Voka - Kamer van Koophandel Oost-Vlaanderen

Kantoor Gent

Lammerstraat 18
9000 Gent
T. 09 266 14 40
info.ov@voka.be

Kantoor Aalst

Kareelstraat 138
9300 Aalst
T. 053 38 22 00
info.ov@voka.be

Kantoor Oudenaarde

Markt 41
9700 Oudenaarde
T. 055 39 04 99
info.ov@voka.be

Kantoor Dendermonde

Noordlaan 21
9200 Dendermonde
T. 052 33 98 00
info.ov@voka.be

 

 

Openingsuren

Elke weekdag van 8.30 u. tot 12.30 u. en van 13.00 u. tot 17.00 u. (vrijdag tot 16.00 u.)

 

Dienstverlening certificaten

Van maandag tot vrijdag kan u tussen 10.00 en 12.00 uur in ons kantoor in Gent terecht om de documenten af te geven en na afspraak terug te komen halen. Er is geen dienstverlening meer voor certificaten in onze andere kantoren.

De verwerking van online certificaten gebeurt van 8.30 tot 16.00 u. en op vrijdag tot 13.00 u.

 

Kantoor Gent

Contactpersonen

Geert Moerman
Geert Moerman
Gedelegeerd bestuurder
geert.moerman@voka.be
Tel: 09 266 14 50
Gsm: 0478500310
Carine Verhoeyen
Carine Verhoeyen
Directiesecretaresse
carine.verhoeyen@voka.be
Tel: 09 266 14 50
Gsm: 0496 05 50 17
Philip Bogaert
Philip Bogaert
Manager Plato
philip.bogaert@voka.be
Tel: 052 33 98 24
Gsm: 0478 36 36 87
Celine Janssens
Celine Janssens
Coördinator Boekhouding & Expert - Expert Financiering ViaVoka
celine.janssens@voka.be
Tel: 09 266 14 53
Gsm: 0479369417
Christel Jacobs
Christel Jacobs
Manager Netwerking
christel.jacobs@voka.be
Tel: 09 266 14 54
Gsm: 0497 52 28 03
Elisabeth Minnaert
Elisabeth Minnaert
Coördinator Netwerking
elisabeth.minnaert@voka.be
Tel: 09 266 15 60
Gsm: 0473 32 34 53
Katrien Moens
Katrien Moens
Manager Belangenbehartiging & Duurzaam Ondernemen
katrien.moens@voka.be
Tel: 09 266 14 35
Gsm: 0497/52 28 04
Hilde Schuddinck
Hilde Schuddinck
Manager Accountwerking & Jong Ondernemerschap
hilde.schuddinck@voka.be
Tel: 09 266 14 63
Gsm: 0474 24 35 63
Katrien Claeys
Katrien Claeys
Medewerker Operationele Dienstverlening
katrien.claeys@voka.be
Tel: 09 266 14 68
Gsm: 0475279990
Anke Cosijns
Anke Cosijns
Coördinator Plato & Arbeidsmarkt
anke.cosijns@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Gsm: 0485386805
Evelien Jonckheere
Evelien Jonckheere
Medewerker Operationele Dienstverlening
evelien.jonckheere@voka.be
Tel: 09 266 14 69
Leen Vandermoere
Leen Vandermoere
Projectassistent Internationaal Ondernemen
leen.vandermoere@voka.be
Tel: 09 266 14 42
Gsm: 0471813497
Marie-Ange Sallemeyn
Marie-Ange Sallemeyn
Receptioniste
marie-ange.sallemeyn@voka.be
Tel: 09 266 14 67
Gsm: 0477 34 85 26
Marie-Rose De Pestel
Marie-Rose De Pestel
Medewerker Boekhouding
marie-rose.depestel@voka.be
Tel: 09 266 14 38
Gsm: 0486 88 74 32
Mieke de Vlieger
Mieke de Vlieger
Account Manager
mieke.devlieger@voka.be
Tel: 09 266 15 79
Gsm: 0470 84 25 31
Nathalie Van De Kerchove
Nathalie Van De Kerchove
Projectcoördinator Expert
nathalie.vandekerchove@voka.be
Tel: 09 266 14 43
Gsm: 0473 66 08 28
Annie Serbruyns
Annie Serbruyns
Coördinator Arbeidsmarkt & Onderwijs
annie.serbruyns@voka.be
Tel: 09 266 14 37
Gsm: 0492 31 53 41
Stefan Derluyn
Stefan Derluyn
Directeur regio Gent - Manager Internationaal Ondernemen - Haven
stefan.derluyn@voka.be
Tel: 09 266 14 46
Gsm: 0479 90 12 27
Steven Van de Walle
Steven Van de Walle
ICT Coordinator
steven.vandewalle@voka.be
Tel: 09 266 14 58
Gsm: 0472 94 31 21
Jan Teurrekens
Jan Teurrekens
Coördinator Netwerking & Jong Ondernemerschap
jan.teurrekens@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Gsm: 047893235
Zerline Van Acker
Zerline Van Acker
Coördinator Plato & Expert
zerline.vanacker@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Gsm: 0494479149
Maaike Van Overmeire
Maaike Van Overmeire
Coördinator Arbeidsmarkt & Internationaal Ondernemen
maaike.vanovermeire@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Gsm: 0499611437
Viola Vandelanotte
Viola Vandelanotte
Coördinator Innovatie & Duurzaam Ondernemen
viola.vandelanotte@voka.be
Tel: 09 266 14 31
Gsm: 0474 84 20 94
Barbara Vuylsteke
Barbara Vuylsteke
Account Manager
barbara.vuylsteke@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Gsm: 0474843179
Maarten Dheedene
Maarten Dheedene
Coördinator Duurzaam & Internationaal Ondernemen
maarten.dheedene@voka.be
Tel: 09 266 15 64
Gsm: 0497718103
Laurens Fagard
Laurens Fagard
Coördinator Plato, Innovatie & Communicatie
laurens.fagard@voka.be
Tel: 052 33 98 04
Gsm: 0474 46 95 86
Hilde Pelleman
Hilde Pelleman
Coördinator Accountwerking
hilde.pelleman@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Leen Van Praet
Leen Van Praet
Medewerker Boekhouding
leen.vanpraet@voka.be
Tel: 052 33 98 11
Gsm: 0474 83 53 02
Marijke Van Gysegem
Marijke Van Gysegem
Redacteur
marijke.vangysegem@voka.be
Tel: 053 38 22 03
Gsm: 0473 72 01 18
Nathalie Verheyden
Nathalie Verheyden
Medewerker HR
nathalie.verheyden@voka.be
Tel: 09 266 14 39
Regine Vyverman
Regine Vyverman
Coördinator Expert
regine.vyverman@voka.be
Tel: 052 33 98 30
Gsm: 0478 83 44 90
Sally Verpoort
Sally Verpoort
Regiodirecteur Leiestreek - Account Manager
sally.verpoort@voka.be
Tel: 055 39 04 92
Gsm: 0496 50 13 57
Sven Decaestecker
Sven Decaestecker
E-redacteur
sven.decaestecker@voka.be
Tel: 053 38 22 05
Gsm: 0498 30 08 00
Els Delaere
Els Delaere
EU Project Manager Innovatie & Arbeidsmarkt
els.delaere@voka.be
Tel: 09 266 14 57
Gsm: 0497 52 28 13
Ann Vandamme
Ann Vandamme
Intern Coördinator
ann.vandamme@voka.be
Tel: 09 266 15 71
Gsm: 0479062419
Ann D'hollander
Ann D'hollander
Intern Coördinator
ann.dhollander@voka.be
Tel: 052 33 98 18
Gsm: 0473324010
Christine Leytens
Christine Leytens
Coördinator Netwerking
christine.leytens@voka.be
Tel: 055 39 04 90
Gsm: 0476 96 54 02
Arne Oosthuyse
Arne Oosthuyse
Manager Arbeidsmarkt & Opleidingen
arne.oosthuyse@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Gsm: 0494 13 82 61
Helena Lauwers
Helena Lauwers
Coördinator Belangenbehartiging & Duurzaam Ondernemen
helena.lauwers@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Gsm: 0477652803
Ellen Deboel
Ellen Deboel
Medewerker Operationele Dienstverlening
ellen.deboel@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Gsm: 047472357
Marjolein Haan
Marjolein Haan
Coördinator Expert & Accelero
marjolein.haan@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Gsm: 0471470322
Wessam Labadi
Wessam Labadi
Coördinator Plato & Jong Ondernemerschap
wessam.labadi@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Gsm: 0479633006
Laure Depaepe
Laure Depaepe
Coördinator Arbeidsmarkt & Duurzaam Ondernemen
laure.depaepe@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Gsm: 0474 84 18 37
Liesbeth Cornelis
Liesbeth Cornelis
Coördinator Jong Ondernemerschap
liesbeth.cornelis@voka.be
Tel: 09 266 14 47
Gsm: 0492 96 76 76
Jan Geers
Jan Geers
Coördinator Belangenbehartiging & Haven
jan.geers@voka.be
Tel: 09 266 14 40
Gsm: 0477992308

Kantoor Aalst

Contactpersonen

Jan Van Gyseghem
Jan Van Gyseghem
Regiodirecteur Aalst - Manager Communicatie
jan.vangyseghem@voka.be
Tel: 053 38 22 02
Gsm: 0497 52 28 12

Kantoor Dendermonde

Contactpersonen

Christel Geltmeyer
Christel Geltmeyer
Regiodirecteur Dendermonde - Manager Innovatie & HR
christel.geltmeyer@voka.be
Tel: 052 33 98 13
Gsm: 0497 52 28 07

Kantoor Oudenaarde

Contactpersonen

Johan Browaeys
Johan Browaeys
Regiodirecteur Vlaamse Ardennen
johan.browaeys@voka.be
Tel: 055 39 04 91
Gsm: 0497 52 28 02

News

  • Econotoer Aalst fietst langs bedrijven en industrieel erfgoed
    Nieuws 14.05.2018

    Econotoer Aalst fietst langs bedrijven en industrieel erfgoed

    Na meer dan geslaagde edities in Dendermonde en Wetteren-Wichelen zoekt de Econotoer op 3 juni het gezelschap op van ondernemend Aalst.
    Lees meer
  • Geert Moerman twittert
    Nieuws 25.04.2018

    Geert Moerman twittert

    Op Twitter deelt Geert Moerman kort en krachtig zijn visie op ondernemerschap, economie, politiek en het leven zoals het is. U kan hem volgen onder de twitternaam @Geert_D8.
    Lees meer
  • Over nageltjes en voetjes…
    Nieuws 25.04.2018

    Over nageltjes en voetjes…

    In zijn column 'Waarvan sprake' in ons magazine Ondernemers in Oost-Vlaanderen geeft zaakvoerder Rudi De Kerpel van Eurotuin zijn kijk op het ondernemerschap.
    Lees meer
Meer nieuws over Oost-Vlaanderen

Activiteiten

  • De juiste stemming
    Netwerking 22.05.2018

    De juiste stemming

    Een prettig positief programma rond ondernemen, verkiezingen en heerlijke muziek 22 mei 2018 vanaf 16.30 u Vooruit | Gent
    Lees meer en schrijf in
  • Voka Update - Cash for car en het mobiliteitsbudget
    Infosessie 22.05.2018

    Voka Update - Cash for car en het mobiliteitsbudget

    Deze infosessie geeft u een stand van zaken rond de recente cash for car-regeling en het mobiliteitsbudget. We maken daarnaast ook de vergelijking met het multimodale model.
    Lees meer en schrijf in
  • Behoud uw klant - Hoe maakt u van uw bedrijf een salesgerichte organisatie?
    Opleiding 22.05.2018

    Behoud uw klant - Hoe maakt u van uw bedrijf een salesgerichte organisatie?

    SALES CLASSES - Tijdens deze sessie bekijkt u uw salesorganisatie en hoe u de effectiviteit ervan kan verhogen door deze strategisch uit te bouwen.
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten from Oost-Vlaanderen