Voka - Kamer van Koophandel Vlaams-Brabant

Adressen en openingsuren

Kantoor Leuven

Tiensevest 170
3000 Leuven
T. 016 22 26 89
1adres@voka.be
BTW BE 0406.861.451

Van maandag tot en met vrijdag,
van 08.30 - 12.30 uur en 13.30 - 16.30 uur.

Routebeschrijving naar het kantoor in Leuven.


Kantoor Vilvoorde

Medialaan 26
1800 Vilvoorde
T. 02 255 20 20
1adres@voka.be

Van maandag tot en met vrijdag,
van 08.30 - 12.30 uur en 13.30 - 16.00 uur.

Routebeschrijving naar het kantoor in Vilvoorde.

Kantoor Leuven

Contactpersonen

Peter Van Biesbroeck
Peter Van Biesbroeck
Algemeen Directeur
peter.vanbiesbroeck@voka.be
Tel: 016 89 19 99
Kris Beterams
Kris Beterams
Starten - Groei - Innovatie
kris.beterams@voka.be
Tel: 016 89 19 75
Gsm: 0475 49 83 77
Xavier Boonman
Xavier Boonman
Mobiliteits- en bereikbaarheidsmanager
xavier.boonman@voka.be
Tel: 02 255 20 39
Gsm: 0489 43 81 97
Karl Boumans
Karl Boumans
Innovatie & Internationaal Ondernemen
karl.boumans@voka.be
Tel: 016 22 26 89
Gsm: 0477 52 71 38
Saartje Boutsen
Saartje Boutsen
Milieu & duurzaam ondernemen
saartje.boutsen@voka.be
Tel: 016 22 26 89
Gsm: 0468 23 08 76
Bram Boutsen
Bram Boutsen
Coördinator Lerende Netwerken - PLATO
bram.boutsen@voka.be
Tel: 016 89 19 83
Gsm: 0487 55 86 99
Annik Camps
Annik Camps
Assistente algemeen directeur
annik.camps@voka.be
Tel: 02 255 20 31
Gsm: 0479 21 53 99
Pascal Caroyer
Pascal Caroyer
Manager Bedrijfsrelaties
pascal.caroyer@voka.be
Tel: 016 89 19 86
Gsm: 0475 53 77 43
Dave Chapelle
Dave Chapelle
Medewerker exportdocumenten
dave.chapelle@voka.be
Tel: 016 89 19 78
Gsm: 0497 45 47 40
Ingrid Crabbé
Ingrid Crabbé
Boekhouding & personeelsadministratie
ingrid.crabbe@voka.be
Tel: 02 255 20 14
Gsm: 0479 65 46 85
Anja De Clercq
Anja De Clercq
Ateliers & Lerende Netwerken - PLATO
anja.declercq@voka.be
Tel: 02 255 20 24
Gsm: 0477 72 74 17
Peter De Groof
Peter De Groof
Financieel en Administratief Directeur
peter.degroof@voka.be
Tel: 016 89 19 84
Gsm: 0484 66 40 53
Mieke De Keyzer
Mieke De Keyzer
Boekhouding & exportdocumenten
Mieke.DeKeyzer@voka.be
Tel: 016 89 19 94
Gsm: 0478 88 07 28
Sylvie De Maegd
Sylvie De Maegd
Manager Bedrijfsrelaties
sylvie.demaegd@voka.be
Tel: 02 255 20 21
Gsm: 0473 36 56 83
Astrid De Man
Astrid De Man
Adviseur Milieu & MVO
astrid.deman@voka.be
Tel: 016 89 19 91
Gsm: 0471 21 74 13
Martine Delang
Martine Delang
Exportdocumenten, onthaal & administratie
martine.delang@voka.be
Tel: 016 89 19 70
Gsm: 0471 78 42 77
Maud Delvoie
Maud Delvoie
KamerAcademie
maud.delvoie@voka.be
Tel: 016 89 19 80
Gsm: 0471 78 42 58
Kasper Demol
Kasper Demol
Woordvoerder & communicatie
kasper.demol@voka.be
Tel: 02 255 20 37
Gsm: 0472 58 63 76
Kristien Depraetere
Kristien Depraetere
Milieu & duurzaam ondernemen
kristien.depraetere@voka.be
Tel: 016 89 19 76
Gsm: 0474 27 58 94
Isabel De Winter
Isabel De Winter
Juridische dienst & ondernemingsloket
isabel.dewinter@voka.be
Tel: 02 255 20 16
Gsm: 0479 90 75 00
Julie Haubourdin
Julie Haubourdin
Coördinator Bryo
julie.haubourdin@voka.be
Tel: 016 89 19 83
Gsm: 0474 56 45 00
Carine Heymans
Carine Heymans
Manager bedrijfsrelaties
carine.heymans@voka.be
Tel: 02 255 20 36
Gsm: 0473 46 47 41
Nele Hiele
Nele Hiele
Communicatie
Nele.hiele@voka.be
Tel: 016 89 19 82
Gsm: 0488 43 73 16
Tim Jaenen
Tim Jaenen
Coördinator Bryo
tim.jaenen@voka.be
Tel: 016 89 19 88
Gsm: 0474 77 53 80
Ronald Kentie
Ronald Kentie
Boekhouding
ronald.kentie@voka.be
Tel: 016 89 19 71
Gsm: 0474 58 71 98
Silke Oinats
Silke Oinats
Ledenadministratie
silke.oinats@voka.be
Tel: 02 255 20 10
Gsm: 0470 52 93 22
Kristien Put
Kristien Put
Event Coördinator
kristien_put@voka.be
Gsm: 0497 12 22 69
Lotte Ribbens
Lotte Ribbens
Belangenbehartiging
lotte.ribbens@voka.be
Tel: 016 89 19 89
Gsm: 0471 78 42 71
Nele Sambre
Nele Sambre
Adviseur Ruimtelijke ordening
nele.sambre@voka.be
Tel: 016 89 19 93
Gsm: 0485 61 19 23
Goedele Sannen
Goedele Sannen
Adviseur Luchthaven en Logistiek
goedele.sannen@voka.be
Tel: 016 22 26 89
Gsm: 0499 80 16 25
Noëlla Schade
Noëlla Schade
Directeur HR
noella.schade@voka.be
Tel: 02 255 20 35
Gsm: 0491 62 36 66
Erik Schroeven
Erik Schroeven
Sales, Events en Marketing Directeur
erik.schroeven.ext@voka.be
Tel: 02 255 20 38
Gsm: 0476 63 77 51
Sabine Soetens
Sabine Soetens
Directeur Diensten & Projecten
sabine.soetens@voka.be
Tel: 02 255 20 17
Gsm: 0498 54 00 22
Kris Timmermans
Kris Timmermans
Redacteur Ondernemers & communicatie
kris.timmermans@voka.be
Tel: 02 300 58 01
Gsm: 0496 75 14 67
Jessica Van Achten
Jessica Van Achten
Ledenadministratie
jessica.vanachten@voka.be
Tel: 02 255 20 20
Gsm: 0472 30 12 21
Cathy Van Kerckhoven
Cathy Van Kerckhoven
Coördinator Plato
cathy.vankerckhoven@voka.be
Tel: 02 255 20 27
Gsm: 0474 09 01 11
An Vandegaer
An Vandegaer
Exportdocumenten & Ledenadministratie
an.vandegaer@voka.be
Tel: 02 255 20 12
Gsm: 0479 93 54 10
Caroline Verbeken
Caroline Verbeken
Exportdocumenten
caroline.verbeken@voka.be
Tel: 02 255 20 11
Gsm: 0497 72 53 78
Anuschka Vanlangendonck
Anuschka Vanlangendonck
Vlajo
anuschka.vanlangendonck@voka.be
Tel: 016 89 19 74
Gsm: 0490 45 89 61
Steve Vanhorebeek
Steve Vanhorebeek
Coördinator Welt
steve.vanhorebeek@voka.be
Tel: 016 89 19 81
Gsm: 0473 80 91 44
Cecilia Vertongen
Cecilia Vertongen
Vlajo
cecilia.vertongen@voka.be
Tel: 02 255 20 22
Gsm: 0492 73 05 51

News

  • Ambassadeurslunch
    Nieuws 13.10.2017

    Mexico: het land van melk en honing

    Op dinsdag 10 oktober was de Mexicaanse Ambassadeur Eloy Cantu Segovia de centrale gast op de ambassadeurslunch georganiseerd door Voka Metropolitan in samenwerking met Voka Vlaams-Brabant en de Bruss
    Lees meer
  • Ambassadeurslunch
    Nieuws 02.10.2017

    Ambassadeurslunch: Marokko, brug tussen Afrika en Europa

    Marokko is een oase van stabiliteit en groei die de brug legt tussen Afrika en Europa. Voor bedrijven die er zaken willen doen, biedt het veel potentieel.
    Lees meer
  • Effekt
    Nieuws 27.09.2017

    Ondernemen met #bryo: Effekt

    Scholen die zichzelf van energie voorzien door zonnepanelen te installeren. Het idee is goed, maar door een gebrek aan budget vaak niet realistisch.
    Lees meer
Meer nieuws over Vlaams-Brabant

Activiteiten

  • Plato
    Project 23.10.2017

    Experten Management@work

    Managers beschikken over een breed en gevarieerd pakket van taken en verantwoordelijkheden.
    Lees meer en schrijf in
  • teaser plato
    Project 23.10.2017

    Algemeen management - Eénmanszaken

    PLATO Ondernemers Algemeen Management – Eénmanszaken is er voor de ondernemer die zijn bedrijf autonoom bestuurt met passie en wil groeien.
    Lees meer en schrijf in
  • Plato
    Project 23.10.2017

    Leiderschap

    Als u er als bedrijfsleider in slaagt om uw medewerkers te motiveren en aan te sturen, zal dit een positieve invloed hebben op de resultaten van uw bedrijf.  Hoe geeft u leiding aan uw team?
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten from Vlaams-Brabant