Skip to main content
Techniekpromotie

Wall of fame

Deze teams zijn tijdens de voorbije edities van de FIRST® LEGO® League Challenge in de prijzen gevallen.

Winnaars FIRST LEGO League Challenge

Awards basisonderwijs Team School
Champion's Award ZIPA De Step Beringen
Tweede plek De Fitty's BS Merlijn Tongeren
Derde plek De Sportieve LEGOblokjes BS De Eik Wellen
Benelux Innovation Award Grand Slam De Loep Diepenbeek
Robotprestatie Award ZIPA De Step Beringen
Innovatie Award 1e plek De Fitty's BS Merlijn Tongeren
Innovatie Award 2e plek Big Legends Vrije Basisschool Boekt
Innovatie Award 3de plek McFlurries t Klinkertje Lummen
Robotontwerp Award 1e plek Legomasters Lommel-West
Robotontwerp Award 2e plek Golden Magnifiers De Loep Diepenbeek
Robotontwerp Award 3e plek Lego Champions Lyceum Hasselt
Core Values Award 1e plek The Jokers De TalenTuin Lummen
Core Values Award 2e plek Grand Slam De Loep Diepenbeek
Core Values Award 3e plek The fantasy future Basisschool Ticheleer
Provincie Limburg Motivatie Award Teddy Ducks BS De Driesprong Bilzen
Jong CBL Techniekpromotie Award TopSprong VBS De Driesprong Riemst
     
Awards secundair onderwijs Teamnaam School
Champion's Award Alice in Legoland Alicebourg Lanaken
Tweede plek SMS_Brickbusters Sint-Martinusscholen Herk-de-Stad
Derde plek PSD 1 Provinciale School Diepenbeek
Benelux Innovation Award Alice in Legoland Alicebourg Lanaken
Robotprestatie Award SMS_Brickbusters Sint-Martinusscholen Herk-de-Stad
Innovatie Award 1e plek L-Botics Campus Quadrant Houthalen
Innovatie Award 2e plek Lego Sports Inspiro Inspirocollege Houthalen
Innovatie Award 3de plek Sporty Fighters GO! Next Level X Hasselt
Robotontwerp Award 1e plek PSD 1 Provinciale School Diepenbeek
Robotontwerp Award 2e plek SMS_Brickbusters Sint-Martinusscholen Herk-de-Stad
Robotontwerp Award 3e plek Bababoy GO! Atheneum Sint-Truiden
Core Values Award 1e plek Besto A-Maze Beringen
Core Values Award 2e plek FLX 2 Campus FLX Leopoldsburg
Core Values Award 3e plek Beetlejuice GO! Atheneum Sint-Truiden
Provincie Limburg Motivatie Award Blockbilder PSSV Voeren
Jong CBL Techniekpromotie Award Bolita A-Maze Beringen
Award finale 21-11-2019 Team School
Champion's Award Team Ogel_SMS2 SMS Herk-de-Stad
Ticket Benelux Finale Legomasters Vrije basisschool Lommel-West
Ticket Benelux Finale Stem City Sint-Jozefinstituut Bokrijk
Robotprestatieprijs cityPRObots_SMS1 Herk-de-Stad
Onderzoeksprijs Lommel-Legends Vrije basisschool Lommel-West
Innovatieve oplossing prijs Badeendjes t Klinkertje
Presentatieprijs De vurige blokjes Basisschool Wonderwijs
Robotontwerpprijs Future Builders TISM Bree
Robot programmeerprijs RobotCreations VB Bolderberg
Robot strategie & innovatieprijs cityPRObots_SMS1 Herk-de-Stad
Inspiratieprijs De Gommetjes Sint-Vincentiusmiddenschool
Teamwork award The Funny Bunny's t Klinkertje
Gracious Professionalism award Legocrew t Klinkertje
Beste teamcoach de techniekers GO! BS Atheneeke 
PXL-prijs Surprise-team Pss Voeren 
     
Award finale 22-11-2019 Team School
Champion's Award City Builders BSGO! De Eik Wellen
Ticket Benelux Finale Traffic Stars BS Merlijn Tongeren
Ticket Benelux Finale Team Bit Inspirocollege Houthalen
Robotprestatieprijs City Builders BSGO! De Eik Wellen
Onderzoeksprijs Team bit Inspirocollege Houthalen
Innovatieve oplossing prijs Zipa 1 Freinetschool De Step Beringen
Presentatieprijs The City Gang BSGO! De Eik Wellen
Robotontwerpprijs Pennywise Campus Hast Hasselt
Robot programmeerprijs Big Slide Creators BS Merlijn Tongeren
Robot strategie & innovatieprijs De Bezige Bijtjes Junior Atlascollege Genk
Inspiratieprijs De Eik Builders BSGO! De Eik Wellen
Teamwork award Telaraska GO! Next Level X
Gracious Professionalism award Technogang VBS Boekt
Beste teamcoach Legobots Kindercampus Catharina Hasselt
PXL-prijs iCity PHH Hasselt
Award Team School
Champion's Award 5131 Zipa 2 Freinetschool De Step Beringen
Ticket Benelux Finale 5064 Space Cookies SMS Herk-de-Stad
Ticket Benelux Finale 5110 Spacedroïds TISM Bree
Robotprestatieprijs 5064 Space Cookies SMS Herk-de-Stad
Onderzoeksprijs 5239 Guardians of the Galaxy De Loep Diepenbeek
Innovatieve oplossing prijs 5205 Zipa 1 Freinetschool De Step Beringen
Presentatieprijs 5284 HeelHalte #2 SBS De Halte Bilzen
Robotontwerpprijs 5064 Space Cookies SMS Herk-de-Stad
Robot programmeerprijs 5110 Spacedroïds TISM Bree
Robot strategie & innovatieprijs 5241 L-Botics Lucernacollege Houthalen
Inspiratieprijs 5187 Inspirocollege - SpaceFi Inspirocollege Houthalen
Teamwork award 5137 Milkey Ways Middenschool H.H. Bree
Gracious Professionalism award 5599 GO! Atheneum Tongrorum GO! Atheneum Tongeren
Beste teamcoach 5063 Milky Way's SMS Herk-de-Stad SMS Herk-de-Stad
PXL-prijs 5174 Space Animals VBS Boekt Heusden-Zolder
Award Team School
Champion's Award Blue Wizards  Kindercampus Tuinwijk
Ticket Benelux Finale Step Zilver Freinetschool Destep
Ticket Benelux Finale L-Botics Pro Lucernacollege Houthalen
Robotprestatieprijs Step Zilver Freinetschool De Step
Onderzoeksprijs Team Meesterbouwers Freinetschool De Step
Innovatieve oplossing prijs L-Botics Lucernacollege Houthalen
Presentatieprijs Waterwijs Methodeschool Eigenwijs
Robotontwerpprijs Step Zilver Freinetschool De Step
Robot programmeerprijs Blue Wizards Tuinwijk Kindercampus Tuinwijk
Robot strategie & innovatieprijs Rippetipse Robotsquad Freinetschool Rippetip
Inspiratieprijs The Bottleglowers Sint-Jan Berchmanscollege
Teamwork award Aquatobia’s GO! Middenschool 3
Gracious Professionalism award Eigenwijze regendruppels Methodeschool Eigenwijs
Prijs van de jury Hydro4Fun KTA2 Hasselt
PXL-prijs FC Doos GO! Linus Middenschool
Award Team School
Champion's Award De Meesterbouwers Freinetschool De Step
Ticket Benelux Finale The Punchy Peppers  Kindercampus Tuinwijk 
Ticket Benelux Finale De Legolegends BS Merlijn Tongeren
Robotprestatieprijs De Legolegends BS Merlijn Tongeren
Onderzoeksprijs Dierencentrum Basisschool ’t Centrum
Innovatieve oplossing prijs The LegoAnimals Basisschool De Linde
Presentatieprijs Animal Friends BS De Eik Wellen
Robotontwerpprijs Silverbot 6 Freinetschool De Step
Robot programmeerprijs The Greenteens Kla4tje
Robot strategie & innovatieprijs Lego Tigers Basisschool Ticheleer
Inspiratieprijs Crazy Animals Freinetschool ’t Perenboompje
Teamwork award EV3 Hamstertje Methodeschool De Loep
Gracious Professionalism award Animal Kings Freinetschool ’t Perenboompje
Prijs van de jury De Legobeasts BS Merlijn Tongeren
PXL-prijs De Eik Basisschool De Eik
     
Posterpresentatie Team School
Onderzoek Real Steel BS De Eik Wellen
Creativiteit en Innovatie  ’t Zootje Basisschool ’t Centrum
Presentatie Robot Kings VBS Boekt
Award Team School
Champion's Award De Meesterbouwers Freinetschool De Step Beringen
Ticket Benelux Finale Team Herckerhof BS Herckerhof Herk-de-Stad
Robotprestatieprijs Team Herckerhof BS Herckerhof Herk-de-Stad
Onderzoeksprijs Recycle Kids BS Kla4tje Lommel
Innovatieve oplossing prijs 6de Boekters VBS Boekt Heusden-Zolder 
Presentatieprijs Team Herckerhof BS Herckerhof Herk-de-Stad
Robotontwerpprijs The Silverbot Freinetschool De Step Beringen
Robot programmeerprijs De Twinkelaar B De twinkelaar Dilsen-Stokkem
Robot strategie & innovatieprijs Kassa – Kassa BS Merlijn Tongeren
Inspiratieprijs Special 8 Kindercampus Tuinwijk Hasselt
Teamwork award Green Trash Busters Basisschool Blavierke Sint-Truiden
Gracious Professionalism award The Trashwizards Freinetschool ’t Perenboompje Peer
Prijs van de jury ‘t Centrum 3 BS ’t Centrum Houthalen-Helchteren 
PXL-prijs De Koeltjes BS Merlijn Tongeren
     
Posterpresentatie Team School
Onderzoek Oeterveld 2 VBS Oeterveld Neeroeteren
Creativiteit en Innovatie  De Moustaches  Freinetschool De Step Beringen
Presentatie ’t Centrum 1 BS ’t Centrum Houthalen-Helchteren
Award Team School
Champion's Award Smart Kidz Tuinwijk
Ticket Benelux Finale De techniekers 1 In de Engelse hof
Ticket Benelux Finale Aquateens Kla4tje
Ticket Benelux Finale de legobeesten Lommel De speling
Robotprestatieprijs 007 Merlijn
Onderzoeksprijs The pony girls team Horizon Hamont
Innovatieve oplossing prijs YOLOTWO De wingerd
Presentatieprijs de legobeesten Lommel De speling
Robotontwerpprijs The Smily's Merlijn
Robot programmeerprijs The masters of technic Horizon Hamont
Robot strategie & innovatieprijs Step Zilver VI De Step
Inspiratieprijs Team Herckerhof Herkerhof
Teamwork award Aquateens Kla4tje
Gracious Professionalism award Centrumkings t Centrum
Prijs van de jury LEGO Busters de Loep
PXL-prijs De techniekers 1 In de Engelse hof
     
Posterpresentatie Team School
Onderzoek Step Zilver VI De step
Creativiteit en Innovatie  The BEST De Ticheleer
Presentatie King of Missions t Centrum
Award Team School
Champion's Award Bouwmakkers Boudewijnschool Lommel
Ticket Benelux Finale Tyfoons BS Driehoeven Genk
Ticket Benelux Finale Subuaru  BS Merlijn, Tongeren
Robotprestatieprijs Subaru  BS Merlijn, Tongeren
Onderzoeksprijs Big Brains Kindercampus Tuinwijk, Hasselt
Innovatieve oplossing prijs Human Defender  Kindercampus Tuinwijk, Hasselt
Presentatieprijs Sint-Rita 1  BS Sint Rita, Sint-Truiden
Robotontwerpprijs Tyfoons BS Driehoeven Genk
Robot programmeerprijs Herckerhof 1  BS Herckerhof, Herk-de-Stad 
Robot strategie & innovatieprijs World Savers School Mozaïek, Hasselt
Inspiratieprijs De Brainstormers Stapsgewijs, Lommel
Teamwork award Reppel Robot Team Group  BS Reppel, Bocholt 
Gracious Professionalism award Lavajagers  BS Driehoeven, Genk
Prijs van de jury De Horizon 2  BS De Horizon, Hamont-Achel
PXL-prijs De Robotclub  BS De Linde, Overpelt
     
Posterpresentatie Team School
Onderzoek T-Team Kla4tje, Lommel 
Creativiteit en Innovatie  Sint-Rita 4  BS Sint Rita, Sint-Truiden
Presentatie TAMYKK  BS Merlijn, Tongeren
Logo Mensura
Proximus
SD  Worx
Logo KPMG
alk
Logo JAM
Trixxo