Voka - Kamer van Koophandel Vlaams-Brabant

Adressen en openingsuren

Kantoor Leuven

Tiensevest 170
3000 Leuven
T. 016 22 26 89
1adres@voka.be
BTW BE 0406.861.451

Van maandag tot en met vrijdag,
van 08.30 - 12.30 uur en 13.30 - 16.30 uur.

Routebeschrijving naar het kantoor in Leuven.


Kantoor Vilvoorde

Medialaan 26
1800 Vilvoorde
T. 02 255 20 20
1adres@voka.be

Van maandag tot en met vrijdag,
van 08.30 - 12.30 uur en 13.30 - 16.00 uur.

Routebeschrijving naar het kantoor in Vilvoorde.

Kantoor Leuven

Adres

Tiensevest 170
3000 Leuven
T. 016 22 26 89
1adres@voka.be

Contactpersonen

Peter Van Biesbroeck
Peter Van Biesbroeck
Algemeen Directeur
peter.vanbiesbroeck@voka.be
Tel: 016 89 19 99
Kris Beterams
Kris Beterams
Starten - Groei - Innovatie
kris.beterams@voka.be
Tel: 016 89 19 75
Gsm: 0475 49 83 77
Xavier Boonman
Xavier Boonman
Mobiliteitscoördinator
xavier.boonman@voka.be
Tel: 02 255 20 39
Gsm: 0489 43 81 97
Karl Boumans
Innovatie & Internationaal Ondernemen
karl.boumans@voka.be
Tel: 016 22 26 89
Gsm: 0477 52 71 38
Bram Boutsen
Bram Boutsen
Coördinator Lerende Netwerken - PLATO
bram.boutsen@voka.be
Tel: 016 89 19 83
Gsm: 0487 55 86 99
Annik Camps
Annik Camps
Assistente algemeen directeur
annik.camps@voka.be
Tel: 02 255 20 31
Gsm: 0479 21 53 99
Pascal Caroyer
Pascal Caroyer
Account Manager
pascal.caroyer@voka.be
Tel: 016 89 19 86
Gsm: 0475 53 77 43
Dave Chapelle
Dave Chapelle
Medewerker exportdocumenten
dave.chapelle@voka.be
Tel: 016 89 19 78
Gsm: 0497 45 47 40
Ingrid Crabbé
Ingrid Crabbé
Boekhouding & personeelsadministratie
ingrid.crabbe@voka.be
Tel: 02 255 20 14
Gsm: 0479 65 46 85
Anja De Clercq
Anja De Clercq
Ateliers & Lerende Netwerken - PLATO
anja.declercq@voka.be
Tel: 02 255 20 24
Gsm: 0477 72 74 17
Peter De Groof
Peter De Groof
Financieel en Administratief Directeur
peter.degroof@voka.be
Tel: 016 89 19 84
Gsm: 0484 66 40 53
Mieke De Keyzer
Mieke De Keyzer
Boekhouding & exportdocumenten
Mieke.DeKeyzer@voka.be
Tel: 016 89 19 94
Gsm: 0478 88 07 28
Sylvie De Maegd
Sylvie De Maegd
Manager Bedrijfsrelaties
sylvie.demaegd@voka.be
Tel: 02 255 20 21
Gsm: 0473 36 56 83
Astrid De Man
Astrid De Man
Adviseur Milieu & MVO
astrid.deman@voka.be
Tel: 016 89 19 91
Gsm: 0471 21 74 13
Ingrid De Meersman
Ingrid De Meersman
Diensten & Projecten
ingrid.demeersman@voka.be
Tel: 02 255 20 13
Gsm: 0473 57 49 57
Martine Delang
Martine Delang
Exportdocumenten, onthaal & administratie
martine.delang@voka.be
Tel: 016 89 19 70
Gsm: 0471 78 42 77
Maud Delvoie
Maud Delvoie
KamerAcademie
maud.delvoie@voka.be
Tel: 016 89 19 80
Gsm: 0471 78 42 58
Kasper Demol
Kasper Demol
Woordvoerder & communicatie
kasper.demol@voka.be
Tel: 02 255 20 37
Gsm: 0472 58 63 76
Kristien Depraetere
Kristien Depraetere
Milieu & duurzaam ondernemen
kristien.depraetere@voka.be
Tel: 016 89 19 76
Gsm: 0474 27 58 94
Isabel De Winter
Isabel De Winter
Juridische dienst & ondernemingsloket
isabel.dewinter@voka.be
Tel: 02 255 20 16
Gsm: 0479 90 75 00
Julie Haubourdin
Julie Haubourdin
Coördinator Bryo
julie.haubourdin@voka.be
Tel: 016 89 19 83
Gsm: 0474 56 45 00
Birgit Heroes
Birgit Heroes
Sales, events & marketing directeur
birgit.heroes@voka.be
Tel: 02 255 20 38
Gsm: 0497 51 14 16
Carine Heymans
Carine Heymans
Manager bedrijfsrelaties
carine.heymans@voka.be
Tel: 02 255 20 36
Gsm: 0473 46 47 41
Nele Hiele
Nele Hiele
Communicatie
Nele.hiele@voka.be
Tel: 016 89 19 82
Gsm: 0488 43 73 16
Tim Jaenen
Tim Jaenen
Coördinator Bryo
tim.jaenen@voka.be
Tel: 016 89 19 88
Gsm: 0474 77 53 80
Ronald Kentie
Ronald Kentie
Boekhouding
ronald.kentie@voka.be
Tel: 016 89 19 71
Gsm: 0474 58 71 98
Jolien Meeusen
Jolien Meeusen
Bedrijfsrelaties
jolien.meeusen@voka.be
Tel: 016 89 19 85
Gsm: 0471 78 42 87
Bart Moens
Bart Moens
Arbeidsmarkt
bart.moens@voka.be
Tel: 02 255 20 19
Gsm: 0468 12 06 08
Silke Oinats
Silke Oinats
Ledenadministratie
silke.oinats@voka.be
Tel: 02 255 20 10
Gsm: 0470 52 93 22
Kristien Put
Kristien Put
Event Coördinator
kristien_put@voka.be
Gsm: 0497 12 22 69
Lotte Ribbens
Lotte Ribbens
Belangenbehartiging
lotte.ribbens@voka.be
Tel: 016 89 19 89
Gsm: 0471 78 42 71
Nele Sambre
Nele Sambre
Adviseur Ruimtelijke ordening
nele.sambre@voka.be
Tel: 016 89 19 93
Gsm: 0485 61 19 23
Goedele Sannen
Goedele Sannen
Adviseur Luchthaven en Logistiek
goedele.sannen@voka.be
Tel: 016 22 26 89
Gsm: 0499 80 16 25
Noëlla Schade
Noëlla Schade
Directeur HR
noella.schade@voka.be
Tel: 02 255 20 35
Gsm: 0491 62 36 66
Sabine Soetens
Sabine Soetens
Directeur Diensten & Projecten
sabine.soetens@voka.be
Tel: 02 255 20 17
Gsm: 0498 54 00 22
Kris Timmermans
Kris Timmermans
Redacteur Ondernemers & communicatie
kris.timmermans@voka.be
Tel: 02 300 58 01
Gsm: 0496 75 14 67
Jessica Van Achten
Jessica Van Achten
Ledenadministratie
jessica.vanachten@voka.be
Tel: 02 255 20 20
Gsm: 0472 30 12 21
Cathy Van Kerckhoven
Cathy Van Kerckhoven
Coördinator Plato
cathy.vankerckhoven@voka.be
Tel: 02 255 20 27
Gsm: 0474 09 01 11
An Vandegaer
An Vandegaer
Exportdocumenten & Ledenadministratie
an.vandegaer@voka.be
Tel: 02 255 20 12
Gsm: 0479 93 54 10
Caroline Verbeken
Caroline Verbeken
Exportdocumenten
caroline.verbeken@voka.be
Tel: 02 255 20 11
Gsm: 0497 72 53 78
Anuschka Vanlangendonck
Anuschka Vanlangendonck
Vlajo
anuschka.vanlangendonck@voka.be
Tel: 016 89 19 74
Gsm: 0490 45 89 61
Steve Vanhorebeek
Steve Vanhorebeek
Coördinator Welt
steve.vanhorebeek@voka.be
Tel: 016 89 19 81
Gsm: 0473 80 91 44
Cecilia Vertongen
Cecilia Vertongen
Vlajo
cecilia.vertongen@voka.be
Tel: 02 255 20 22
Gsm: 0492 73 05 51

News

  • Opleiding
    Opinie 04.08.2017

    Geef ons goesting

    Eindelijk. De overheid, in dit geval de federale overheid, ziet in dat competenties die mensen hebben belangrijk zijn.
    Lees meer
  • Werken aan de ring
    Voka-Persbericht 30.07.2017

    Voka Vlaams-Brabant begeleidt bedrijven en ondernemers tijdens Werken aan de Ring

    Een mobiliteits- en bereikbaarheidsmanager gaat bedrijven en ondernemers begeleiden voor en tijdens de grootschalige werken aan de Ring rond Brussel.
    Lees meer
  • Luchthaven
    Voka-Persbericht 07.07.2017

    Brussels Airport is onbetwistbare groeimotor volgens Nationale Bank

    Volgens Voka – Kamer van Koophandel Vlaams-Brabant en Voka Metropolitan tonen de cijfers van de Nationale Bank aan dat Brussels Airport een onbetwistbare jobmotor is die niet gefnuikt mag worden.
    Lees meer
Meer nieuws over Vlaams-Brabant

Activiteiten

  • Opleiding
    Opleiding 29.08.2017

    Juridisch Engels (2 sessies)

    Zijn uw documenten en contracten opgesteld in het Engels? Waar moet u dan rekening mee houden en welke termen moet u gebruiken, zodat ze rechtsgeldig zijn?
    Lees meer en schrijf in
  • Plato Bryo
    Netwerking 30.08.2017

    Plato/Bryo Ondernemerscafé - VOLZET

    Het Ondernemerscafé opent dit jaar opnieuw haar deuren!
    Lees meer en schrijf in
  • Lerend Netwerk
    Opleiding 06.09.2017

    Lerend Netwerk: duurzame mobiliteit

    Samen met hr-managers of mobiliteitscoördinatoren kom je samen om informatie, kennis en ervaringen uit te wisselen of duurzame mobiliteit.
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten from Vlaams-Brabant