Skip to main content
Welt logo

Welt

Onderdelen van Welt

Welt

Contact

Benieuwd wat Welt voor uw bedrijf kan betekenen? Contacteer ons vandaag nog en bezorg je bedrijf en werknemers die verdiende meerwaarde.

Projectmanager

Eugenia Cuyt
eugenia.cuyt@voka.be
0496 10 02 31

Vlaams-Brabant

Steve Vanhorebeek
steve.vanhorebeek@voka.be
0473 80 91 44

Soetkin Van Causbroeck
soetkin.vancausroeck@voka.be
0494 45 26 85

Limburg

Kirsten Janssens
kirsten.janssens@voka.be
0476 31 74 92

Benny D'Helft
benny.dhelft@voka.be
011 56 02 00

Mechelen - Kempen

Els Van Zeir
els.vanzeir@voka.be
0495 19 14 91

Vicky Van Wesemael
vicky.vanwesemael@voka.be
0471 81 20 57

Oost-Vlaanderen

Laure Depaepe
laure.depaepe@voka.be
09 266 14 37

Annie Serbruyns
annie.serbruyns@voka.be
0492 31 53 41

West-Vlaanderen

Nele Braem 
nele.braem@voka.be
0493 50 18 51
056 23 50 51

 

Antwerpen-Waasland

Nyota Mweze en Kris Vanherpe
Welt.aw@voka.be
03 232 22 19