Voka - Kamer van Koophandel Vlaams-Brabant

Adressen en openingsuren

Kantoor Leuven

Tiensevest 170
3000 Leuven
T. 016 22 26 89
1adres@voka.be
BTW BE 0406.861.451

Van maandag tot en met vrijdag,
van 08.30 - 12.30 uur en 13.30 - 16.30 uur.

Openingsuren exportloket
Van maandag tot en met vrijdag
van 08.30 - 12.00 uur

Routebeschrijving naar het kantoor in Leuven.


Kantoor Vilvoorde

Medialaan 26
1800 Vilvoorde
T. 02 255 20 20
1adres@voka.be

Van maandag tot en met vrijdag,
van 08.30 - 12.30 uur en 13.30 - 16.00 uur.

Openingsuren exportloket
Van maandag tot en met vrijdag
van 08.30 - 12.00 uur

Routebeschrijving naar het kantoor in Vilvoorde.

Kantoor Leuven

Contactpersonen

Peter Van Biesbroeck
Peter Van Biesbroeck
Algemeen Directeur
Tel: 016 89 19 99
Gsm: 0473 78 82 49
Kris Beterams
Kris Beterams
Starten - Groei - Innovatie
kris.beterams@voka.be
Tel: 016 89 19 75
Gsm: 0475 49 83 77
Xavier Boonman
Xavier Boonman
Adviseur mobiliteit
xavier.boonman@voka.be
Tel: 02 255 20 39
Gsm: 0489 43 81 97
Karl Boumans
Karl Boumans
Innovatie & Internationaal Ondernemen
karl.boumans@voka.be
Tel: 016 22 26 89
Gsm: 0477 52 71 38
Saartje Boutsen
Saartje Boutsen
Milieu & duurzaam ondernemen
saartje.boutsen@voka.be
Tel: 016 22 26 89
Gsm: 0468 23 08 76
Annik Camps
Annik Camps
Assistente algemeen directeur
annik.camps@voka.be
Tel: 02 255 20 31
Gsm: 0479 21 53 99
Pascal Caroyer
Pascal Caroyer
Manager Bedrijfsrelaties
pascal.caroyer@voka.be
Tel: 016 89 19 86
Gsm: 0475 53 77 43
Dave Chapelle
Dave Chapelle
Medewerker exportdocumenten
dave.chapelle@voka.be
Tel: 016 89 19 78
Gsm: 0497 45 47 40
Ingrid Crabbé
Ingrid Crabbé
HR adviseur
ingrid.crabbe@voka.be
Tel: 02 255 20 14
Gsm: 0479 65 46 85
Anja De Clercq
Anja De Clercq
Ateliers & Lerende Netwerken - PLATO
anja.declercq@voka.be
Tel: 02 255 20 24
Gsm: 0477 72 74 17
Peter De Groof
Peter De Groof
Financieel en Administratief Directeur
peter.degroof@voka.be
Tel: 016 89 19 84
Gsm: 0484 66 40 53
Mieke De Keyzer
Mieke De Keyzer
Boekhouding
Mieke.DeKeyzer@voka.be
Tel: 016 89 19 94
Gsm: 0478 88 07 28
Sylvie De Maegd
Sylvie De Maegd
Manager Bedrijfsrelaties
sylvie.demaegd@voka.be
Tel: 02 255 20 21
Gsm: 0473 36 56 83
Astrid De Man
Astrid De Man
Milieu & MVO
astrid.deman@voka.be
Tel: 016 89 19 91
Gsm: 0471 21 74 13
Martine Delang
Martine Delang
Exportdocumenten, onthaal & administratie
martine.delang@voka.be
Tel: 016 89 19 70
Gsm: 0471 78 42 77
Maud Delvoie
Maud Delvoie
KamerAcademie
maud.delvoie@voka.be
Tel: 016 89 19 80
Gsm: 0471 78 42 58
Kasper Demol
Kasper Demol
Woordvoerder & communicatie
kasper.demol@voka.be
Tel: 02 255 20 37
Gsm: 0472 58 63 76
Kristien Depraetere
Kristien Depraetere
Milieu & duurzaam ondernemen
kristien.depraetere@voka.be
Tel: 016 89 19 76
Gsm: 0474 27 58 94
Isabel De Winter
Isabel De Winter
Juridische dienst & ondernemingsloket
isabel.dewinter@voka.be
Tel: 02 255 20 16
Gsm: 0479 90 75 00
Julie Haubourdin
Julie Haubourdin
Coördinator Bryo
julie.haubourdin@voka.be
Tel: 016 89 19 83
Gsm: 0474 56 45 00
Carine Heymans
Carine Heymans
Manager bedrijfsrelaties
carine.heymans@voka.be
Tel: 02 255 20 36
Gsm: 0473 46 47 41
Tim Jaenen
Tim Jaenen
Coördinator Bryo
tim.jaenen@voka.be
Tel: 016 89 19 88
Gsm: 0474 77 53 80
Ronald Kentie
Ronald Kentie
Boekhouding
ronald.kentie@voka.be
Tel: 016 89 19 71
Gsm: 0474 58 71 98
Fientje Moerman
Fientje Moerman
Belangenbehartiging
fientje.moerman@voka.be
Tel: 016 89 19 89
Gsm: 0494 88 05 61
Silke Oinats
Silke Oinats
Administratief medewerker
silke.oinats@voka.be
Tel: 02 255 20 10
Gsm: 0470 52 93 22
Kim Penninckx
Kim Penninckx
Inside Sales & Plato
kim.penninckx@voka.be
Tel: 016 89 19 85
Kristien Put
Kristien Put
Event Coördinator
kristien_put@voka.be
Gsm: 0497 12 22 69
Goedele Sannen
Goedele Sannen
Adviseur Luchthaven en Logistiek
goedele.sannen@voka.be
Tel: 016 22 26 89
Gsm: 0499 80 16 25
Erik Schroeven
Erik Schroeven
Sales, Events en Marketing Directeur
erik.schroeven.ext@voka.be
Tel: 02 255 20 38
Gsm: 0476 63 77 51
Sabine Soetens
Sabine Soetens
Directeur Diensten & Projecten
sabine.soetens@voka.be
Tel: 02 255 20 17
Gsm: 0498 54 00 22
Kris Timmermans
Kris Timmermans
Redacteur Ondernemers & communicatie
Tel: 02 300 58 01
Gsm: 0496 75 14 67
Soetkin Van Causbroeck
Soetkin Van Causbroeck
Coördinator Welt
Soetkin.vancausbroeck@voka.be
Tel: 016 22 26 89
Cathy Van Kerckhoven
Cathy Van Kerckhoven
Coördinator PLATO
cathy.vankerckhoven@voka.be
Tel: 02 255 20 27
Gsm: 0474 09 01 11
An Vandegaer
An Vandegaer
Exportdocumenten & Ledenadministratie
an.vandegaer@voka.be
Tel: 02 255 20 12
Gsm: 0479 93 54 10
Caroline Verbeken
Caroline Verbeken
Exportdocumenten
caroline.verbeken@voka.be
Tel: 02 255 20 11
Gsm: 0497 72 53 78
Anuschka Vanlangendonck
Anuschka Vanlangendonck
Vlajo
anuschka.vanlangendonck@voka.be
Tel: 016 89 19 74
Gsm: 0490 45 89 61
Steve Vanhorebeek
Steve Vanhorebeek
Coördinator Welt
steve.vanhorebeek@voka.be
Tel: 016 89 19 81
Gsm: 0473 80 91 44
Cecilia Vertongen
Cecilia Vertongen
Vlajo
cecilia.vertongen@voka.be
Tel: 02 255 20 22
Gsm: 0492 73 05 51
Hilde Lamproy
HR Business Partner
hilde.lamproy@voka.be
Tel: 016 89 19 96
Gsm: 0477 63 02 75
Sieglinde Steylemans
Coördinator Plato
sieglinde.steylemans@voka.be
Tel: 016 89 19 85
Gsm: 0497 86 92 18
Charlotte Max
Communicatie
charlotte.max@voka.be
Tel: 016 22 26 89
Jolien Vandeven
Communicatie
jolien.vandeven@voka.be
Tel: 016 22 26 89

Kantoor Vilvoorde

Contactpersonen

Kris Timmermans
Redacteur Ondernemers & communicatie
Tel: 02 255 20 20
Gsm: 0496 75 14 67

News

  • Slogan Mertens
    Nieuws 19.07.2018

    290 jaar passie en liefde voor ondernemen

    Mertens Schoenen is al 290 jaar een vaste waarde in de Mechelsestraat van Leuven. De familiezaak groeide op al die jaren uit van een schoenmakerij tot een succesvolle schoenwinkel.
    Lees meer
  • Nieuws 19.07.2018

    2017, uitdagend maar boeiend jaar

    Tijdens de Algemene Vergadering op 28 mei werden het Jaarverslag en de Jaarrekening van 2017 voorgesteld en unaniem goedgekeurd door de leden van Voka Vlaams-Brabant.
    Lees meer
  • "Continue verbetering begint bij jezelf"
    Nieuws 13.07.2018

    "Continue verbetering begint bij jezelf"

    Na een tiental jaar ervaring in privébedrijven, zette Joke Cosijns de stap naar een eigen onderneming.
    Lees meer
Meer nieuws over Vlaams-Brabant

Activiteiten

  • Voka reload summer edition
    Netwerking 26.07.2018

    Voka Reload Summer Edition

    Wat is er beter dan inspirerende ondernemers ontmoeten en leren van elkaars ervaringen in een zomerse setting? Wij zorgen voor een zomerse netwerkbeleving, een instant vakantiegevoel en de
    Lees meer en schrijf in
  • Summer school
    Opleiding 21.08.2018

    Voka Summer School: Mini MBA

    Nieuwe technologieën ontwikkelen zich in een razendsnel tempo, waardoor ook de behoeftes en verwachtingen van uw klanten pijlsnel de hoogte in schieten.
    Lees meer en schrijf in
  • Ontbijtclub augustus
    Netwerking 23.08.2018

    Ontbijtclub Hageland

    Elke tweede donderdag van de maand organiseren wij een ontbijtclub in het Hageland. Dan kan je ondernemers uit Oost-Brabant leren kennen tijdens een lekker ontbijt in een aangename setting.
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten from Vlaams-Brabant