Na een jaar vol duurzame acties zetten we de laureaten van het Voka Charter Duurzaam Ondernemen feestelijk in de bloemetjes. We verwelkomen daarnaast ook de nieuwe deelnemers, die aan de start van hun verduurzamingstraject staan. Zet de VCDO-uitreiking snel in je agenda.
Een jaar lang werkten onze laureaten aan hun duurzame actieplan, en op 18 juni volgt de kroon op hun harde werk: onze VCDO-deelnemers ontvangen hun charter! Niet alleen een feestelijk slotpunt van een succesvol jaar, maar ook een prettige kennismaking met de nieuwe deelnemers. Kom netwerken met je collega-duurzaamheidsverantwoordelijken, ontdek welke acties ze ondernamen en laat je inspireren door boeiende keynotes.
Klaar voor een feestelijke netwerkavond? Jij kan niet ontbreken.
Praktisch
- Voor wie? Voor VCDO-laureaten en nieuwe deelnemers. Om organisatorische redenen kunnen maximaal 2 personen van hetzelfde bedrijf deelnemen
- Waar? Montevideo (Kattendijkdok-Westkaai 12.005, 2000 Antwerpen).
- Wanneer? 18 juni, vanaf 16.00 uur
Programma
- 16.00 uur: Onthaal en introductie
- 16.30 uur: Marc Callier (Head of Sustainability Business Banking, ING) over het belang van een ESG-beleid bij kredietbeslissingen
- 17.15 uur: Eva Baelemans (Better World Marketing) over gedrag veranderen: minder preken, meer psychologie
- 18.30 uur: Uitreiking voor de geslaagde VCDO-deelnemers
- 19.00 uur: Netwerkreceptie











