Geef jouw input
In onze missie om het bewustzijn rond de Duurzame Ontwikkelingsdoelen (SDG's) te verhogen en de betrokkenheid van onze SDG Ambassadors te bevorderen, plannen we een inspirerende studiereis naar New York van 14 t.e.m. 19 juli 2025. Tijdens deze reis duiken we dieper in de wereld van de SDG's op internationaal niveau, ontmoeten we VN-vertegenwoordigers en maken we kennis met vooraanstaande organisaties. Dit is een uitgelezen kans om nieuwe inspiratie op te doen voor jullie inzet op lokaal en regionaal vlak.
Gezien de recente ontwikkelingen en de opkomende geopolitieke spanningen vanuit Amerika, nodigen we jullie uit om via het onderstaande formulier jullie mening te geven over verschillende aspecten van de studiereis en jullie persoonlijke motivatie. Dit doen we om ervoor te zorgen dat de reis volledig aansluit bij jullie verwachtingen als SDG Ambassadors.
Op basis van de resultaten van deze bevraging streven we ernaar weloverwogen beslissingen te nemen over de planning en organisatie van de reis. We willen een programma samenstellen dat niet alleen waardevol is voor jullie professionele groei, maar ook haalbaar en praktisch voor iedereen.