Voka - Kamer van Koophandel West-Vlaanderen

Operationele zetel:
President Kennedylaan 9A
8500 Kortrijk

info.wvl@voka.be
tel.: 056 23 50 51 - fax: 056 21 85 64
btw: 0430 492 334

Onze openingsuren:
maandag tot donderdag: 8.30 u. - 12.00 u., 13.30 u. - 17.00 u.
vrijdag: 8.30 u. - 12.00 u., 13.30 u. - 16.00 u.

 

Kantoor Kortrijk

Adres

President Kennedylaan 9 A
8500 Kortrijk
T. 056 23 50 51
info.wvl@voka.be

Contactpersonen

Bert Mons
Bert Mons
Algemeen directeur
bert.mons@voka.be
Tel: 056 23 50 45
Sylvie Allemeersch
Sylvie Allemeersch
Kennis & advies - menselijk kapitaal
sylvie.allemeersch@voka.be
Tel: 056 24 16 50
Gsm: 0474 51 25 96
Dominique Ameloot
Dominique Ameloot
Talent & bestuurszaken
dominique.ameloot@voka.be
Tel: 056 23 50 68
Gsm: 0475 96 91 95
Marleen Bauwens
Marleen Bauwens
Operationeel & logistiek
info.wvl@voka.be
Tel: 056 23 50 51
Gsm: 0494 93 03 88
Evelien Borry
Evelien Borry
Financieel & operationeel
evelien.borry@voka.be
Tel: 056 23 50 54
Marijke Bouciqué
Marijke Bouciqué
Kennis & advies - innovatie
marijke.boucique@voka.be
Tel: 056 26 13 89
Gsm: 0477 84 01 88
Rita Caby
Rita Caby
Operationeel beheer & logistiek
rita.caby@voka.be
Tel: 056 23 50 42
Gsm: 0472 98 07 29
Isabelle Callens
Isabelle Callens
Eventteam
isabelle.callens@voka.be
Tel: 056 26 14 02
Gsm: 0496 63 80 39
Diane Carroen
Diane Carroen
Financieel & operationeel
diane.carroen@voka.be
Tel: 056 26 13 86
Franky Claerhout
Franky Claerhout
Financieel & operationeel directeur
franky.claerhout@voka.be
Tel: 056 23 50 40
Gsm: 0476 21 06 09
Dieter Coussée
Dieter Coussée
Belangenbehartiging Noord-West-Vlaanderen en Noord-Frankrijk
dieter.coussee@voka.be
Tel: 056 26 13 81
Gsm: 0473 41 18 76
Kaat Creupelandt
Kaat Creupelandt
Member services
kaat.creupelandt@voka.be
Tel: 056 23 50 58
Gsm: 0472 89 00 65
Brigitte Daniels
Brigitte Daniels
Database & ICT
brigitte.daniels@voka.be
Tel: 056 23 50 59
Evy De Bruyker
Evy De Bruyker
Member services
evy.debruyker@voka.be
Tel: 056 26 13 87
Gsm: 0486 45 29 82
Astrid De Clerck
Astrid De Clerck
Member services
astrid.declerck@voka.be
Tel: 056 23 50 55
Gsm: 0495 13 18 08
Ann De Decker
Ann De Decker
Member services relatiebeheer
ann.dedecker@voka.be
Tel: 056 26 13 85
Gsm: 0470 11 02 80
François De Landsheer
François De Landsheer
Financieel & operationeel
francois.delandsheer@voka.be
Tel: 056 24 16 56
Veerle De Mey
Veerle De Mey
Directeur belangenbehartiging en kennis & advies
veerle.de.mey@voka.be
Tel: 056 26 13 82
Gsm: 0477 61 07 40
Filip Deckmyn
Filip Deckmyn
Member services sales
filip.deckmyn@voka.be
Gsm: 0479 97 95 13
Charlotte Dekimpe
Charlotte Dekimpe
Member services relatiebeheer
charlotte.dekimpe@voka.be
Tel: 056 23 50 44
Gsm: 0477 13 08 17
Jolyce Demely
Jolyce Demely
Kennis & advies - internationaal ondernemen
jolyce.demely@voka.be
Tel: 056 26 13 93
Gsm: 0474 44 76 18
Nele Demets
Nele Demets
Directie-assistente financieel & operationeel
nele.demets@voka.be
Tel: 056 23 50 66
Gsm: 0471 81 10 06
Bernard Dursin
Bernard Dursin
Member services internationaal
bernard.dursin@voka.be
Tel: 056 26 13 95
Gsm: 0496 52 21 12
Barbara Geschier
Barbara Geschier
Manager member services internationaal
barbara.geschier@voka.be
Tel: 056 26 13 90
Gsm: 0473 46 38 05
Daan Hooghe
Daan Hooghe
Member services
daan.hooghe@voka.be
Tel: 056 23 50 63
Gsm: 0495 30 66 36
Hannelore Leeuwerck
Hannelore Leeuwerck
Member services relatiebeheer
hannelore.leeuwerck@voka.be
Tel: 056 26 14 03
Gsm: 0489 51 26 47
Angelique Lefebvre
Angelique Lefebvre
Member services
angelique.lefebvre@voka.be
Tel: 056 26 13 91
Gsm: 0477 51 84 70
Heidi Logghe
Heidi Logghe
Manager Member Services
heidi.logghe@voka.be
Tel: 056 23 50 49
Gsm: 0497 54 05 70
Martine Maes
Martine Maes
Operationeel & logistiek
info.wvl@voka.be
Tel: 056 23 50 51
Tine Maes
Tine Maes
Kennis & advies - menselijk kapitaal
tine.maes@voka.be
Tel: 056 23 50 48
Gsm: 0498 91 04 48
Tamara Malfait
Tamara Malfait
Operationeel & logistiek
info.wvl@voka.be
Tel: 056 23 50 51
Matthieu Marisse
Matthieu Marisse
Belangenbehartiging Zuid- en Midden-West-Vlaanderen
matthieu.marisse@voka.be
Tel: 056 23 50 64
Gsm: 0492 97 07 22
Britte Odegard
Britte Odegard
Member services
britte.odegard@voka.be
Tel: 056 23 50 47
Gsm: 0485 48 72 45
Jolien Pattyn
Jolien Pattyn
Directie-assistente belangenbehartiging en kennis & advies
jolien.pattyn@voka.be
Tel: 056 23 50 51
Mireille Pattyn
Mireille Pattyn
Financieel & operationeel
mireille.pattyn@voka.be
Tel: 056 23 50 61
Jonas Plouvier
Jonas Plouvier
Kennis & advies - ruimte
jonas.plouvier@voka.be
Tel: 056 23 50 50
Gsm: 0477 98 63 88
Cindy Recour
Cindy Recour
Financieel & operationeel
cindy.recour@voka.be
Tel: 056 24 16 58
Gsm: 0473 44 14 14
Daphne Renier
Daphne Renier
Kennis & advies - internationaal ondernemen
daphne.renier@voka.be
Tel: 056 23 50 52
Gsm: 0496 27 97 37
Kellie Saelens
Kellie Saelens
Directie-assistente member services
kellie.saelens@voka.be
Tel: 056 26 13 80
Shirley Seynaeve
Shirley Seynaeve
Eventteam
shirley.seynaeve@voka.be
Tel: 056 23 50 41
Gsm: 0473 89 23 17
Goele Strynck
Goele Strynck
Communicatie, pr & digitale media
goele.strynck@voka.be
Tel: 056 24 16 53
Gsm: 0474 67 71 50
Benedikte Tryhou
Benedikte Tryhou
Kennis & advies - innovatie
benedikte.tryhou@voka.be
Tel: 056 26 14 01
Gsm: 0478 50 91 88
Valerie Vandemaele
Valerie Vandemaele
Member services internationaal
valerie.vandemaele@voka.be
Tel: 056 26 13 94
Gsm: 0478 52 08 98
Pieter Vanderhaeghe
Pieter Vanderhaeghe
Communicatie, pr & digitale media
pieter.vanderhaeghe@voka.be
Tel: 056 24 16 52
Bart Vansevenant
Bart Vansevenant
Kennis & advies - mobiliteit & logistiek / fiscaliteit / energie / duurzaam ondernemen
bart.vansevenant@voka.be
Tel: 056 24 16 57
Gsm: 0477 31 80 85
Marijke Vanthuyne
Marijke Vanthuyne
Member services sales
marijke.vanthuyne@voka.be
Tel: 056 24 16 54
Gsm: 0497 20 83 89
Nicole Verbeke
Nicole Verbeke
Directie-assistente
nicole.verbeke@voka.be
Tel: 056 23 50 45
Gsm: 0496 11 23 68
Ann Verhoene
Ann Verhoene
Member services sales
ann.verhoene@voka.be
Tel: 056 26 13 84
Gsm: 0478 38 12 87
Tom Vermeersch
Tom Vermeersch
Member services internationaal
tom.vermeersch@voka.be
Tel: 056 26 13 92
Gsm: 0498 65 55 74
Cathy Verstraete
Cathy Verstraete
Manager member services relatiebeheer & sales
cathy.verstraete@voka.be
Tel: 056 26 13 83
Gsm: 0474 95 08 83

News

  • Voka-Persbericht 23.08.2017

    Voka looft goede samenwerking overheid-privé voor realisatie A11

    Voka: “Na A11 ook andere missing links aanpakken met PPS”
    Lees meer
  • Te gast bij
    Nieuws 31.07.2017

    Achter de schermen van het West-Vlaamse bedrijfsleven

    Ontdek de bedrijfsbezoeken waar u in het najaar van 2017 kunt aan deelnemen! (Exclusief voor Voka-leden)
    Lees meer
  • Voka Hotspots najaar 2017
    Nieuws 18.07.2017

    Dit zijn de Voka Hotspots van het najaar

    Ook in het najaar kunt u opnieuw kort, krachtig en informeel netwerken met lokale bedrijven tijdens de Voka Hotspots!
    Lees meer
Meer nieuws over West-Vlaanderen

Activiteiten

  • Plato Summervibes 2017
    Netwerking 24.08.2017

    Plato Summervibes 2017

    Op donderdag 24/08 nodigen wij alle West-Vlaamse Platonisten graag uit in het prachtige Eventhouse voor de eerste collectieve Plato-sessie van 2017.
    Lees meer en schrijf in
  • Jong Voka: Woodstoxx goes Moodstoxx
    Netwerking 30.08.2017

    Jong Voka: Woodstoxx goes Moodstoxx

    Op woensdag 30 augustus is Jong Voka te gast in het nieuwe belevings- en inspiratiecentrum van Woodstoxx.
    Lees meer en schrijf in
  • Infosessie 12.09.2017

    Infosessie: Businessclub International Sales & Marketing 4.0

    Kom kennismaken met een inspirerend netwerk met focus op strategie, marketing & sales!
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten from West-Vlaanderen