Voka - Kamer van Koophandel Oost-Vlaanderen

Kantoor Gent

Adres

Lammerstraat 18
9000 Gent
T. 09 266 14 40
info.ov@voka.be

Contactpersonen

Geert Moerman
Geert Moerman
Gedelegeerd bestuurder
geert.moerman@voka.be
Tel: 09 266 14 50
Carine Verhoeyen
Carine Verhoeyen
Directiesecretariaat
carine.verhoeyen@voka.be
Tel: 09 266 14 50
Gsm: 0496 05 50 17
Celine Janssens
Celine Janssens
Medewerker
celine.janssens@voka.be
Tel: 09 266 14 53
Christel Jacobs
Christel Jacobs
Manager CC Netwerk
christel.jacobs@voka.be
Tel: 09 266 14 54
Gsm: 0497 52 28 03
Philippe Lorrez
Philippe Lorrez
Directeur regio Meetjesland - Manager opleidingen
philippe.lorrez@voka.be
Tel: 09 266 15 69
Gsm: 0487 54 38 42
Elisabeth Minnaert
Elisabeth Minnaert
Medewerker
elisabeth.minnaert@voka.be
Tel: 09 266 15 60
Gsm: 0473 32 34 53
Elle De Kuyper
Elle De Kuyper
Projectcoördinator arbeidsmarkt & onderwijs,
elle.dekuyper@voka.be
Tel: 09 266 14 64
Gsm: 0496 37 72 38
Hilde Schuddinck
Hilde Schuddinck
Manager Accountwerking en Jong Ondernemerschap
hilde.schuddinck@voka.be
Tel: 09 266 14 63
Gsm: 0474 24 35 63
Evelien Jonckheere
Evelien Jonckheere
Medewerker Operationele Dienstverlening
evelien.jonckheere@voka.be
Tel: 09 266 14 69
Katrien Claeys
Katrien Claeys
Medewerker Export
katrien.claeys@voka.be
Tel: 09 266 14 68
Leen Vandermoere
Leen Vandermoere
Projectassitent Internationaal Ondernemen
leen.vandermoere@voka.be
Tel: 09 266 14 42
Marie-Ange Sallemeyn
Marie-Ange Sallemeyn
Commercieel medewerker binnendienst
marie-ange.sallemeyn@voka.be
Tel: 09 266 14 67
Gsm: 0477348526
Marie-Rose De Pestel
Marie-Rose De Pestel
Medewerker export
marie-rose.depestel@voka.be
Tel: 09 266 14 38
Gsm: 0486 88 74 32
Martine Le Clef
Projectcoördinator
martine.leclef@voka.be
Tel: 09 266 14 56
Mieke de Vlieger
Mieke de Vlieger
Account Manager
mieke.devlieger@voka.be
Tel: 09 266 15 79
Gsm: 0470 84 25 31
Nathalie Van De Kerchove
Nathalie Van De Kerchove
Projectcoördinator Expert
nathalie.vandekerchove@voka.be
Tel: 09 266 14 43
Gsm: 0473 66 08 28
Sarah Facq
Sarah Facq
Projectcoördinator Oost-Vlaanderen
sarah.facq@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Gsm: 0493054766
Annie Serbruyns
Annie Serbruyns
Coördinator Arbeidsmarkt & Onderwijs
annie.serbruyns@voka.be
Tel: 09 266 14 37
Gsm: 0492 31 53 41
Stefan Derluyn
Stefan Derluyn
Directeur regio Gent - Manager Internationaal Ondernemen
stefan.derluyn@voka.be
Tel: 09 266 14 46
Gsm: 0479 90 12 27
Steven Van de Walle
Steven Van de Walle
ICT Coordinator
steven.vandewalle@voka.be
Tel: 09 266 14 58
Gsm: 0472 94 31 21
Jan Teurrekens
Jan Teurrekens
Coördinator Netwerking
jan.teurrekens@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Zerline Van Acker
Zerline Van Acker
zerline.vanacker@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Gsm: 0494479149
Maaike Van Overmeire
Maaike Van Overmeire
Coördinator Arbeidsmarkt & Internationaal Ondernemen
maaike.vanovermeire@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Viola Vandelanotte
Viola Vandelanotte
Coördinator
viola.vandelanotte@voka.be
Tel: 09 266 14 31
Gsm: 0474842094
Barbara Vuylsteke
Barbara Vuylsteke
Account Manager
barbara.vuylsteke@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Maarten Dheedene
Maarten Dheedene
Projectcoördinator Duurzaam & Internationaal Ondernemen
maarten.dheedene@voka.be
Tel: 09 266 15 64
Katrien Moens
Katrien Moens
Manager Belangenbehartiging
katrien.moens@voka.be
Tel: 09 266 14 35
Gsm: 0497 52 28 04
Wim Keygnaert
Wim Keygnaert
Coördinator
wim.keygnaert@voka.be
Tel: 09 266 14 51
Gsm: 0497 52 28 05
Delphine Parmentier
Delphine Parmentier
coördinator PLATO/Athena
delphine.parmentier@voka.be
Tel: 09 266 14 65
Gsm: 0475 86 11 97
Laurens Fagard
Laurens Fagard
Coördinator
laurens.fagard@voka.be
Tel: 052 33 98 04
Gsm: 0474469586
Leen Van Praet
Leen Van Praet
Medewerker
leen.vanpraet@voka.be
Tel: 052 33 98 11
Gsm: 0474 83 53 02
Marijke Van Gysegem
Marijke Van Gysegem
Redacteur
marijke.vangysegem@voka.be
Tel: 053 38 22 03
Gsm: 0473 72 01 18
Nathalie Verheyden
Nathalie Verheyden
Medewerker
nathalie.verheyden@voka.be
Tel: 09 266 14 39
Regine Vyverman
Regine Vyverman
Medewerker
regine.vyverman@voka.be
Tel: 052 33 98 30
Gsm: 0478 83 44 90
Sven Decaestecker
Sven Decaestecker
E-redacteur
sven.decaestecker@voka.be
Tel: 053 38 22 05
Gsm: 0498 300 800
Sally Verpoort
Sally Verpoort
Regiodirecteur Leiestreek - Account Manager
sally.verpoort@voka.be
Tel: 055 39 04 92
Gsm: 0496 50 13 57
Philippe Lorrez
Expert
philippe.lorrez@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Els Delaere
Els Delaere
EU project manager Innovatie & Arbeidsmarkt
els.delaere@voka.be
Tel: 09 266 14 57
Gsm: 0497 52 28 13
Christine Leytens
Christine Leytens
Commerciële medewerkster binnendienst
christine.leytens@voka.be
Tel: 055 39 04 90
Gsm: 0485 12 59 03
Ellen Deboel
Ellen Deboel
Commercieel medewerkster binnendienst
ellen.deboel@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Laure Depaepe
Laure Depaepe
Coördinator WELT
laure.depaepe@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Gsm: 0495 91 70 45
Ilse Lanzillotta
Ilse Lanzillotta
Medewerker administratie
ilse.lanzillotta@voka.be
Tel: 055 39 04 93
Gsm: 0479 45 93 62
Philip Bogaert
Philip Bogaert
Projectcoördinator Plato
philip.bogaert@voka.be
Tel: 052 33 98 24
Gsm: 0478 36 36 87
Nicole Petré
Nicole Petré
Controller
nicole.petre@voka.be
Tel: 09 266 14 40

Kantoor Aalst

Adres

Kareelstraat 138/4
9300 Aalst
T. 053 38 22 00
info.aalst@voka.be

Contactpersonen

Jan Van Gyseghem
Jan Van Gyseghem
Regiodirecteur, manager CC Communicatie
jan.vangyseghem@voka.be
Tel: 053 38 22 02
Gsm: 0497 52 28 12

Kantoor Dendermonde

Adres

Noordlaan 21
9200 Dendermonde
T. 052 33 98 00
info.ov@voka.be

Contactpersonen

Christel Geltmeyer
Christel Geltmeyer
Regiodirecteur Dendermonde
christel.geltmeyer@voka.be
Tel: 052 33 98 13
Gsm: 0497 52 28 07
Hilde Pelleman
Hilde Pelleman
Ledenbeheer
hilde.pelleman@voka.be
Tel: 052 33 98 00

Kantoor Oudenaarde

Adres

Markt 41
9700 Oudenaarde
T. 055 39 04 90
info.ov@voka.be

Contactpersonen

Johan Browaeys
Johan Browaeys
Regiodirecteur Vlaamse Ardennen
johan.browaeys@voka.be
Tel: 055 39 04 91
Gsm: 0497 52 28 02

News

  • Matthieu Voet (Newance) is nieuwe voorzitter Jong Voka Oost-Vlaanderen
    Voka-Persbericht 23.06.2017

    Matthieu Voet (Newance) is nieuwe voorzitter Jong Voka Oost-Vlaanderen

    Gentenaar Matthieu Voet, zaakvoerder van Newance, wordt de nieuwe voorzitter van Jong Voka Oost-Vlaanderen.
    Lees meer
  • Milieucharter / Charter Duurzaam Ondernemen
    Voka-Persbericht 21.06.2017

    Voka-project Milieucharter / Charter Duurzaam Ondernemen: 867 duurzame verbeteracties in 2016

    Niet minder dan 52 Oost-Vlaamse bedrijven ontvangen vandaag van Voka Oost-Vlaanderen het Milieucharter of het ruimere Charter Duurzaam Ondernemen.
    Lees meer
  • Handelsmissie China 2018: onze China-specialist verkent Shenzhen
    Nieuws 21.06.2017

    Handelsmissie China 2018: onze China-specialist verkent Shenzhen

    In 2018 trekt uw Kamer van Koophandel opnieuw naar China, en meer specifiek naar Hong Kong en Shenzhen.  Een eerste impressie van de regio krijgt u van onze China-kenner Stefan Derluyn die net
    Lees meer
Meer nieuws over Oost-Vlaanderen

Activiteiten

  • Subsidiezitdagen Dendermonde - financiële steun voor ondernemers
    Netwerking 27.06.2017

    Subsidiezitdagen Dendermonde - financiële steun voor ondernemers

    De Vlaamse Overheid wil KMO’s die willen innoveren en ondernemen financieel ondersteunen.
    Lees meer en schrijf in
  • Voka Netwekkers - Regio Dendermonde
    Netwerking 28.06.2017

    Voka Netwekkers - Regio Dendermonde

    Ochtendstond heeft goud in de mond! Nog voor de werkdag aanvangt, verzamelen we met een groepje ondernemers bij een bedrijf uit de buurt om te netwerken.
    Lees meer en schrijf in
  • Subsidiezitdagen Oudenaarde - financiële steun voor ondernemers
    Netwerking 28.06.2017

    Subsidiezitdagen Oudenaarde - financiële steun voor ondernemers

    De Vlaamse Overheid wil KMO’s die willen innoveren en ondernemen financieel ondersteunen.
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten from Oost-Vlaanderen