Voka - Kamer van Koophandel Oost-Vlaanderen

Kantoor Gent

Lammerstraat 18
9000 Gent
T. 09 266 14 40
info.ov@voka.be

Kantoor Aalst

Kareelstraat 138
9300 Aalst
T. 053 38 22 00
info.ov@voka.be

Kantoor Oudenaarde

Markt 41
9700 Oudenaarde
T. 055 39 04 99
info.ov@voka.be

Kantoor Dendermonde

Noordlaan 21
9200 Dendermonde
T. 052 33 98 00
info.ov@voka.be

 

 

Openingsuren

Elke weekdag van 8.30 u. tot 12.30 u. en van 13.00 u. tot 17.00 u. (vrijdag tot 16.00 u.)

 

Dienstverlening certificaten

Van maandag tot vrijdag kan u tussen 10.00 en 12.00 uur in ons kantoor in Gent terecht om de documenten af te geven en na afspraak terug te komen halen. Er is geen dienstverlening meer voor certificaten in onze andere kantoren.

De verwerking van online certificaten gebeurt van 8.30 tot 16.00 u. en op vrijdag tot 13.00 u.

 

Kantoor Gent

Contactpersonen

Geert Moerman
Geert Moerman
Gedelegeerd bestuurder
geert.moerman@voka.be
Tel: 09 266 14 50
Carine Verhoeyen
Carine Verhoeyen
Directiesecretaresse
carine.verhoeyen@voka.be
Tel: 09 266 14 50
Gsm: 0496 05 50 17
Philip Bogaert
Philip Bogaert
Manager Plato
philip.bogaert@voka.be
Tel: 052 33 98 24
Gsm: 0478 36 36 87
Celine Janssens
Celine Janssens
Coördinator Boekhouding & Expert - Expert Financiering ViaVoka
celine.janssens@voka.be
Tel: 09 266 14 53
Gsm: 0479 36 94 17
Christel Jacobs
Christel Jacobs
Manager Netwerking
Tel: 09 266 14 54
Gsm: 0497 52 28 03
Elisabeth Minnaert
Elisabeth Minnaert
Coördinator Netwerking
elisabeth.minnaert@voka.be
Tel: 09 266 15 60
Gsm: 0473 32 34 53
Katrien Moens
Katrien Moens
katrien.moens@voka.be
Tel: 0497 52 28 04
Gsm: 0497 52 28 04
Hilde Schuddinck
Hilde Schuddinck
Manager Accountwerking & Jong Ondernemerschap
hilde.schuddinck@voka.be
Tel: 09 266 14 63
Gsm: 0474 24 35 63
Katrien Claeys
Katrien Claeys
Medewerker Operationele Dienstverlening
katrien.claeys@voka.be
Tel: 09 266 14 68
Gsm: 0475 27 99 90
Anke Cosijns
Anke Cosijns
Coördinator Plato & Arbeidsmarkt
anke.cosijns@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Gsm: 0485 38 68 05
Evelien Jonckheere
Evelien Jonckheere
Medewerker Operationele Dienstverlening
evelien.jonckheere@voka.be
Tel: 09 266 14 69
Leen Vandermoere
Leen Vandermoere
Projectassistent Internationaal Ondernemen
leen.vandermoere@voka.be
Tel: 09 266 14 42
Gsm: 0471 81 34 97
Marie-Ange Sallemeyn
Marie-Ange Sallemeyn
Receptioniste
marie-ange.sallemeyn@voka.be
Tel: 09 266 14 67
Gsm: 0477 34 85 26
Marie-Rose De Pestel
Marie-Rose De Pestel
Medewerker Boekhouding
marie-rose.depestel@voka.be
Tel: 09 266 14 38
Gsm: 0486 88 74 32
Mieke de Vlieger
Mieke de Vlieger
Account Manager
mieke.devlieger@voka.be
Tel: 09 266 15 79
Gsm: 0470 84 25 31
Nathalie Van De Kerchove
Nathalie Van De Kerchove
Projectcoördinator Expert
nathalie.vandekerchove@voka.be
Tel: 09 266 14 43
Gsm: 0473 66 08 28
Annie Serbruyns
Annie Serbruyns
Coördinator Arbeidsmarkt & Onderwijs
annie.serbruyns@voka.be
Tel: 09 266 14 37
Gsm: 0492 31 53 41
Stefan Derluyn
Stefan Derluyn
Directeur regio Gent - Manager Internationaal Ondernemen - Haven
stefan.derluyn@voka.be
Tel: 09 266 14 46
Gsm: 0479 90 12 27
Steven Van de Walle
Steven Van de Walle
ICT Coordinator
steven.vandewalle@voka.be
Tel: 09 266 14 58
Gsm: 0472 94 31 21
Jan Teurrekens
Jan Teurrekens
Coördinator Netwerking & Jong Ondernemerschap
jan.teurrekens@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Gsm: 0478 97 31 35
Zerline Van Acker
Zerline Van Acker
Coördinator Plato & Expert
Tel: 09 266 14 40
Gsm: 0494 47 91 49
Maaike Van Overmeire
Maaike Van Overmeire
Coördinator Arbeidsmarkt & Internationaal Ondernemen
maaike.vanovermeire@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Gsm: 0499 61 14 37
Viola Vandelanotte
Viola Vandelanotte
Coördinator Innovatie & Duurzaam Ondernemen
viola.vandelanotte@voka.be
Tel: 09 266 14 31
Gsm: 0474 84 20 94
Barbara Vuylsteke
Barbara Vuylsteke
Account Manager
Tel: 09 266 14 40
Gsm: 0474 84 31 79
Maarten Dheedene
Maarten Dheedene
Coördinator Duurzaam & Internationaal Ondernemen
maarten.dheedene@voka.be
Tel: 09 266 15 64
Gsm: 0497 71 81 03
Laurens Fagard
Laurens Fagard
Coördinator Plato, Innovatie & Communicatie
Tel: 052 33 98 04
Gsm: 0474 46 95 86
Hilde Pelleman
Hilde Pelleman
Coördinator Accountwerking
hilde.pelleman@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Leen Van Praet
Leen Van Praet
Medewerker Boekhouding
leen.vanpraet@voka.be
Tel: 052 33 98 11
Gsm: 0474 83 53 02
Marijke Van Gysegem
Marijke Van Gysegem
Redacteur
marijke.vangysegem@voka.be
Tel: 053 38 22 03
Gsm: 0473 72 01 18
Nathalie Verheyden
Nathalie Verheyden
Medewerker HR
nathalie.verheyden@voka.be
Tel: 09 266 14 39
Gsm: 0472 67 14 61
Regine Vyverman
Regine Vyverman
Coördinator Expert
regine.vyverman@voka.be
Tel: 052 33 98 30
Gsm: 0478 83 44 90
Sven Decaestecker
Sven Decaestecker
E-redacteur
Tel: 053 38 22 05
Gsm: 0498 30 08 00
Els Delaere
Els Delaere
EU Project Manager Innovatie & Arbeidsmarkt
els.delaere@voka.be
Tel: 09 266 14 57
Gsm: 0497 52 28 13
Ann Vandamme
Ann Vandamme
Intern Coördinator
ann.vandamme@voka.be
Tel: 09 266 15 71
Gsm: 0479 06 24 19
Ann D'hollander
Ann D'hollander
Intern Coördinator
ann.dhollander@voka.be
Tel: 052 33 98 18
Gsm: 0473 32 40 10
Christine Leytens
Christine Leytens
Coördinator Netwerking
Tel: 055 39 04 90
Gsm: 0476 96 54 02
Daan Hooghe
Coördinator Plato, Accelero & Jong Voka
Tel: 09 266 14 40
Gsm: 0495 30 66 36
Arne Oosthuyse
Arne Oosthuyse
Manager Arbeidsmarkt & Opleidingen
arne.oosthuyse@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Gsm: 0494 13 82 61
Ellen Deboel
Ellen Deboel
Medewerker Operationele Dienstverlening
ellen.deboel@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Gsm: 0474 72 43 57
Helena Lauwers
Helena Lauwers
Coördinator Belangenbehartiging & Duurzaam Ondernemen
helena.lauwers@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Gsm: 0477 65 28 03
Marjolein Haan
Marjolein Haan
Coördinator Expert & Accelero
marjolein.haan@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Gsm: 0471 47 03 22
Wessam Labadi
Wessam Labadi
Coördinator Plato & Jong Ondernemerschap
wessam.labadi@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Gsm: 0479 63 30 06
Laure Depaepe
Laure Depaepe
Coördinator Arbeidsmarkt & Duurzaam Ondernemen
laure.depaepe@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Gsm: 0474 84 18 37
Jan Geers
Jan Geers
Coördinator Belangenbehartiging & Haven
jan.geers@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Gsm: 0477 99 23 08

Kantoor Aalst

Contactpersonen

Jan Van Gyseghem
Jan Van Gyseghem
Regiodirecteur Aalst - Manager Communicatie
Tel: 053 38 22 02
Gsm: 0497 52 28 12

Kantoor Dendermonde

Contactpersonen

Christel Geltmeyer
Christel Geltmeyer
Regiodirecteur Dendermonde - Manager Innovatie & HR
christel.geltmeyer@voka.be
Tel: 052 33 98 13
Gsm: 0497 52 28 07

Kantoor Oudenaarde

Contactpersonen

Sally Verpoort
Sally Verpoort
Regiodirecteur Vlaamse Ardennen & Leiestreek - Account Manager
sally.verpoort@voka.be
Tel: 055 39 04 92
Gsm: 0496 50 13 57

News

  • Nieuwbouw Sanorice is goed voor gevoelige uitbreiding productiecapaciteit
    Nieuws 26.06.2018

    SanoRice investeert 8 à 9 miljoen euro in capaciteitsuitbreiding

    Nieuws van onze bedrijven: nieuwbouw Sanorice is goed voor gevoelige uitbreiding productiecapaciteit
    Lees meer
  • Nieuwe laureaten Voka-project Milieucharter / Charter Duurzaam Ondernemen 2017 bekend
    Nieuws 20.06.2018

    Nieuwe laureaten Voka-project Milieucharter / Charter Duurzaam Ondernemen 2017 bekend

    Woensdag 20 juni ontvingen 53 Oost-Vlaamse bedrijven vanwege Voka Oost-Vlaanderen het Milieucharter of het ruimere Charter Duurzaam Ondernemen.
    Lees meer
  • Guido Valcke van Europlay in Irak
    Nieuws 19.06.2018

    Europlay met 7 speeltoestellen naar Irak: “De helft van de vluchtelingen zijn kinderen. En ze hebben niets”

    Guido Valcke trok met 7 speeltoestellen van Europlay naar een vluchtelingenkamp in Irak. Zijn verhaal leest u hier.
    Lees meer
Meer nieuws over Oost-Vlaanderen

Activiteiten

  • Bryo
    Netwerking 24.07.2018

    Infosessie Bryo - Oost-Vlaanderen

    Heb je een onderneming opgestart, al dan niet in bijberoep? Of wil je op korte termijn starten? Zit je nog met een idee dat je verder wil verfijnen?
    Lees meer en schrijf in
  • Voka klassieker 2018
    Netwerking 25.08.2018

    Voka klassieker 2018

    Ontdek op 25 augustus samen met een andere fietsende ondernemers uit de regio het beste van de Ronde van Vlaanderen, Parijs-Roubaix en de Henegouwse Ardennen.
    Lees meer en schrijf in
  • Bryo
    Netwerking 29.08.2018

    Infosessie Bryo - Oost-Vlaanderen

    Heb je een onderneming opgestart, al dan niet in bijberoep? Of wil je op korte termijn starten? Zit je nog met een idee dat je verder wil verfijnen?
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten from Oost-Vlaanderen