Voka - Kamer van Koophandel Vlaams-Brabant

Adressen en openingsuren

Kantoor Leuven

Tiensevest 170
3000 Leuven
T. 016 22 26 89
1adres@voka.be
BTW BE 0406.861.451

Van maandag tot en met vrijdag,
van 08.30 - 12.30 uur en 13.30 - 16.30 uur.

Openingsuren exportloket
Van maandag tot en met vrijdag
van 08.30 - 12.00 uur

Routebeschrijving naar het kantoor in Leuven.


Kantoor Vilvoorde

Medialaan 26
1800 Vilvoorde
T. 02 255 20 20
1adres@voka.be

Van maandag tot en met vrijdag,
van 08.30 - 12.30 uur en 13.30 - 16.00 uur.

Openingsuren exportloket
Van maandag tot en met vrijdag
van 08.30 - 12.00 uur

Routebeschrijving naar het kantoor in Vilvoorde.

Kantoor Leuven

Contactpersonen

Peter Van Biesbroeck
Peter Van Biesbroeck
Algemeen Directeur
peter.vanbiesbroeck@voka.be
Tel: 016 89 19 99
Gsm: 0473 78 82 49
Kris Beterams
Kris Beterams
Starten - Groei - Innovatie
kris.beterams@voka.be
Tel: 016 89 19 75
Gsm: 0475 49 83 77
Karl Boumans
Karl Boumans
Adviseur Innovatie & Internationaal Ondernemen
karl.boumans@voka.be
Tel: 016 22 26 89
Gsm: 0477 52 71 38
Saartje Boutsen
Saartje Boutsen
Milieu & duurzaam ondernemen
saartje.boutsen@voka.be
Tel: 016 22 26 89
Gsm: 0468 23 08 76
Annik Camps
Annik Camps
Assistente algemeen directeur
annik.camps@voka.be
Tel: 016 89 19 95
Gsm: 0479 21 53 99
Pascal Caroyer
Pascal Caroyer
Manager Bedrijfsrelaties
pascal.caroyer@voka.be
Tel: 016 89 19 86
Gsm: 0475 53 77 43
Dave Chapelle
Dave Chapelle
Medewerker exportdocumenten
dave.chapelle@voka.be
Tel: 016 89 19 78
Gsm: 0497 45 47 40
Ingrid Crabbé
Ingrid Crabbé
HR adviseur
ingrid.crabbe@voka.be
Tel: 02 255 20 14
Gsm: 0479 65 46 85
Anja De Clercq
Anja De Clercq
Ateliers & Lerende Netwerken - PLATO
anja.declercq@voka.be
Tel: 02 255 20 24
Gsm: 0477 72 74 17
Alain De Cuyper
Coördinator Plato
alain.de.cuyper@voka.be
Tel: 016 22 26 89
Gsm: 0491 36 91 99
Peter De Groof
Peter De Groof
Financieel en Administratief Directeur
peter.degroof@voka.be
Tel: 016 89 19 84
Gsm: 0484 66 40 53
Mieke De Keyzer
Mieke De Keyzer
Boekhouding
Mieke.DeKeyzer@voka.be
Tel: 016 89 19 94
Gsm: 0478 88 07 28
Sylvie De Maegd
Sylvie De Maegd
Manager Bedrijfsrelaties
sylvie.demaegd@voka.be
Tel: 02 255 20 21
Gsm: 0473 36 56 83
Astrid De Man
Astrid De Man
Milieu & MVO
astrid.deman@voka.be
Tel: 016 89 19 91
Gsm: 0471 21 74 13
Isabel De Winter
Isabel De Winter
Juridische dienst & ondernemingsloket
isabel.dewinter@voka.be
Tel: 02 255 20 16
Gsm: 0479 90 75 00
Johan Deknopper
Johan Deknopper
Coördinator Accelero
johan.deknopper@voka.be
Tel: 02 255 20 28
Gsm: 0479 61 66 88
Martine Delang
Martine Delang
Exportdocumenten, onthaal & administratie
martine.delang@voka.be
Tel: 016 89 19 70
Gsm: 0471 78 42 77
Kasper Demol
Kasper Demol
Woordvoerder & communicatie
kasper.demol@voka.be
Tel: 02 255 20 37
Gsm: 0472 58 63 76
Kristien Depraetere
Kristien Depraetere
Milieu & duurzaam ondernemen
kristien.depraetere@voka.be
Tel: 016 89 19 76
Gsm: 0474 27 58 94
Bie Gielen
Bie Gielen
Milieu & Duurzaamheid
bie.gielen@voka.be
Tel: 016 22 26 89
Gsm: 0499 34 35 64
Julie Haubourdin
Julie Haubourdin
Coördinator Bryo
julie.haubourdin@voka.be
Tel: 016 89 19 83
Gsm: 0474 56 45 00
Carine Heymans
Carine Heymans
Manager bedrijfsrelaties
carine.heymans@voka.be
Tel: 02 255 20 36
Gsm: 0473 46 47 41
Tim Jaenen
Tim Jaenen
Coördinator Bryo
tim.jaenen@voka.be
Tel: 016 89 19 88
Gsm: 0474 77 53 80
Ronald Kentie
Ronald Kentie
Boekhouding
ronald.kentie@voka.be
Tel: 016 89 19 71
Gsm: 0474 58 71 98
Hilde Lamproy
Hilde Lamproy
HR Business Partner
hilde.lamproy@voka.be
Tel: 016 89 19 96
Gsm: 0477 63 02 75
Charlotte Max
Charlotte Max
Communicatie
charlotte.max@voka.be
Tel: 016 22 26 89
Jolien Meeusen
Jolien Meeusen
Accountmanager
jolien.meeusen@voka.be
Tel: 016 89 19 85
Gsm: 0471 78 42 87
Marjanne Migom
Marjanne Migom
Bedrijventerrein Manager en Ruimtelijke Ordening
marjanne.migom@voka.be
Tel: 016 22 26 89
Gsm: 0494 21 39 22
Fientje Moerman
Fientje Moerman
Belangenbehartiging
fientje.moerman@voka.be
Tel: 016 89 19 89
Gsm: 0494 88 05 61
Silke Oinats
Silke Oinats
Administratief medewerker
silke.oinats@voka.be
Kim Penninckx
Kim Penninckx
Inside Sales & Plato
kim.penninckx@voka.be
Tel: 016 89 19 85
Kristien Put
Kristien Put
Event Coördinator
kristien_put@voka.be
Gsm: 0497 12 22 69
Goedele Sannen
Goedele Sannen
Adviseur Luchthaven en Logistiek
goedele.sannen@voka.be
Tel: 016 22 26 89
Gsm: 0499 80 16 25
Erik Schroeven
Erik Schroeven
Sales, Events en Marketing Directeur
erik.schroeven.ext@voka.be
Tel: 02 255 20 38
Gsm: 0476 63 77 51
Nicole Schuermans
Assistent Finance & Administration (ad interim)
nicole.schuermans@voka.be
Tel: 016 89 19 93
Sabine Soetens
Sabine Soetens
Directeur Diensten & Projecten
sabine.soetens@voka.be
Tel: 02 255 20 17
Gsm: 0498 54 00 22
Sieglinde Steylemans
Sieglinde Steylemans
Coördinator Plato
sieglinde.steylemans@voka.be
Tel: 016 89 19 85
Gsm: 0497 86 92 18
Kris Timmermans
Kris Timmermans
Redacteur Ondernemers & communicatie
kris.timmermans@voka.be
Tel: 02 300 58 01
Gsm: 0496 75 14 67
Soetkin Van Causbroeck
Soetkin Van Causbroeck
Coördinator Welt
Soetkin.vancausbroeck@voka.be
Tel: 016 22 26 89
Dries Van de Putte
Communicatie
dries.vandeputte@voka.be
Tel: 016 22 26 89
Cathy Van Kerckhoven
Cathy Van Kerckhoven
Manager Bedrijfsrelaties
cathy.vankerckhoven@voka.be
Tel: 02 255 20 27
Gsm: 0474 09 01 11
Joel Vancutsem
Opleidingen
joel.vancutsem@voka.be
Tel: 016 22 26 89
An Vandegaer
An Vandegaer
Exportdocumenten & Ledenadministratie
an.vandegaer@voka.be
Tel: 02 255 20 12
Gsm: 0479 93 54 10
Margot Vandermeulen
Margot Vandermeulen
Opleidingen
margot.vandermeulen@voka.be
Tel: 016 22 26 89
Jolien Vandeven
Communicatie
jolien.vandeven@voka.be
Tel: 016 22 26 89
Steve Vanhorebeek
Steve Vanhorebeek
Coördinator Welt
steve.vanhorebeek@voka.be
Tel: 016 89 19 81
Gsm: 0473 80 91 44
Anuschka Vanlangendonck
Anuschka Vanlangendonck
Vlajo
anuschka.vanlangendonck@voka.be
Tel: 016 89 19 74
Gsm: 0490 45 89 61
Stefanie Vanmeerbeek
Stefanie Vanmeerbeek
Marketing Intelligence Analyst
stefanie.vanmeerbeek@voka.be
Tel: 016 22 26 89
Gsm: 0476 44 16 14
Caroline Verbeken
Caroline Verbeken
Exportdocumenten
caroline.verbeken@voka.be
Tel: 02 255 20 11
Gsm: 0497 72 53 78
Cecilia Vertongen
Cecilia Vertongen
Vlajo
cecilia.vertongen@voka.be
Tel: 02 255 20 22
Gsm: 0492 73 05 51

News

  • Voor Voka en Beci eindigt mobiliteit niet aan de gewestgrenzen
    Nieuws 23.10.2018

    Voor Voka en Beci eindigt mobiliteit niet aan de gewestgrenzen

    Voka en Beci bundelen de krachten om bedrijven uit Brussel en de Rand gezamenlijk te informeren over de werken aan de Leopold-II-tunnel en de Brusselse ring.
    Lees meer
  • Bravo aan alle verkozenen
    Voka-Persbericht 15.10.2018

    Voka vraagt bedrijfsvriendelijk beleid van nieuwe gemeentebesturen

    ​Via een advertentie in enkele nationale en regionale kranten feliciteert Voka, Vlaams Netwerk van Ondernemingen, alle verkozen lokale mandatarissen. Het werk begint echter nu pas voor de politici.
    Lees meer
  • Inbeslagname van vrachtwagens is brug te ver voor Voka en Febetra
    Voka-Persbericht 12.10.2018

    Inbeslagname van vrachtwagens is brug te ver voor Voka en Febetra

    Acute verkiezingskoorts in plaats van constructief overleg met Hans Bonte.
    Lees meer
Meer nieuws over Vlaams-Brabant

Activiteiten

  • Hoe bepaal je de prijs van aandelen bij een overname?
    Opleiding 23.10.2018 Afgelopen

    Hoe bepaal je de prijs van aandelen bij een overname?

    In deze sessie gaan we dieper in op een aantal aspecten van prijsbepaling bij een bedrijfsovername.
    Lees meer en schrijf in
  • Mailchimp
    Opleiding 25.10.2018

    Mailchimp

    Wil je (een lijst van) klanten en prospecten aantrekkelijke mails sturen waarvan je achteraf de resultaten kan meten en analyseren? Dan is deze praktische opleiding zeker iets voor jou.
    Lees meer en schrijf in
  • Financierings- en betalingstechnieken, risico's en exportsubsidies
    Opleiding 25.10.2018

    Financierings- en betalingstechnieken, risico's en exportsubsidies

    Exporteren brengt stevige kosten met zich mee, daarom is het zeker interessant om te kijken welke exportsubsidies je kunnen helpen.
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten from Vlaams-Brabant