Voka - Kamer van Koophandel Oost-Vlaanderen

Openingsuren

Elke weekdag van 8.30 u. tot 12.30 u. en van 13.00 u. tot 17.00 u. (vrijdag tot 16.00 u.)

 

Dienstverlening certificaten

Van maandag tot vrijdag kan u tussen 10.00 en 12.00 uur in ons kantoor in Gent terecht om de documenten af te geven en na afspraak terug te komen halen. Er is geen dienstverlening meer voor certificaten in onze andere kantoren.

De verwerking van online certificaten gebeurt van 8.30 tot 16.00 u. en op vrijdag tot 13.00 u.

 

Kantoor Gent

Contactpersonen

Geert Moerman
Geert Moerman
Gedelegeerd bestuurder
geert.moerman@voka.be
Tel: 09 266 14 50
Carine Verhoeyen
Carine Verhoeyen
Directiesecretariaat
carine.verhoeyen@voka.be
Tel: 09 266 14 50
Gsm: 0496 05 50 17
Celine Janssens
Celine Janssens
Medewerker
celine.janssens@voka.be
Tel: 09 266 14 53
Christel Jacobs
Christel Jacobs
Manager CC Netwerk
christel.jacobs@voka.be
Tel: 09 266 14 54
Gsm: 0497 52 28 03
Philippe Lorrez
Philippe Lorrez
Directeur regio Meetjesland - Manager opleidingen
philippe.lorrez@voka.be
Tel: 09 266 15 69
Gsm: 0487 54 38 42
Elisabeth Minnaert
Elisabeth Minnaert
Medewerker
elisabeth.minnaert@voka.be
Tel: 09 266 15 60
Gsm: 0473 32 34 53
Hilde Schuddinck
Hilde Schuddinck
Manager Accountwerking en Jong Ondernemerschap
hilde.schuddinck@voka.be
Tel: 09 266 14 63
Gsm: 0474 24 35 63
Evelien Jonckheere
Evelien Jonckheere
Medewerker Operationele Dienstverlening
evelien.jonckheere@voka.be
Tel: 09 266 14 69
Katrien Claeys
Katrien Claeys
Medewerker Export
katrien.claeys@voka.be
Tel: 09 266 14 68
Leen Vandermoere
Leen Vandermoere
Projectassitent Internationaal Ondernemen
leen.vandermoere@voka.be
Tel: 09 266 14 42
Marie-Ange Sallemeyn
Marie-Ange Sallemeyn
Commercieel medewerker binnendienst
marie-ange.sallemeyn@voka.be
Tel: 09 266 14 67
Gsm: 0477348526
Marie-Rose De Pestel
Marie-Rose De Pestel
Medewerker export
marie-rose.depestel@voka.be
Tel: 09 266 14 38
Gsm: 0486 88 74 32
Mieke de Vlieger
Mieke de Vlieger
Account Manager
mieke.devlieger@voka.be
Tel: 09 266 15 79
Gsm: 0470 84 25 31
Nathalie Van De Kerchove
Nathalie Van De Kerchove
Projectcoördinator Expert
nathalie.vandekerchove@voka.be
Tel: 09 266 14 43
Gsm: 0473 66 08 28
Sarah Facq
Sarah Facq
Projectcoördinator Oost-Vlaanderen
sarah.facq@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Gsm: 0493054766
Annie Serbruyns
Annie Serbruyns
Coördinator Arbeidsmarkt & Onderwijs
annie.serbruyns@voka.be
Tel: 09 266 14 37
Gsm: 0492 31 53 41
Stefan Derluyn
Stefan Derluyn
Directeur regio Gent - Manager Internationaal Ondernemen - Haven
stefan.derluyn@voka.be
Tel: 09 266 14 46
Gsm: 0479 90 12 27
Steven Van de Walle
Steven Van de Walle
ICT Coordinator
steven.vandewalle@voka.be
Tel: 09 266 14 58
Gsm: 0472 94 31 21
Jan Teurrekens
Jan Teurrekens
Coördinator Netwerking
jan.teurrekens@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Zerline Van Acker
Zerline Van Acker
zerline.vanacker@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Gsm: 0494479149
Maaike Van Overmeire
Maaike Van Overmeire
Coördinator Arbeidsmarkt & Internationaal Ondernemen
maaike.vanovermeire@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Viola Vandelanotte
Viola Vandelanotte
Coördinator
viola.vandelanotte@voka.be
Tel: 09 266 14 31
Gsm: 0474842094
Barbara Vuylsteke
Barbara Vuylsteke
Account Manager
barbara.vuylsteke@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Katrien Moens
Katrien Moens
Manager Belangenbehartiging
katrien.moens@voka.be
Tel: 09 266 14 35
Gsm: 0497/52 28 04
Maarten Dheedene
Maarten Dheedene
Projectcoördinator Duurzaam & Internationaal Ondernemen
maarten.dheedene@voka.be
Tel: 09 266 15 64
Laurens Fagard
Laurens Fagard
Coördinator
laurens.fagard@voka.be
Tel: 052 33 98 04
Gsm: 0474469586
Hilde Pelleman
Hilde Pelleman
Ledenbeheer
hilde.pelleman@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Leen Van Praet
Leen Van Praet
Medewerker
leen.vanpraet@voka.be
Tel: 052 33 98 11
Gsm: 0474 83 53 02
Marijke Van Gysegem
Marijke Van Gysegem
Redacteur
marijke.vangysegem@voka.be
Tel: 053 38 22 03
Gsm: 0473 72 01 18
Nathalie Verheyden
Nathalie Verheyden
Medewerker
nathalie.verheyden@voka.be
Tel: 09 266 14 39
Regine Vyverman
Regine Vyverman
Medewerker
regine.vyverman@voka.be
Tel: 052 33 98 30
Gsm: 0478 83 44 90
Sven Decaestecker
Sven Decaestecker
E-redacteur
sven.decaestecker@voka.be
Tel: 053 38 22 05
Gsm: 0498 300 800
Sally Verpoort
Sally Verpoort
Regiodirecteur Leiestreek - Account Manager
sally.verpoort@voka.be
Tel: 055 39 04 92
Gsm: 0496 50 13 57
Els Delaere
Els Delaere
EU project manager Innovatie & Arbeidsmarkt
els.delaere@voka.be
Tel: 09 266 14 57
Gsm: 0497 52 28 13
Ann Vandamme
interne coördinatie
ann.vandamme@voka.be
Tel: 09 266 15 71
Ann D'hollander
interne coördinator
ann.dhollander@voka.be
Tel: 052 33 98 18
Ilse Lanzillotta
Ilse Lanzillotta
Medewerker administratie
ilse.lanzillotta@voka.be
Tel: 055 39 04 93
Gsm: 0479 45 93 62
Ellen Deboel
Ellen Deboel
Commercieel medewerkster binnendienst
ellen.deboel@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Nicole Petré
Nicole Petré
Controller
nicole.petre@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Wessam Labadi
Commercieel medewerker
wessam.labadi@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Laure Depaepe
Laure Depaepe
Coördinator WELT
laure.depaepe@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Gsm: 0495 91 70 45
Johan De Vriendt
Medewerker
carine.verhoeyen@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Gsm: 0497 52 28 10
Jan Geers
jan.geers@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Philip Bogaert
Philip Bogaert
Projectcoördinator Plato
philip.bogaert@voka.be
Tel: 052 33 98 24
Gsm: 0478 36 36 87
Christine Leytens
Christine Leytens
Commerciële medewerkster binnendienst
christine.leytens@voka.be
Tel: 055 39 04 90
Gsm: 0485 12 59 03

Kantoor Aalst

Contactpersonen

Jan Van Gyseghem
Jan Van Gyseghem
Regiodirecteur, manager CC Communicatie
jan.vangyseghem@voka.be
Tel: 053 38 22 02
Gsm: 0497 52 28 12

Kantoor Dendermonde

Contactpersonen

Christel Geltmeyer
Christel Geltmeyer
Regiodirecteur Dendermonde
christel.geltmeyer@voka.be
Tel: 052 33 98 13
Gsm: 0497 52 28 07

Kantoor Oudenaarde

Contactpersonen

Johan Browaeys
Johan Browaeys
Regiodirecteur Vlaamse Ardennen
johan.browaeys@voka.be
Tel: 055 39 04 91
Gsm: 0497 52 28 02

News

  • Rudi De Kerpel
    Nieuws 06.10.2017

    De sociale media worden het roken van de 21ste eeuw

    In zijn column 'Waarvan sprake' in ons magazine Ondernemers in Oost-Vlaanderen geeft zaakvoerder Rudi De Kerpel van Eurotuin zijn kijk op het ondernemerschap.
    Lees meer
  • Startende ondernemers hacken Voka Box Gent tijdens Open Bedrijvendag
    Voka-Persbericht 28.09.2017

    Startende ondernemers hacken Voka Box Gent tijdens Open Bedrijvendag

    Op Voka Open Bedrijvendag hacken een 10-tal startende ondernemers de Voka Box in Gent, het hoofdkantoor van Voka Oost-Vlaanderen.
    Lees meer
  • Gemeentefusie Kruishoutem-Zingem
    Voka-Persbericht 26.09.2017

    Voka juicht gemeentefusies toe die maatschappelijke en economische dynamiek ondersteunen

    Niet politieke berekening maar voldoende schaal en draagvlak moeten van gemeentefusies een succes maken.
    Lees meer
Meer nieuws over Oost-Vlaanderen

Activiteiten

  • GDPR - Hoe kwetsbaar is uw organisatie?
    Opleiding 17.10.2017

    GDPR - Hoe kwetsbaar is uw organisatie?

    In drie sessies behandelen we de impact van de nieuwe wetgeving rond privacy en data security en komen we tot een stappenplan om uw organisatie GDPR-proof te maken.
    Lees meer en schrijf in
  • Subsidiezitdag Aalst - Financiële steun voor ondernemers
    Netwerking 17.10.2017

    Subsidiezitdag Aalst - Financiële steun voor ondernemers

    De Vlaamse Overheid wil KMO’s die willen innoveren en ondernemen financieel ondersteunen.
    Lees meer en schrijf in
  • Financieel management voor niet-financiëlen
    Opleiding 18.10.2017

    Financieel management voor niet-financiëlen

    Deze financiële basisopleiding loodst u doorheen de belangrijkste terminologie en principes van financiële rapportering.
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten from Oost-Vlaanderen