Voka - Kamer van Koophandel Vlaams-Brabant

Adressen en openingsuren

Kantoor Leuven

Tiensevest 170
3000 Leuven
T. 016 22 26 89
1adres@voka.be
BTW BE 0406.861.451

Van maandag tot en met vrijdag,
van 08.30 - 12.30 uur en 13.30 - 16.30 uur.

Openingsuren exportloket
Van maandag tot en met vrijdag
van 08.30 - 12.00 uur

Routebeschrijving naar het kantoor in Leuven.


Kantoor Vilvoorde

Medialaan 26
1800 Vilvoorde
T. 02 255 20 20
1adres@voka.be

Van maandag tot en met vrijdag,
van 08.30 - 12.30 uur en 13.30 - 16.00 uur.

Openingsuren exportloket
Van maandag tot en met vrijdag
van 08.30 - 12.00 uur

Routebeschrijving naar het kantoor in Vilvoorde.

Kantoor Leuven

Contactpersonen

Peter Van Biesbroeck
Peter Van Biesbroeck
Algemeen Directeur
peter.vanbiesbroeck@voka.be
Tel: 016 89 19 99
Gsm: 0473 78 82 49
Kris Beterams
Kris Beterams
Starten - Groei - Innovatie
kris.beterams@voka.be
Tel: 016 89 19 75
Gsm: 0475 49 83 77
Karl Boumans
Karl Boumans
Adviseur Innovatie & Internationaal Ondernemen
karl.boumans@voka.be
Tel: 016 89 19 81
Gsm: 0477 52 71 38
Saartje Boutsen
Saartje Boutsen
Milieu & duurzaam ondernemen
saartje.boutsen@voka.be
Tel: 016 89 19 01
Gsm: 0468 23 08 76
Annik Camps
Annik Camps
Assistente algemeen directeur
annik.camps@voka.be
Tel: 016 89 19 95
Gsm: 0479 21 53 99
Pascal Caroyer
Pascal Caroyer
Manager Bedrijfsrelaties
pascal.caroyer@voka.be
Tel: 016 89 19 86
Gsm: 0475 53 77 43
Dave Chapelle
Dave Chapelle
Medewerker exportdocumenten
dave.chapelle@voka.be
Tel: 016 89 19 78
Gsm: 0497 45 47 40
Ingrid Crabbé
Ingrid Crabbé
HR adviseur
ingrid.crabbe@voka.be
Tel: 02 255 20 14
Gsm: 0479 65 46 85
Anja De Clercq
Anja De Clercq
Opleidingen & Lerende netwerken
anja.declercq@voka.be
Tel: 02 255 20 24
Gsm: 0477 72 74 17
Alain De Cuyper
Coördinator Plato
alain.de.cuyper@voka.be
Tel: 02 255 20 29
Gsm: 0491 36 91 99
Peter De Groof
Peter De Groof
Financieel, Administratief en HR Directeur
peter.degroof@voka.be
Tel: 016 89 19 84
Gsm: 0484 66 40 53
Mieke De Keyzer
Mieke De Keyzer
Boekhouding
Mieke.DeKeyzer@voka.be
Tel: 016 89 19 94
Gsm: 0478 88 07 28
Sylvie De Maegd
Sylvie De Maegd
Manager Bedrijfsrelaties
sylvie.demaegd@voka.be
Tel: 02 255 20 21
Gsm: 0473 36 56 83
Astrid De Man
Astrid De Man
Milieu & MVO
astrid.deman@voka.be
Tel: 016 89 19 91
Gsm: 0471 21 74 13
Isabel De Winter
Isabel De Winter
Juridische dienst & ondernemingsloket
isabel.dewinter@voka.be
Tel: 02 255 20 16
Gsm: 0479 90 75 00
Johan Deknopper
Johan Deknopper
Coördinator Accelero
johan.deknopper@voka.be
Tel: 02 255 20 28
Gsm: 0479 61 66 88
Martine Delang
Martine Delang
Exportdocumenten, onthaal & administratie
martine.delang@voka.be
Tel: 016 89 19 70
Gsm: 0471 78 42 77
Kristien Depraetere
Kristien Depraetere
Milieu & duurzaam ondernemen
kristien.depraetere@voka.be
Tel: 016 89 19 76
Gsm: 0474 27 58 94
Bie Gielen
Bie Gielen
Milieu & Duurzaamheid
bie.gielen@voka.be
Tel: 016 89 19 91
Gsm: 0499 34 35 64
Julie Haubourdin
Julie Haubourdin
Coördinator Bryo
julie.haubourdin@voka.be
Tel: 016 89 19 83
Gsm: 0474 56 45 00
Carine Heymans
Carine Heymans
Manager bedrijfsrelaties
carine.heymans@voka.be
Tel: 02 255 20 36
Gsm: 0473 46 47 41
Ronald Kentie
Ronald Kentie
Boekhouding
ronald.kentie@voka.be
Tel: 016 89 19 71
Gsm: 0474 58 71 98
Hilde Lamproy
Hilde Lamproy
HR Business Partner
hilde.lamproy@voka.be
Tel: 016 89 19 96
Gsm: 0477 63 02 75
Charlotte Max
Charlotte Max
Communicatie
charlotte.max@voka.be
Tel: 02 300 58 06
Gsm: 0496 24 65 79
Jolien Meeusen
Jolien Meeusen
Accountmanager
jolien.meeusen@voka.be
Tel: 016 89 19 85
Gsm: 0471 78 42 87
Marjanne Migom
Marjanne Migom
Bedrijventerrein Manager en Ruimtelijke Ordening
marjanne.migom@voka.be
Tel: 02 255 20 26
Gsm: 0494 21 39 22
Fientje Moerman
Fientje Moerman
Belangenbehartiging
fientje.moerman@voka.be
Tel: 016 89 19 89
Gsm: 0494 88 05 61
Silke Oinats
Silke Oinats
Administratief medewerker
silke.oinats@voka.be
Tel: 02 255 20 20
Kim Penninckx
Kim Penninckx
Inside Sales & Plato
kim.penninckx@voka.be
Tel: 016 89 19 72
Kristien Put
Kristien Put
Event Coördinator
kristien_put@voka.be
Tel: 016 89 19 89
Gsm: 0497 12 22 69
Goedele Sannen
Goedele Sannen
Adviseur Luchthaven en Logistiek
goedele.sannen@voka.be
Tel: 02 229 81 36
Gsm: 0499 80 16 25
Erik Schroeven
Erik Schroeven
Sales, Events en Marketing Directeur
erik.schroeven.ext@voka.be
Tel: 02 255 20 38
Gsm: 0476 63 77 51
Sabine Soetens
Sabine Soetens
Directeur Diensten & Projecten
sabine.soetens@voka.be
Tel: 02 255 20 17
Gsm: 0498 54 00 22
Sieglinde Steylemans
Sieglinde Steylemans
Coördinator Plato
sieglinde.steylemans@voka.be
Tel: 016 89 19 82
Gsm: 0497 86 92 18
Kris Timmermans
Kris Timmermans
Redacteur Ondernemers & communicatie
kris.timmermans@voka.be
Tel: 02 300 58 01
Gsm: 0496 75 14 67
Soetkin Van Causbroeck
Soetkin Van Causbroeck
Coördinator Welt
Soetkin.vancausbroeck@voka.be
Tel: 02 255 20 19
Gsm: 0494 45 26 85
Dries Van de Putte
Dries Van de Putte
Communicatie
dries.vandeputte@voka.be
Tel: 016 89 19 80
Cathy Van Kerckhoven
Cathy Van Kerckhoven
Manager Bedrijfsrelaties
cathy.vankerckhoven@voka.be
Tel: 02 255 20 27
Gsm: 0474 09 01 11
An Vandegaer
An Vandegaer
Exportdocumenten & Ledenadministratie
an.vandegaer@voka.be
Tel: 02 255 20 12
Gsm: 0479 93 54 10
Margot Vandermeulen
Margot Vandermeulen
Opleidingen
margot.vandermeulen@voka.be
Tel: 016 89 19 75
Gsm: 0499 23 48 54
Jolien Vandeven
Communicatie
jolien.vandeven@voka.be
Tel: 016 89 19 80
Gsm: 0498 15 15 91
Steve Vanhorebeek
Steve Vanhorebeek
Coördinator Welt
steve.vanhorebeek@voka.be
Tel: 016 89 19 73
Gsm: 0473 80 91 44
Anuschka Vanlangendonck
Anuschka Vanlangendonck
Vlajo
anuschka.vanlangendonck@voka.be
Tel: 016 89 19 74
Gsm: 0490 45 89 61
Stefanie Vanmeerbeek
Stefanie Vanmeerbeek
Marketing Intelligence Analyst
stefanie.vanmeerbeek@voka.be
Tel: 016 89 19 90
Gsm: 0476 44 16 14
Caroline Verbeken
Caroline Verbeken
Exportdocumenten
caroline.verbeken@voka.be
Tel: 02 255 20 11
Gsm: 0497 72 53 78
Cecilia Vertongen
Cecilia Vertongen
Vlajo
cecilia.vertongen@voka.be
Tel: 02 255 20 22
Gsm: 0492 73 05 51

News

  • V & P
    Nieuws 07.12.2018

    SPECIAL VEILIGHEID EN PREVENTIE

      Het magazine Ondernemers, editie november, heeft extra aandacht voor Veiligheid & Preventie.
    Lees meer
  • KD
    Nieuws 06.12.2018

    Aandacht voor ambacht

    Een ruime winkel met atelier, een vast klantenbestand dat steeds groeit… De zaken gaan goed voor handtassenontwerpster Klaar Devillé.
    Lees meer
  • Flanders Make
    Nieuws 23.11.2018

    Innoveren kan je leren - Flanders Make ondersteunt innovatieve kmo’s bij hun digitale transformatie

    Bedrijven die op zoek zijn naar manieren om hun producten en productieprocessen te optimaliseren, vinden daarvoor de weg naar Flanders Make, het onderzoekscentrum voor de maakindustrie.
    Lees meer
Meer nieuws over Vlaams-Brabant

Activiteiten

  • Voka Reload Winter Edition: Halle Schaatst
    Netwerking 17.12.2018

    Voka Reload Winter Edition: Halle Schaatst

    Wat is er beter dan inspirerende ondernemers ontmoeten en leren van elkaars ervaringen in een gezellige winterse setting?
    Lees meer en schrijf in
  • Projectplanning
    Opleiding 18.12.2018

    Het ‘Project Canvas’, brug tussen idee en innovatie

    Met een groot deel van de innovatieve ideeën gebeurt helemaal niets, vaak door een slechte planning. Het Project Canvas van Bedenk is de missing link tussen idee en uitvoering.
    Lees meer en schrijf in
  • champagne
    Netwerking 18.12.2018

    Eindejaarsreceptie Voka Regio Diest @ Il Giardino

    Wij nodigen jou graag uit op onze eindejaarsreceptie op dinsdag 18 december in het vroegere prestigieuze bankgebouw Banque Centrale de la Dyle, omgevormd tot een eigenzinnige locatie.
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten van Vlaams-Brabant