Voka - Kamer van Koophandel Oost-Vlaanderen

Kantoor Gent

Lammerstraat 18
9000 Gent
T. 09 266 14 40
info.ov@voka.be

Kantoor Aalst

Kareelstraat 138
9300 Aalst
T. 053 38 22 00
info.ov@voka.be

Kantoor Oudenaarde

Markt 41
9700 Oudenaarde
T. 055 39 04 90
info.ov@voka.be

Kantoor Dendermonde

Noordlaan 21
9200 Dendermonde
T. 052 33 98 00
info.ov@voka.be

 

 

Openingsuren

Elke weekdag van 8.30 u. tot 12.30 u. en van 13.00 u. tot 17.00 u. (vrijdag tot 16.00 u.)

 

Dienstverlening certificaten

Van maandag tot vrijdag kan u tussen 10.00 en 12.00 uur in ons kantoor in Gent terecht om de documenten af te geven en na afspraak terug te komen halen. Er is geen dienstverlening meer voor certificaten in onze andere kantoren.

De verwerking van online certificaten gebeurt van 8.30 tot 16.00 u. en op vrijdag tot 13.00 u.

 

Kantoor Gent

Contactpersonen

Geert Moerman
Geert Moerman
Gedelegeerd bestuurder
geert.moerman@voka.be
Tel: 09 266 14 50
Gsm: 0478 50 03 10
Philip Bogaert
Philip Bogaert
Manager Plato
philip.bogaert@voka.be
Tel: 052 33 98 24
Gsm: 0478 36 36 87
Stefan Derluyn
Stefan Derluyn
Directeur regio Gent
stefan.derluyn@voka.be
Tel: 09 266 14 46
Gsm: 0479 90 12 27
Christel Geltmeyer
Christel Geltmeyer
Manager innovatie
christel.geltmeyer@voka.be
Tel: 052 33 98 13
Gsm: 0497 52 28 07
Christel Jacobs
Christel Jacobs
Manager netwerking
christel.jacobs@voka.be
Tel: 09 266 14 54
Gsm: 0497 52 28 03
Katrien Moens
Katrien Moens
Manager belangenbehartiging en duurzaam ondernemen
katrien.moens@voka.be
Tel: 09 266 14 35
Gsm: 0497 52 28 04
Arne Oosthuyse
Arne Oosthuyse
Manager Opleidingen & Arbeidsmarkt
arne.oosthuyse@voka.be
Tel: 09 266 15 69
Gsm: 0494 13 82 61
Hilde Schuddinck
Hilde Schuddinck
Manager Accountwerking en Jong Voka
hilde.schuddinck@voka.be
Tel: 09 266 14 63
Gsm: 0474 24 35 63
Jan Van Gyseghem
Jan Van Gyseghem
Manager communicatie
jan.vangyseghem@voka.be
Tel: 053 38 22 02
Gsm: 0497 52 28 12
Katrien Claeys
Katrien Claeys
Commercieel medewerker, exportformaliteiten, duurzaam ondernemen
katrien.claeys@voka.be
Tel: 09 266 14 68
Gsm: 0475 27 99 90
Anke Cosijns
Anke Cosijns
Projectcoördinator Plato & Arbeidsmarkt
anke.cosijns@voka.be
Tel: 09 266 14 59
Gsm: 0485 38 68 05
Sophia De Bruyne
Projectcoördinator Jong Voka en Innovatie
sophia.debruyne@voka.be
Tel: 09 266 15 62
Gsm: 0472 21 62 31
Marie-Rose De Pestel
Marie-Rose De Pestel
Medewerker Boekhouding
marie-rose.depestel@voka.be
Tel: 09 266 14 55
Gsm: 0486 88 74 32
Jozefien De Smet
Jozefien De Smet
Coördinator arbeidsmarkt, onderwijs & internationaal ondernemen
Jozefien.desmet@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Gsm: 0478973135
Mieke de Vlieger
Mieke de Vlieger
Accountmanager
mieke.devlieger@voka.be
Tel: 09 266 15 79
Gsm: 0470 84 25 31
Johan De Vriendt
Johan De Vriendt
Medewerker facility
Gsm: 0497 52 28 10
Ellen Deboel
Ellen Deboel
Commercieel medewerker exportformaliteiten, expert, communicatie
ellen.deboel@voka.be
Tel: 09 266 14 49
Gsm: 0474 72 43 57
Sven Decaestecker
Sven Decaestecker
E-redacteur
sven.decaestecker@voka.be
Tel: 053 38 22 05
Gsm: 0498 30 08 00
Els Delaere
Els Delaere
Project Incubator Innovation & Labour Market
els.delaere@voka.be
Tel: 09 266 14 57
Gsm: 0497 52 28 13
Laure Depaepe
Laure Depaepe
Coördinator arbeidsmarkt & duurzaam ondernemen
laure.depaepe@voka.be
Tel: 09 266 15 76
Gsm: 0474 84 18 37
Maarten Dheedene
Maarten Dheedene
Projectcoördinator duurzaam en internationaal ondernemen
maarten.dheedene@voka.be
Tel: 09 266 15 64
Gsm: 0497 71 81 03
Laurens Fagard
Laurens Fagard
Projectcoördinator
laurens.fagard@voka.be
Tel: 052 33 98 04
Gsm: 0474 46 95 86
Jan Geers
Jan Geers
Belangenbehartiging & Haven Gent
jan.geers@voka.be
Tel: 09 266 14 64
Gsm: 0477 99 23 08
Marjolein Haan
Marjolein Haan
Coördinator Expert & Accelero
marjolein.haan@voka.be
Tel: 09 266 14 51
Gsm: 0471 47 03 22
Daan Hooghe
Daan Hooghe
Projectcoördinator Jong Ondernemen & Groei
daan.hooghe@voka.be
Tel: 09 266 15 77
Gsm: 0495 30 66 36
Celine Janssens
Celine Janssens
Coördinator finance, expert en ViaVoka
celine.janssens@voka.be
Tel: 09 266 14 53
Gsm: 0479 36 94 17
Evelien Jonckheere
Evelien Jonckheere
Commercieel medewerker, exportformaliteiten
evelien.jonckheere@voka.be
Tel: 09 266 14 69
Helena Lauwers
Helena Lauwers
Projectcoördinator, duurzaam ondernemen en belangenbehartiging
helena.lauwers@voka.be
Tel: 09 266 15 75
Gsm: 0477 65 28 03
Christine Leytens
Christine Leytens
Projectcoördinator, netwerking
christine.leytens@voka.be
Tel: 055 39 04 90
Gsm: 0476 96 54 02
Elisabeth Minnaert
Elisabeth Minnaert
Coördinator netwerking
elisabeth.minnaert@voka.be
Tel: 09 266 15 60
Gsm: 0473 32 34 53
Hilde Pelleman
Hilde Pelleman
Coördinator team, match & facility
hilde.pelleman@voka.be
Tel: 052 33 98 02
Marie-Ange Sallemeyn
Marie-Ange Sallemeyn
Receptioniste
marie-ange.sallemeyn@voka.be
Tel: 09 266 14 67
Gsm: 0477 34 85 26
Annie Serbruyns
Annie Serbruyns
Coördinator arbeidsmarkt & onderwijs
annie.serbruyns@voka.be
Tel: 09 266 14 37
Gsm: 0492 31 53 41
Valerie Smessaert
Valerie Smessaert
Coördinator accountwerking en netwerking
valerie.smessaert@voka.be
Tel: 09 266 14 62
Gsm: 0475378401
Jan Teurrekens
Jan Teurrekens
Projectcoördinator & Jong Ondernemerschap en netwerking
jan.teurrekens@voka.be
Tel: 09 266 14 66
Gsm: 0478 97 31 35
Nathalie Van De Kerchove
Nathalie Van De Kerchove
Coördinator opleidingen & businessclubs
nathalie.vandekerchove@voka.be
Tel: 09 266 14 43
Gsm: 0473 66 08 28
Steven Van de Walle
Steven Van de Walle
ICT Coordinator
steven.vandewalle@voka.be
Tel: 09 266 14 58
Gsm: 0472 94 31 21
Marijke Van Gysegem
Marijke Van Gysegem
Redacteur, projectcoördinator innovatie
marijke.vangysegem@voka.be
Tel: 053 38 22 03
Gsm: 0473 72 01 18
Tania Van Keer
Tania Van Keer
Commercieel medewerker exportformaliteiten
tania.vankeer@voka.be
Tel: 09 266 15 66
Gsm: 0498 24 73 83
Maaike Van Overmeire
Maaike Van Overmeire
Projectcoördinator arbeidsmarkt & internationaal ondernemen
maaike.vanovermeire@voka.be
Tel: 09 266 15 65
Gsm: 0499 61 14 37
Leen Van Praet
Leen Van Praet
Coördinator finance
leen.vanpraet@voka.be
Tel: 09 266 14 52
Gsm: 0474 83 53 02
Ann Vandamme
Ann Vandamme
Interne coördinatie teams communicatie & match
ann.vandamme@voka.be
Tel: 09 266 15 71
Gsm: 0479 06 24 19
Viola Vandelanotte
Viola Vandelanotte
Projectcoördinator innovatie & duurzaam ondernemen
viola.vandelanotte@voka.be
Tel: 09 266 14 31
Gsm: 0474 84 20 94
Leen Vandermoere
Leen Vandermoere
Medewerker opleidingen & internationaal ondernemen
leen.vandermoere@voka.be
Tel: 09 266 14 42
Gsm: 0471 81 34 97
Tania Vergracht
Tania Vergracht
Coördinator data analyse
tania.vergracht@voka.be
Tel: 09 266 14 36
Gsm: 0479 98 99 61
Nathalie Verheyden
Nathalie Verheyden
Medewerker team netwerking & HR
nathalie.verheyden@voka.be
Tel: 09 266 14 39
Gsm: 0472 67 14 61
Carine Verhoeyen
Carine Verhoeyen
Management assistant
carine.verhoeyen@voka.be
Tel: 09 266 14 50
Gsm: 0496 05 50 17
Sally Verpoort
Sally Verpoort
Regiodirecteur Vlaamse Ardennen & Leiestreek - Account Manager
Tel: 09 266 14 40
Gsm: 0496 50 13 57
Barbara Vuylsteke
Barbara Vuylsteke
Accountmanager media & projectcoördinator Groei
barbara.vuylsteke@voka.be
Tel: 09 266 15 72
Gsm: 0474 84 31 79
Regine Vyverman
Regine Vyverman
Coördinator opleidingen, arbeidsmarkt en onderwijs
regine.vyverman@voka.be
Tel: 052 33 98 30
Gsm: 0478 83 44 90

Kantoor Aalst

Contactpersonen

Jan Van Gyseghem
Jan Van Gyseghem
Regiodirecteur Aalst - Manager Communicatie
jan.vangyseghem@voka.be
Tel: 053 38 22 02
Gsm: 0497 52 28 12

Kantoor Dendermonde

Contactpersonen

Christel Geltmeyer
Christel Geltmeyer
Regiodirecteur Dendermonde - Manager Innovatie & HR
christel.geltmeyer@voka.be
Tel: 052 33 98 13
Gsm: 0497 52 28 07

Kantoor Oudenaarde

Contactpersonen

Sally Verpoort
Sally Verpoort
Regiodirecteur Vlaamse Ardennen & Leiestreek - Account Manager
sally.verpoort@voka.be
Tel: 055 39 04 92
Gsm: 0496 50 13 57

News

  • Anna en Louise Dobbels, Louisianna
    Nieuws 10.12.2018

    Mijn bedrijf jaar 1: “Blijf trouw aan je concept”

    Deze rubriek in Ondernemers is gewijd aan het maidenjaar van een starter, door de openhartige bril van de oprichter(s).
    Lees meer
  • Trends in relatiegeschenken
    Nieuws 10.12.2018

    Trends in relatiegeschenken: it's all about technology

    Een gepersonaliseerde pen of goede fles wijn doen het nog steeds, maar vandaag scoor je vooral met een powerbank, bluetooth speaker of light up-technologie.
    Lees meer
  • Tom Dedecker:  “Blijf nieuwe initiatieven nemen”
    Nieuws 10.12.2018

    Met vallen en opstaan - Tom Dedecker: “Blijf nieuwe initiatieven nemen”

    In de rubriek 'Met vallen en opstaan' vertellen ondernemers over hun tegenslagen en, vooral, hoe ze die te boven kwamen. Hier leest u het verhaal van Threon. 
    Lees meer
Meer nieuws over Oost-Vlaanderen

Activiteiten

  • Netwerking 19.12.2018

    Jong Voka - voorprogramma nieuwjaarsreceptie 2019

    Op de Voka nieuwjaarsreceptie zorgt Jong Voka voor een ambitieus voorprogramma, waarop iedereen die het ondernemerschap met een frisse blik bekijkt, welkom is.
    Lees meer en schrijf in
  • Nieuwjaarsreceptie 2019 - Regio Gent
    Netwerking 19.12.2018

    Nieuwjaarsreceptie 2019 - Regio Gent

    Voka Oost-Vlaanderen opent in Gent het nieuwe jaar rond het thema 'ambitie'. Bent u ambitieus genoeg om te komen?
    Lees meer en schrijf in
  • Nieuwjaarsreceptie 2019 - Regio Vlaamse Ardennen - Leiestreek
    Netwerking 11.01.2019

    Nieuwjaarsreceptie 2019 - Regio Vlaamse Ardennen - Leiestreek

    Voka Oost-Vlaanderen opent in de Vlaamse Ardennen - Leiestreek het nieuwe jaar rond het thema 'ambitie'. Bent u ambitieus genoeg om te komen?
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten van Oost-Vlaanderen