager Westhoek
hannelore.leeuwerck@voka.be
Tel: 056 26 14 03
Gsm: 0489 51 26 47
Angelique Lefebvre
Angelique Lefebvre
Projectverantwoordelijke talent en ondernemen
angelique.lefebvre@voka.be
Tel: 056 26 13 91
Gsm: 0477 51 84 70
Heidi Logghe
Heidi Logghe
Directeur diensten
heidi.logghe@voka.be
Tel: 056 23 50 49
Gsm: 0497 54 05 70
Martine Maes
Martine Maes
Logistiek medewerker
info.wvl@voka.be
Tel: 056 23 50 51
Tine Maes
Tine Maes
Projectverantwoordelijke talent en ondernemen
tine.maes@voka.be
Tel: 056 23 50 48
Gsm: 0498 91 04 48
Tamara Malfait
Tamara Malfait
Logistiek medewerker
info.wvl@voka.be
Tel: 056 23 50 51
Matthieu Marisse
Matthieu Marisse
Regioverantwoordelijke Zuid-West-Vlaanderen
matthieu.marisse@voka.be
Tel: 056 23 50 64
Gsm: 0492 97 07 22
Britte Odegard
Britte Odegard
Projectverantwoordelijke talent en ondernemen
britte.odegard@voka.be
Tel: 056 23 50 47
Gsm: 0485 48 72 45
Jolien Pattyn
Jolien Pattyn
Administratief bediende onthaal
jolien.pattyn@voka.be
Tel: 056 23 50 51
Mireille Pattyn
Mireille Pattyn
Administratief bediende attesten
mireille.pattyn@voka.be
Tel: 056 23 50 61
Jonas Plouvier
Jonas Plouvier
Regioverantwoordelijke Westhoek
jonas.plouvier@voka.be
Tel: 056 23 50 50
Gsm: 0477 98 63 88
Cindy Recour
Cindy Recour
Boekhouder
cindy.recour@voka.be
Tel: 056 24 16 58
Gsm: 0473 44 14 14
Daphne Renier
Daphne Renier
Officemanager attesten
daphne.renier@voka.be
Tel: 056 23 50 52
Gsm: 0496 27 97 37
Kellie Saelens
Kellie Saelens
Managementassistant belangenbehartiging en externe relaties
kellie.saelens@voka.be
Tel: 056 26 13 80
Shirley Seynaeve
Shirley Seynaeve
Eventcoördinator
shirley.seynaeve@voka.be
Tel: 056 23 50 41
Gsm: 0473 89 23 17
Goele Strynck
Goele Strynck
Medewerker communicatie
goele.strynck@voka.be
Tel: 056 24 16 53
Gsm: 0474 67 71 50
JP Tanghe
JP Tanghe
Mandataris van de Voorzitter
jp.tanghe@voka.be
Tel: 056 23 50 45
Gsm: 0475 72 09 16
Benedikte Tryhou
Benedikte Tryhou
Projectverantwoordelijke internationaal ondernemen en innovatie
benedikte.tryhou@voka.be
Tel: 056 26 14 01
Gsm: 0478 50 91 88
Valerie Vandemaele
Valerie Vandemaele
Managementassistant internationaal ondernemen en innovatie
valerie.vandemaele@voka.be
Tel: 056 26 13 94
Gsm: 0478 52 08 98
Pieter Vanderhaeghe
Pieter Vanderhaeghe
Medewerker communicatie
pieter.vanderhaeghe@voka.be
Tel: 056 24 16 52
Bart Vansevenant
Bart Vansevenant
Stafmedewerker studiedienst
bart.vansevenant@voka.be
Tel: 056 24 16 57
Gsm: 0477 31 80 85
Marijke Vanthuyne
Marijke Vanthuyne
Accountmanager mediaregie
marijke.vanthuyne@voka.be
Tel: 056 24 16 54
Gsm: 0497 20 83 89
Joke Verbeke
Joke Verbeke
Directeur communicatie
joke.verbeke@voka.be
Tel: 056 24 16 55
Gsm: 0479 73 23 96
Nicole Verbeke
Nicole Verbeke
Managementassistant
nicole.verbeke@voka.be
Tel: 056 23 50 45
Gsm: 0496 11 23 68
Ann Verhoene
Ann Verhoene
Accountmanager Zuid-West-Vlaanderen
ann.verhoene@voka.be
Tel: 056 26 13 84
Gsm: 0478 38 12 87
Tom Vermeersch
Tom Vermeersch
Projectverantwoordelijke internationaal ondernemen
tom.vermeersch@voka.be
Tel: 056 26 13 92
Gsm: 0498 65 55 74
Cathy Verstraete
Cathy Verstraete
Senior accountmanager
cathy.verstraete@voka.be
Tel: 056 26 13 83
Gsm: 0474 95 08 83

News

  • Verslag inspiratiemissie Japan
    Nieuws 25.04.2017

    Verslag inspiratiemissie Japan

    Van 23 tot en met 29 april 2017 trekt Voka West-Vlaanderen samen met 29 ondernemers naar ‘het land van de rijzende zon’.
    Lees meer
  • Voka-lid in de kijker: Infinity Jobs
    Nieuws 25.04.2017

    Voka-lid in de kijker: Infinity Jobs

    Infinity Jobs maakt als interimkantoor het verschil door een verregaande persoonlijke aanpak. Het succes van het Izegemse bedrijf bewijst dat die aanpak loont.
    Lees meer
  • Geen overhaaste opzegging van windmolenparkconcessies
    Voka-Persbericht 24.04.2017

    Geen overhaaste opzegging van windmolenparkconcessies

    Voka - Kamer van Koophandel West-Vlaanderen roept op tot dialoog met sector.
    Lees meer
Meer nieuws over West-Vlaanderen

Activiteiten

  • Opleiding 26.04.2017

    Traject sales: sessie 3 - prospectiebezoek

    Uw eerste bezoek, meteen raak!
    Lees meer en schrijf in
  • Opleiding 27.04.2017

    Seminarie: Aankoop voor verkopers

    Tijdens commerciële gesprekken zijn onderhandelingssituaties en prijsdiscussies heel vaak aan de orde. Deze fase is zowel voor de aan- als verkoper cruciaal.
    Lees meer en schrijf in
  • Netwerking 27.04.2017

    Te gast bij Nanopixel

    Nanopixel is een jong en innovatief bedrijf van Belgische bodem. Als marktleider op vlak van high end 3D visualisatie en baanbrekende VR experiences leveren zij innovatieve sales tools vastgoed, fabr
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten from West-Vlaanderen