Wil je helemaal up-to-date blijven met de laatste nieuwe milieuactualiteiten?
Volg dan onze maandelijkse infosessies.
Tijdens deze sessie ontdek je alles de afvalverwerking ter plaatse bij Bionerga. Kruis alvast 14/06/2023 aan in je agenda.
Bionerga nv staat in voor de afvalverwerking afkomstig van de provincie Limburg en de stad Diest. Bionerga nv beheert één verbrandingsinstallatie (Houthalen) en vijf composteerinstallaties ( Bilzen, Houthalen, Maasmechelen, Pelt en Sint-Truiden). Jaarlijks wordt meer dan 120.000 ton huishoudelijk restafval en grof vuil en meer dan 150.000 ton organisch afval ingezameld bij de Limburgse inwoners.Deze enorme hoeveelheid afval moet verwerkt worden. Tijdens het bezoek krijgen we meer inzichten in de afvalproblematiek.
Milieucoördinatoren
Philip Peeters, Bionerga
Erkenningsnummer KMO-portefeuille:
DV.O105507
Aantal opleidingsuren: 3 uren
Thema: duurzaamheid
Bespaar een aanzienlijk deel op de prijs van de opleidingskost. Aanvraag dient te gebeuren ten laatste 14 kalenderdagen na aanvang van de opleiding. Voor specifieke voorwaarden zie www.kmo-portefeuille.be.